IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

    https://www.youtube.com/watch?v=prMuDCEmyag



    Китайците и те са истински.Една позната наскоро ми сподели,че немало стойностни мераклии извън лафа....Дали е така - кой,кой да ти каже.....

    Наздраве!

    Нема, нема! И у форума на Инвестора нема. Скапаха го тоа форум. Навремето кви мераклии имаше. Особено малкия Инанчо. Поздравяваше по три-четири дами наеднъж.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Значи си за очила ! Даже бинокъл !

      Верно , че ъгълът ми тъне в сумрак , ма поне от куртоазия можеше , кат прекрачиш прага , да кажеш -ауууу, каква красавица! Да сипеш 5-10 гр . кайсиева , да ми свалиш две -три звезди....
      И ти си ми слабост!

      Адашката , май много си играе с точилката

      Няма живот у кръчмата ! Всичко за tnm ! И паяжини и Португалия...ех
      Ще отказвам алкохола

      Наздраве , 4i40 !
      Ауууу, каква красавица! Виси над казана, чичирика прилепска песен, облизва си крилата и се готви да скочи на Чиче на главата. Така, Лелче, така, скочи му на темето, ама внимавай се не лъзнещ, що там растителност нема никаква.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

        https://www.youtube.com/watch?v=prMuDCEmyag



        Китайците и те са истински.Една позната наскоро ми сподели,че немало стойностни мераклии извън лафа....Дали е така - кой,кой да ти каже.....

        Наздраве!



        Тъй като нетът е пълен с изненади, в тоя ред на мисли - относно "стойностните" мераклии, идват ми наум поне две ситуации:


        1. Първа реална среща на позастаряващи - мъж и дама, които се познават от нета... Всеки от тях е имал свои опити за познанства - все несполучливи. Когато се виждат, разочарованието на двамата е очевидно... Сядат един до друг - всеки вглъбен в своите така и неосъществяващи се фантазии и мисли... Той нарушава неловкото мълчание:
        - Предлагам следното: започваме да поръчваме пиене. Ще пием, докато се харесаме!


        2. Друг случай: на първата реална среща той е изненадан неприятно. Говори колебливо:
        - На снимката, която ми изпрати - изглеждаше доста по-различна...
        - Аз също съм много учудена. - отвръща му тя. - По принцип съм стройна и слаба, но днес не разбрах какво се случи с мен!


        Не визирам реални герои!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



          Как да те позная, ако те не видя... !
          В моя селски фитнес има само реални козички... Ти бродиш по планините, както аз между доматите...( нещо си слънчасала)
          Аз като един старичък чичка ще ти дам съвет - " гледай, но не пипай.."

          Наздраве, Лелче !

          пп Направо ме развесели !!!
          Значи си за очила ! Даже бинокъл !

          Верно , че ъгълът ми тъне в сумрак , ма поне от куртоазия можеше , кат прекрачиш прага , да кажеш -ауууу, каква красавица! Да сипеш 5-10 гр . кайсиева , да ми свалиш две -три звезди....
          И ти си ми слабост!

          Адашката , май много си играе с точилката

          Няма живот у кръчмата ! Всичко за tnm ! И паяжини и Португалия...ех
          Ще отказвам алкохола

          Наздраве , 4i40 !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро , Кръчма !
            Да пия едно кафе набързо и отивам на коч парти у фитнеса . Да се огледам във влажни очи и мераци
            Мераклиите не били само виртуални

            4i40, ако ме видиш , не мож ме позна

            Усмихнат ден , пиянки !


            Как да те позная, ако те не видя... !
            В моя селски фитнес има само реални козички... Ти бродиш по планините, както аз между доматите...( нещо си слънчасала)
            Аз като един старичък чичка ще ти дам съвет - " гледай, но не пипай.."

            Наздраве, Лелче !

            пп Направо ме развесели !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              .... Да се огледам във влажни очи и мераци...
              https://www.youtube.com/watch?v=prMuDCEmyag

              Мераклиите не били само виртуални
              Китайците и те са истински.Една позната наскоро ми сподели,че немало стойностни мераклии извън лафа....Дали е така - кой,кой да ти каже.....

              Наздраве!


