IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Добра нощ , Кръчма !

    Инсект , гледам голямо пълнолудие се облещило и да ти напомня , че кака ти вампирясва , периодично . Та , за вещи жени , като нея , по ефикасно е не да я катериш на кол , а първо да го забиеш в сърцето, щото лесно няма се даде Пък после лесна , където искаш , там я катериш
    Шъ мъ извиняваш , tnm Наздраве !
    Това е целта. Да вампиряса и да ви подгони из кръчмата с кръвясали очи, с източени, наточени зъби и с подострени нокти. Докато ви гони, аз ще ви прибирам пиенето. Защото ние сме в комбина. А на съмване, кога се укроти, ще я прибера в килера да събира сили. До следващата нощ. Заповедайте в най-убавата нощна кръчма!

    Коментар


    • Присъстващите , винаги се изключват . Да му мислят отсъстващите Обикновено , така се получава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
        Как да направим така че всички да са доволни? Като разстреляме недоволните! Наздраве!
        Интересно от кой трябва да почнем.

        Коментар


        • Как да направим така че всички да са доволни? Като разстреляме недоволните! Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Виждаш ли, родата ти е бъкана с държавни и обществени престъпници. Значи, на кол! Наздраве, Дръннаколенке!
            Добра нощ , Кръчма !

            Инсект , гледам голямо пълнолудие се облещило и да ти напомня , че кака ти вампирясва , периодично . Та , за вещи жени , като нея , по ефикасно е не да я катериш на кол , а първо да го забиеш в сърцето, щото лесно няма се даде Пък после лесна , където искаш , там я катериш
            Шъ мъ извиняваш , tnm Наздраве !

            Коментар


            • Наздраве,Груев по повод елиминацията на румцайс-отбора - https://www.youtube.com/watch?v=tzlIAKhn3W0

              От репортажа видях,че словаците са по-слаби от келнерите на Вадуц,а не че "говедцата"са израснали.Сигурно и на мача не е било по-различно.но да отдадем причината на празните трибуни.Апропо, интересно ми е Челси как ще играят със забранени трансфери за 3 години и при пълен стадион,но това е друга тема!

              Ще изчакаме,но засега Хубчев се очертава като мек тренер без тактика,нищо че за пред медиите се изкарва Ринус Микелс едва ли не....Иначе като защитник беше не лош,но на моменти мек когато останеше последен преди вратаря.Примерно, Кучето - П.Петров или Краси Коев задължително сечаха отзад (топка минава,но не и човек) с бутоните напред...Но най-много още един кръг и дотам е синята 'лавина' в момента,освен ако тото-мафията не е решила друго!
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Част от тях, де били дена смяна. Ама то там навлизаме в деликатности, така де се каже.Обирът на пачките за аскера всякак погледнато си е престъпление срещу държавата.

                Преди време говорих с твои колеги, де се явяват аборигени. Никой не беше срещал из документите за такава присъда. Сигурно събитието е станало много далеч в миналото, но е оставило ясна следа у родовата памет.
                Наздраве, Мрънкало!
                Виждаш ли, родата ти е бъкана с държавни и обществени престъпници. Значи, на кол! Наздраве, Дръннаколенке!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Тракащия се объркал искал е каже циментасия. ДЕмег нищю немюж те бутна. а написал децимация.
                  Ще отдадем объркването с напредването на възрастта, водещо до злоупотреба с понятията.
                  Наздраве, сър!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Аз съм тиле, ама инат като уфсъ. Щото имам две връхчета на главата. Я разкажи пак историята за родата, де живи ги заровили. Наздраве, Дръндервентке!
                    Част от тях, де били дена смяна. Ама то там навлизаме в деликатности, така де се каже.Обирът на пачките за аскера всякак погледнато си е престъпление срещу държавата.

                    Преди време говорих с твои колеги, де се явяват аборигени. Никой не беше срещал из документите за такава присъда. Сигурно събитието е станало много далеч в миналото, но е оставило ясна следа у родовата памет.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Тракащия се объркал искал е каже циментасия. ДЕмег нищю немюж те бутна. а написал децимация.
                      Тя да не е Прометей? Нека подскача, поне докато се изкачи на върха...... на кола.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ти не си уфтсъ, ти си телИ.

                        Ха, намерил си с коя епоха да ме плашиш. Баш у тая, кога родата си е развявала байрака и не се е съобразявала много, много с ръководните органи.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Аз съм тиле, ама инат като уфсъ. Щото имам две връхчета на главата. Я разкажи пак историята за родата, де живи ги заровили. Наздраве, Дръндервентке!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          R-чо, кво са те нагънали в музикалната тема? Нещо си бил недоволен, а? Пий една, да ти мине.
                          Няма проблем.
                          Малко конвърсейшън с ценз ура та. Цензът им е обратен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                            Зарко?

                            vmankov.

                            Не се смей, и ти може да сгрешиш, надявайки са на това, което си видяла, снимайки, а не на това, което е излезло на снимката.

                            Проверявай скрупульозно изображенията, които публикуваш.
                            Проверявай и думите си.
                            R-чо, кво са те нагънали в музикалната тема? Нещо си бил недоволен, а? Пий една, да ти мине.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Как кой, бре!!! Аз съм дама с тежест и си тежа на мястото. И каква децимация ти е погнала деменцията!? Да не би да съм напуснала строя или да съм загубила орела на легиона!? Несъгласието не се тълкува кат нарушение!
                              Наздраве, Мрънкало!

                              П.П. Забравих да попитам, ти кога наметна плаща на imperium militiae, че и наказания се пробваш да налагаш!? Малеей, мъкаааа ....
                              Тракащия се объркал искал е каже циментасия. ДЕмег нищю немюж те бутна. а написал децимация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Хм, пропуснал съм тези светли изяви на височайшите ви форумни персони, та може да се повторите Аз много мразя да се снимам, но пък обичам да гледам чужди снимки, макар иначе уж да не съм воайор.
                                Аз също не обичам да се снимам. На купоните, на които ходя, съм издала постоянно действаща заповед, на мен снимки да не се правят. Щото после ги използват с користни цели.
                                Наздраве, хаджи!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X