IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
    Кърлежът не е от паякообразните, нека биоложката подтвърди.

    А и не си спомням - откъде те писаха паяк?
    Нерде трамвай, нерде паяк?
    Да не си станал трамвай? Кога си видял Кака да черпи, Чиче да оправя, Леля да слушка. Прав си, заслужава си да станеш трамвай при тез изклучения невъзможни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Напрегна ме и ще съм като тетива . Надявам се тремора да спре , за да е точен мерника
      Нема, нема. Вече си като Фюрера през април, 1945.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Зависи от кво ще мре. Ако е от "малката смърт", сигурно ще остане доволен. А щом ме оприличаваш на кърлеж, явно съвсем ди се стресняла саква болезнь, ще ти допренеса. Така и трябва.
        Напрегна ме и ще съм като тетива . Надявам се тремора да спре , за да е точен мерника

        Коментар


        • Да черпя мойто си , пък и вие ще намажете , да държи влага до довечера че трябва да да изляза да купувам фрак . Тоя дето имам , прояден от молци

          https://m.youtube.com/watch?v=MYcZ6s3z1jg


          При мен всеки спомен е свързан с емоция и са лесни за вадене от шкафа . А и колкото по - силна е тя , толкова по- ярки са те и ги изживявам все едно са сега . С всичките му дребни детайлчета . Смятам , че въобще не ми се кривят във времето . Ако нещо не е предизвикало емоция , не си е струвало и е заличено . По скоро , въобще не се е превърнало в спомен . Няма се пълня с боклук, я ! Трябва да има място само за стихийни спомени . Аз съм естет

          Коментар


          • Кърлежът не е от паякообразните, нека биоложката подтвърди.

            А и не си спомням - откъде те писаха паяк?
            Нерде трамвай, нерде паяк?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Ще съм като луксозен , погребален агент с неустоим чар /заради блясъка в очите/ , направо да му е кеф на човек да мре при мен .
              Наздраве , инсект .

              Докато сме на тема снимки , да питам - що все те представят като паяк и висиш паяжини навсякъде , като на снимката си е жив кърлеж ? Според некомпетентното ми мнение

              Бавиш се ти
              Зависи от кво ще мре. Ако е от "малката смърт", сигурно ще остане доволен. А щом ме оприличаваш на кърлеж, явно съвсем ди се стресняла саква болезнь, ще ти допренеса. Така и трябва.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                Изкривяването на спомена се случва не рядко.
                Най-дълготрайно верните спомени са тези за миризма, аромат.
                Колкото по-малко аналитичен апарат на мозъка е включен във възприятието, толкова по-малко вероятно е да се изкриви като факт от миналото.

                ​​​​​​Е, и най-трудно е, съответно, да възпроизведеш съзнателно спомен за отдавна усетен характерен аромат. Почти винаги е спрегнат с други впечатления от този момент. Ако другите впечатления се възпроизведат реално, изплува, може би, и силният спомен на аромата за две-три секунди.
                Last edited by R1a1; 19.07.2019, 14:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Дрескодът е ясен - черен фрак, черна папионка, черни шпицарки на бос крак, черен цилиндър, черен израз на лицето, черни помисли в душата, червена значка на кръвонабирател, закачена на ревера. Блясъкът в очите - според индивидуалните особености на характера. Наздраве, лельо Мравке!
                  Ще съм като луксозен , погребален агент с неустоим чар /заради блясъка в очите/ , направо да му е кеф на човек да мре при мен .
                  Наздраве , инсект .

                  Докато сме на тема снимки , да питам - що все те представят като паяк и висиш паяжини навсякъде , като на снимката си е жив кърлеж ? Според некомпетентното ми мнение

                  Бавиш се ти
                  Last edited by Lelq; 19.07.2019, 14:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Ако ги изрече , не са ли осъзнати ?
                    Изкривяването на спомена се случва не рядко. Доказвали ми са го с мои спомени, като ми наврат факта под носа.
                    Но дотогава си сигурен в спомена си.

                    Затова, и не само за това, винаги оставям 1 до 5 процента несигурност у себе си, и некои хора, които не ме познават достатъчно добре, се възмущават от това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                      Не бе, Зарко беше дал някакъв фотонатюрморт "Закуска" от кухнята си, както каза.

