IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро, тайфата!
    Днес е първият ден от Горещниците. Според поверието, ако на този ден и хладно и дъждовно, през януари месец другата година трябва да се гласим за снежни бури и виелици.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      абе се ми е две , мерете си там работите с какъвто аршин щете ...реален или виртуален ...... темата е от типа "лаф да става" , тъй че ...
      Радвам се , че един път сме на едно мнение с теб

      пп. Ти кажа честно , мен ми отне доста време да го схвана

      https://m.youtube.com/watch?v=PqbwMDBxuRY
      Last edited by Lelq; 14.07.2019, 18:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Е , вземи решение най- сетне !
        Кое се брои - виртуалното или реалното ?
        Щото както ти е угодно го таманиш до сега
        абе се ми е две , мерете си там работите с какъвто аршин щете ...реален или виртуален ...... темата е от типа "лаф да става" , тъй че ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          изпуснала си ... ама се тая , нали е виртуално ...
          Е , вземи решение най- сетне !
          Кое се брои - виртуалното или реалното ?
          Щото както ти е угодно го таманиш до сега

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Наздраве, Lelq!
            Наздраве , tnm !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Сигурно пак съм изпуснала , но не съм видяла някой да си мери нещо виртуално у кръчмата .
              Всеки предпочита там
              изпуснала си ... ама се тая , нали е виртуално ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Значи си за очила ! Даже бинокъл !

                Верно , че ъгълът ми тъне в сумрак , ма поне от куртоазия можеше , кат прекрачиш прага , да кажеш -ауууу, каква красавица! Да сипеш 5-10 гр . кайсиева , да ми свалиш две -три звезди....
                И ти си ми слабост!

                Адашката , май много си играе с точилката

                Няма живот у кръчмата ! Всичко за tnm ! И паяжини и Португалия...ех
                Ще отказвам алкохола

                Наздраве , 4i40 !
                Наздраве, Lelq!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  е па предпочитам да съм у реалния свят ...мерете си тука виртуалните ...
                  Сигурно пак съм изпуснала , но не съм видяла някой да си мери нещо виртуално у кръчмата .
                  Всеки предпочита там

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Мхм , само дето у реалният свят , кат си пиеш биричката у кварталното кръчме , си с приятели , които ти се усмихват гледайки те в очите и дори да си се усрал , за тях винаги ще бъдеш техен приятел . Па тука ич не е важно с какъв пореден номер си в нечия класация
                    е па предпочитам да съм у реалния свят ...мерете си тука виртуалните ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Рекох ти да не посягаш на чужда соботвеност. Това женорята все гледате да докопате нещо мъжко.
                      Ми..., условен рефлекс.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Рекох ти да не посягаш на чужда соботвеност. Това женорята все гледате да докопате нещо мъжко.
                        Ми , природа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          мхм , само дето у реалния свят кат си пиеш биричката у каварталното кръчме , не моеш да си на паралия катерини или йерусалим ... па у виртуалния си намбър уан форевър анд евриуеър ...айде нема нужда !
                          Мхм , само дето у реалният свят , кат си пиеш биричката у кварталното кръчме , си с приятели , които ти се усмихват гледайки те в очите и дори да си се усрал , за тях винаги ще бъдеш техен приятел . Па тука ич не е важно с какъв пореден номер си в нечия класация
                          Last edited by Lelq; 14.07.2019, 17:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Ще се хвана за някоя паяжина , като се лъзна
                            Рекох ти да не посягаш на чужда соботвеност. Това женорята все гледате да докопате нещо мъжко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              То и в реалният , не е по различно . Човек , каквото си има, си го носи у всеки свят , в който е .
                              мхм , само дето у реалния свят кат си биеш биричката у каварталното кръчме , не моеш да си на паралия катерини или йерусалим ... па у виртуалния си намбър уан форевър анд евриуеър ...айде нема нужда !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                виртуалният свят за съжаление , най- често се използва за избиване на комплекси .
                                То и в реалният , не е по различно . Човек , каквото си има, си го носи у всеки свят , в който е .

                                Коментар

                                Working...
                                X