IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение





    Все пак - да издадем ли мъжката /ни/ тайна? Дамите не са усетили нещата...

    Някакви психолози бяха се произнесли, че когато един мъж настъпваЛ една жена при танца - той подсъзнателно я... сваляЛ!

    Почти винаги правилото било едно: колкото пъти успеел да я настъпи - толкова пъти /горе-долу / можел да прояви своята... мъжественост...

    От своя страна, дамите не желаели да бъдат настъпвани... Обратно - искали да са настъпващи - т.е. - те да водят в отношенията...

    "Логика" на слабите танцьори и "силните" духом дами... ))
    Тцъ, тцъ, тцъ, аз пък след първия път гледам ги не настъпвам повече. Ноооо, ще взема се поправа. Голяма настъпанка ще има да пада.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Добро утро, тайфата!
      Днес е първият ден от Горещниците. Според поверието, ако на този ден и хладно и дъждовно, през януари месец другата година трябва да се гласим за снежни бури и виелици.
      Наздраве!
      Само че горещниците са 13 дни по късно , Каке. Още го караш по стария календар. Верно че си от романската епоха, ама чак пък толкова недей да ментиш по романски. Че малките ще вземат ти се фанат, та чак вържат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение





        Все пак - да издадем ли мъжката /ни/ тайна? Дамите не са усетили нещата...

        Някакви психолози бяха се произнесли, че когато един мъж настъпваЛ една жена при танца - той подсъзнателно я... сваляЛ!

        Почти винаги правилото било едно: колкото пъти успеел да я настъпи - толкова пъти /горе-долу / можел да прояви своята... мъжественост...

        От своя страна, дамите не желаели да бъдат настъпвани... Обратно - искали да са настъпващи - т.е. - те да водят в отношенията...

        "Логика" на слабите танцьори и "силните" духом дами... ))
        Това е ясно , ама може би да настъпва по - нежно ?! Щото в гипс няма как да танцува дамата . Ма , дами много , ще каже някой Логиката на силните танцьори

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Да , ама се наврях , в роклята за танци .

          https://m.youtube.com/watch?v=T2fPrrkMOZw

          Да се надяваме , че няма да ме настъпват




          Все пак - да издадем ли мъжката /ни/ тайна? Дамите не са усетили нещата...

          Някакви психолози бяха се произнесли, че когато един мъж настъпваЛ една жена при танца - той подсъзнателно я... сваляЛ!

          Почти винаги правилото било едно: колкото пъти успеел да я настъпи - толкова пъти /горе-долу / можел да прояви своята... мъжественост...

          От своя страна, дамите не желаели да бъдат настъпвани... Обратно - искали да са настъпващи - т.е. - те да водят в отношенията...

          "Логика" на слабите танцьори и "силните" духом дами... ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Не съм.. (уж объркал) : Ама дедо Боже обича да се майтапи понякога !
            Аха , много обича ! На него съм се метнала

            https://m.youtube.com/watch?v=Jne9t8sHpUc

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


              Лично ще те държа отговорен , ако си объркал математиката :р
              Наздраве !
              Не съм.. (уж объркал) : Ама дедо Боже обича да се майтапи понякога !
              Last edited by precakanoto; 15.07.2019, 19:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Според мен, няма да вали или ще поръси кратко-облачно, а ако объркам прогнозата - моя е вината

                Добра вечер на кръчмодеятелите
                Ще пийна една биричка за всеобщото благополучие! (с малък повод)
                Кольо да не се скътава зад тезгяха, а да дава "ладното" в чашите

                Лично ще те държа отговорен , ако си объркал математиката :р
                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                  От старите градски песни.

                  Аз си имам две съседки,
                  Две съседки, два кокетки.
                  Чернокосата е руса,
                  А пък русата е черна.

                  Къде е гледал този, та е разбрал истинския цвят на косъма им? (тогава жените не са се бръснели; само мъжете са се бръснели)
                  ​​​​​​?
                  Много рядко, но се случва, цветът на косата да се различава от този на другото окосмяване - мигли, вежди и т.н. Професорът ми по генетика наричаше такива хора "генетичен еклектизъм".
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Много е неприятно когато летният ти гардероб откаже да се синхронизира със зимното ти телосложение.
                    Наздраве, Lelq!
                    Наздраве , tnm!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      По скоро зимното телосложение се синхронизира със студеното лето, то и за това не може да наденете летните роклички. Метаболизма хитър неще да се излъже Е поне че имате оправдание за килцата
                      Да , ама се наврях , в роклята за танци .

                      https://m.youtube.com/watch?v=T2fPrrkMOZw

                      Да се надяваме , че няма да ме настъпват

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Чудя се , ще вали ли или да се преобличам вече в рокля ?! Стягат ме панталоните . Надебеляла съм

                        https://m.youtube.com/watch?v=QyP_xq6MiOI
                        Според мен, няма да вали или ще поръси кратко-облачно, а ако объркам прогнозата - моя е вината

                        Добра вечер на кръчмодеятелите
                        Ще пийна една биричка за всеобщото благополучие! (с малък повод)
                        Кольо да не се скътава зад тезгяха, а да дава "ладното" в чашите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Много е неприятно когато летният ти гардероб откаже да се синхронизира със зимното ти телосложение.
                          Наздраве, Lelq!
                          По скоро зимното телосложение се синхронизира със студеното лето, то и за това не може да наденете летните роклички. Метаболизма хитър неще да се излъже Е поне че имате оправдание за килцата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Чудя се , ще вали ли или да се преобличам вече в рокля ?! Стягат ме панталоните . Надебеляла съм

                            https://m.youtube.com/watch?v=QyP_xq6MiOI
                            Много е неприятно когато летният ти гардероб откаже да се синхронизира със зимното ти телосложение.
                            Наздраве, Lelq!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Не съм съгласен. това все едно да си с две мадами който са едната руса другата черно коса. готови за приключения И докато си чернокосата, русата да седи у другата стая на полусъединител. Не че мастиката и ментата имат мнение.

                              https://www.youtube.com/watch?v=fiYGgZlHwC0
                              Това все едно не съм го прочела
                              Наздраве, сър!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Чудя се , ще вали ли или да се преобличам вече в рокля ?! Стягат ме панталоните . Надебеляла съм

                                https://m.youtube.com/watch?v=QyP_xq6MiOI

                                Коментар

                                Working...
                                X