                      Той включваше приятно лъщящ на масата метален полиран чайник, в изпъкналата част на който се събираше в отражение част от кухнята, със снимащия в това число.
                      Предполагам, че снимащият е бил свикнал с изгледа на/в този чайник и зрителният му апарат го е изключил от запомняне и осъзнаване.

                      Не помня фигурата, отразена в чайника, да беше полугола. Може би защото като мъж не се интересувам от мъже.
                      Това може да са подсъзнателни щения на tnm, леко изкривили давния (или дивния) ѝ спомен.
                      Но ако каже, че е бил полугол отдолу, със сигурност 95% това са неосъзнати мечти у нея.
                      Ако ги изрече , не са ли осъзнати ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Това е целта. Да вампиряса и да ви подгони из кръчмата с кръвясали очи, с източени, наточени зъби и с подострени нокти. Докато ви гони, аз ще ви прибирам пиенето. Защото ние сме в комбина. А на съмване, кога се укроти, ще я прибера в килера да събира сили. До следващата нощ. Заповедайте в най-убавата нощна кръчма!
                        Хайде сега, приказки от 1001 нощ ... или от Брам Стокър. Колкото и да съм вампирясала, няма как да забравя, що съм у Кръчмата и да те оставя да си къркаш пиенето на спокойствие.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          За забавление и за сведение на интересуващите се /като теб/ - аз полуоблечен снимки НЕ правя
                          Не бе, Зарко беше дал някакъв фотонатюрморт "Закуска" от кухнята си, както каза.

                          Той включваше приятно лъщящ на масата метален полиран чайник, в изпъкналата част на който се събираше в отражение част от кухнята, със снимащия в това число.
                          Предполагам, че снимащият е бил свикнал с изгледа на/в този чайник и зрителният му апарат го е изключил от запомняне и осъзнаване.

                          Не помня фигурата, отразена в чайника, да беше полугола. Може би защото като мъж не се интересувам от мъже.
                          Това може да са подсъзнателни щения на tnm, леко изкривили давния (или дивния) ѝ спомен.
                          Но ако каже, че е бил полугол отдолу, със сигурност 95% това са неосъзнати мечти у нея.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Добра нощ , Кръчма !

                            Инсект , гледам голямо пълнолудие се облещило и да ти напомня , че кака ти вампирясва , периодично . Та , за вещи жени , като нея , по ефикасно е не да я катериш на кол , а първо да го забиеш в сърцето, щото лесно няма се даде Пък после лесна , където искаш , там я катериш
                            Шъ мъ извиняваш , tnm Наздраве !
                            Предателка. Грам женска солидарност няма в теб
                            Наздраве, Lelq!

                            П.П. Пак ме разсмя с глас и до сълзи. Слагам този ти коментар до бисерите за чукането, паяжините и Португалията.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Свърши глада Ще яде !!!

                              Има ли специален дрескод ? Или е достатъчно да нося себе си и да седна на масата Може би да подостря маникюра ?
                              Наздраве , инсект !
                              Дрескодът е ясен - черен фрак, черна папионка, черни шпицарки на бос крак, черен цилиндър, черен израз на лицето, черни помисли в душата, червена значка на кръвонабирател, закачена на ревера. Блясъкът в очите - според индивидуалните особености на характера. Наздраве, лельо Мравке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                                Все си казвах, че няма причини, за да си ми толкова антипатична. Вече си изясних нещата.

                                За забавление и за сведение на интересуващите се /като теб/ - аз полуоблечен снимки НЕ правя /всичко по мен си е МОЕ и нищо не съм взел на заем от теб - най-малко!/. Остана да си запишеш И ТАЯ подробност, както и да направиш изводите си за майтап на околните - както се казва.

                                Прекалено съм въздържан, за да ти напомня един израз на Любо Пенев. Намеквам ти за него, ако си го случайно забравила.
                                Не го преживявай. Антипатията, както и симпатията са нормални човешки чувства. В случая по отношение на теб, не бих казала, че се радваш на взаимност. Защото смятам, че подхранването и поддържането на неприязън към някого или нещо, изисква усилия и търпи загубата на жизнена енергия.

                                По другата част на коментара ти, свързан със снимката, ще споделя, че никога не мия ръцете си когато са чисти - т.е. не се оправдавам когато съм сигурна в думите си. За майтапа с околните и теб специално ..., ще си направя кертик на стената.
                                Наздраве!

                                П.П. Изразът на Любо Пенев почти всякога е актуален, но сега сме сезонът на таратора, добре се въздържа да го употребиш.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X