              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Добро утро , Кръчма !
                Да пия едно кафе набързо и отивам на коч парти у фитнеса . Да се огледам във влажни очи и мераци
                Мераклиите не били само виртуални

                4i40, ако ме видиш , не мож ме позна

                Усмихнат ден , пиянки !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Що ли пък ти трябва да влизаш в таковата приключение...!?
                  Наздраве, Lelq!
                  Наздраве , tnm !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    ..но защо изписваш отбора с Ф..
                    Защото няма хъс като на Гибона,Краси Коев,Здравков,Ники Илиев дори Донков и Маклайн (както Гиби наричаше Михтарски - "мак-деонско лайн-о"),част от героите от злополучния мач.Въпреки детинските грешки пък а и тогава вече имаше 2-3 трима титуляри посредствени елементи.

                    Докато не почнат да губят красиво ще пиша с "Ф".Айде нещо по-весело - https://www.youtube.com/watch?v=o3wS2tdlZtE

                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      https://www.youtube.com/watch?v=P20sMMuRY5s

                      Бях млад и болен левскар,а Оттогава са ми почти безразлични,макар да имаше кратки проблясъци в ерата на Томето и малко след него (ония успехи с мъди стоилков не ги броя щото той е тренер колкото и пената - играчите правят квото си знаят и печелят,но и това го има...).Въпреки това никога не съм залагал срещу тях и няма и да заложа!Дано да не позная, но черепух ще доскапи отбора подобно на тирето....Да не задълбавам повече,че и без това Пътя към Ада го асфалтира Радомирския диджей ( и бивш шофер на Стоян Марков).
                      За съжаление си прав, но защо изписваш отбора с Ф, все едно да си напишем държавата Булгаристан? За всичко друго няма как да ти опонирам, освен да кажа бодряшкото - Няма да е все така!
                      Наздраве, Спарт!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        За Левски, ако се речеш, ще ти направя бас с хендикап 5:1
                        https://www.youtube.com/watch?v=P20sMMuRY5s

                        Бях млад и болен левскар,а Оттогава са ми почти безразлични,макар да имаше кратки проблясъци в ерата на Томето и малко след него (ония успехи с мъди стоилков не ги броя щото той е тренер колкото и пената - играчите правят квото си знаят и печелят,но и това го има...).Въпреки това никога не съм залагал срещу тях и няма и да заложа!Дано да не позная, но черепух ще доскапи отбора подобно на тирето....Да не задълбавам повече,че и без това Пътя към Ада го асфалтира Радомирския диджей ( и бивш шофер на Стоян Марков).

                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                          Успя да ми Спестиш едно Извинение по повод новия турски завод на вагонетките!Понякога хората дето не се хващаме на басовете ти, го правим за да ти спестим некой леф и балансираме рахатлъка.
                          Другото "спечелено" от публиката виски ще е от офертата ти за 360 кинта на ганка гинкина и дебелото момче (там дори и 240 е мираж).

                          Ако бях хазартен герой бих се обзаложил,че лефски ще бъде елиминиран от румцайс с 3 гола в последните 5 минути....Наздраве!
                          Оп, Спарт-аче, това не съм го видял за вагонетките - ми жалко, ако е така, сега ще го проверя. Иначе за басовете нямаш грижи - винаги ги изпълнявам, язък, че никой не се хвана, можеше да пие едно уиски за моя сметка. Вярно е, че ти застъпваше обратна на моята позиция, като явно си прав, затова ти го признавам и те черпя виртуално едно от хубавото - Харесвам я тази година:



                          П.С. За Левски, ако се речеш, ще ти направя бас с хендикап 5:1
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Наздраве .....
                            Успя да ми Спестиш едно Извинение по повод новия турски завод на вагонетките!Понякога хората дето не се хващаме на басовете ти, го правим за да ти спестим некой леф и балансираме рахатлъка.
                            Другото "спечелено" от публиката виски ще е от офертата ти за 360 кинта на ганка гинкина и дебелото момче (там дори и 240 е мираж).

                            Ако бях хазартен герой бих се обзаложил,че лефски ще бъде елиминиран от румцайс с 3 гола в последните 5 минути....Наздраве!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Тая тениска не съм му я виждала , но често в ъгъла , употребява това , ма като види , че посягам и аз към него , почва се плюнчи и да мята капачки ... Не дава да го пипна

                              [ATTACH=CONFIG]n3485875[/ATTACH]

                              Наздраве ,tnm !
                              Що ли пък ти трябва да влизаш в таковата приключение...!?
                              Наздраве, Lelq!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Използвате, че връзката ми кофти и се мъча на смарта, та ме разиграват в различни теми, а мен ме мързи да пиша. Но скоро ще дойде ден за ответ. Колкото до мозъкът, той е един в една къща, а чий точно е друг въпрос.
                                То от време на време и връзката ти с главния мозък ич я няма, но ний сме ти свикнали. Така че - недей се оправдава
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X