IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Понякога с бучки лед и кола .....
    Тогава е и за разкош, Бенджи
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      УжасТ....
      Вярна ще да е приказката - ..Пази се от жената, от любовницата Господ те пази.... "

      Наздраве !

      пп Тва циганско лято само за бири ( и за компоти....)....
      Да се пази, да се пази - колку да се пази!? Косата му вече се е прошарила ентелегентно с черно
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Щото както са казали древните - отмъщението е ястие, което се сервира студено.
        Наздраве!
        Понякога с бучки лед и кола .....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          SOFIX, на теб в най-скоро време ще ти е нужен добър психиатър. Не че нещо, ама по своите характеристики скъперничеството от където и да го погледнеш си е обсесивно-компулсивно разстройство на личността
          Наздраве!
          чувствам се много добре така

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            на вересия давате ли?
            SOFIX, на теб в най-скоро време ще ти е нужен добър психиатър. Не че нещо, ама по своите характеристики скъперничеството от където и да го погледнеш си е обсесивно-компулсивно разстройство на личността
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Си прав, шъ знайш.
              Ся чакам да мине малко време, че да им отмъстя. Щото както са казали древните - отмъщението е ястие, което се сервира студено.
              Наздраве!
              УжасТ....
              Вярна ще да е приказката - ..Пази се от жената, от любовницата Господ те пази.... "

              Наздраве !

              пп Тва циганско лято само за бири ( и за компоти....)....

              Коментар


              • на вересия давате ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Са се наговорили срещу тебе ми се струва ....
                  Си прав, шъ знайш.
                  Ся чакам да мине малко време, че да им отмъстя. Щото както са казали древните - отмъщението е ястие, което се сервира студено.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Морнинг група.
                    Запуках компотите,много е добре за деурезата
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      В събота ходих на едно мероприятие, дето мъ натовари психически. Вървя си къмту в къщи и си мисля как ще цапна една голяма чаша Бакарди за релакс
                      Прибирам се, отварям шкафчето и оооу ужаст, ... бутилката я няма.
                      Правя бързо разследване с подлагане на присъстващите у пещерата на разпит /не присъстващите ги разпитвам по телефона/.
                      Дебелото псе мълчи като комунист на разпит, по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието заядливо ми отговаря, че никога не ми се меси на питиета, а по-дребната1/3-та ми намеква да релаксирам с нещо друго.
                      Наздраве!
                      Са се наговорили срещу тебе ми се струва ....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • В събота ходих на едно мероприятие, дето мъ натовари психически. Вървя си къмту в къщи и си мисля как ще цапна една голяма чаша Бакарди за релакс
                        Прибирам се, отварям шкафчето и оооу ужаст, ... бутилката я няма.
                        Правя бързо разследване с подлагане на присъстващите у пещерата на разпит /не присъстващите ги разпитвам по телефона/.
                        Дебелото псе мълчи като комунист на разпит, по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието заядливо ми отговаря, че никога не ми се меси на питиета, а по-дребната1/3-та ми намеква да релаксирам с нещо друго.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Убу де, непий..
                          Ш ти напраа една голяма купа папАра ...
                          с масълце, червен пипер и мноо сирене ...
                          ..
                          Чаша мляко ?
                          Е как си написал уиски с пет грешки, акъла не ми го побира....
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Все още се държа без пиене, но снощи изпих половин бира....
                            Е, без пиене е също толкова зле колкото и без секс! То бива-бива правоверие ама чак пък толкоз?!

                            Айде поздрав - Ugly Kid Joe - Cats In The Cradle - https://www.youtube.com/watch?v=dYFfZyK4nEE

                            Мушкай си винце и(или) бира,па се не бой!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Все още се държа без пиене, но снощи изпих половин бира.
                              За днес ще има пак половина - за да не съм в стрес от рязкото спиране
                              Наздраве на който се подгрява, и да поздравите и леля, ако някой си пише с нея
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X