IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Добро утро на уважаемата клиентела на Кръчмата!

    Днес тежък ден. Свети Илия цял ден задънва бурета и ги търкаля по небето - т.е. гърмя и трещя, но не валя.
    Наздраве!

    П.П. Двете ми племенници се казват Илияна, като по-малката освен имен има и рожден ден. Да са ми живи и здрави!
    Късничко, ама наздраве!
    И на мен чичо ми е Илия, само не знам дали е градил килия, въпреки че е дюлгерин
    Айде пак наздраве
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Може ли да почнем с кола в сърцето ? Най - хуманно ми се вижда
      Добррррееее................................, ще направим сърдечен разкол на ниво.

      Коментар


      • Добро утро на уважаемата клиентела на Кръчмата!

        Днес тежък ден. Свети Илия цял ден задънва бурета и ги търкаля по небето - т.е. гърмя и трещя, но не валя.
        Наздраве!

        П.П. Двете ми племенници се казват Илияна, като по-малката освен имен има и рожден ден. Да са ми живи и здрави!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добро утро , Кръчма ! Спахте ли добре ?
          Както се пее в песента

          https://m.youtube.com/watch?v=ACAsgHXHZxQ

          Спокоен и усмихнат ден , да имате

          Коментар


          • Може ли да почнем с кола в сърцето ? Най - хуманно ми се вижда

            Коментар


            • Не мога да повярвам , как си се въоръжил до зъби . А стограмките , за наздравици ли са ? Право на последно желание имам ли преди капитулацията ? Баси , колко въпроси породи куфарът ти ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Надтъпи ли критичната нощ? Вадя такъмите.
                Сама да си избирам или показваш и разказваш кое след кое ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                  Мустачки да слагам ли ?
                  Надтъпи ли критичната нощ? Вадя такъмите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                    Твойто "Тракатрак" е от трамвай, не от влак. Както сам си казал - додескаден.
                    Къф трамвай, бе, аз съм междуградска железница. Що съм железен и снова от град на град, от паланка до столичанка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Нема, нема. Вече си като Фюрера през април, 1945.

                      Мустачки да слагам ли ?

                      Коментар


                      • Отговор без цитат на изтрито мнение !

                        Да . При добър любовник и толко е достатъчно . Едно докосване . Ма ти едва ли ще разбереш . Все механиката те вълнува

                        пп . Така е Andi11! Неговото мнение е неприемливо , щото коментира , без да разбира . Ма моят отговор е приемлив, щото съм жена , необрязана и си имам всичко .
                        Та не ме забърсвай , ще те замоля .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Да не си станал трамвай? Кога си видял Кака да черпи, Чиче да оправя, Леля да слушка. Прав си, заслужава си да станеш трамвай при тез изклучения невъзможни.
                          Твойто "Тракатрак" е от трамвай, не от влак. Както сам си казал - додескаден.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                            Кърлежът не е от паякообразните, нека биоложката подтвърди.

                            А и не си спомням - откъде те писаха паяк?
                            Нерде трамвай, нерде паяк?
                            Да не си станал трамвай? Кога си видял Кака да черпи, Чиче да оправя, Леля да слушка. Прав си, заслужава си да станеш трамвай при тез изклучения невъзможни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Напрегна ме и ще съм като тетива . Надявам се тремора да спре , за да е точен мерника
                              Нема, нема. Вече си като Фюрера през април, 1945.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Зависи от кво ще мре. Ако е от "малката смърт", сигурно ще остане доволен. А щом ме оприличаваш на кърлеж, явно съвсем ди се стресняла саква болезнь, ще ти допренеса. Така и трябва.
                                Напрегна ме и ще съм като тетива . Надявам се тремора да спре , за да е точен мерника

                                Коментар

                                Working...
                                X