IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Мда, колко добре ме познаваш Що не пробваш да си врачка, знаеш ли какви пари ще завъртиш с това твое помнене на несъществени неща? И за почерпка ще остане, нежели твоята спестовна душа

    А Мамун да се яви и почерпи, скатавки тук не се приемат за извинение.
    П.С. Абе, дей Колчо, гледам, не се е вясвал във форума от половин годин - уйде ни кръчмата на самотек...
    Тцъ, не става. Въпреки невероятната ми памет по отношение на числа, събития и местонахождения, ич ме няма при запомнянето на лица на хората. Знам, че познавам човека срещу мен, но ми трябва време и някаква асоциация, за да си спомня кой е. Забелязала съм, че запомням гласовете на хора, походката и излъчването като цяло, но с лицата срещам проблем.
    Наздраве, хаджи!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Такивата крути мерки взема хаджи Грую. Аз го давам по скромно.
      Наздраве, сър!
      Мда, колко добре ме познаваш Що не пробваш да си врачка, знаеш ли какви пари ще завъртиш с това твое помнене на несъществени неща? И за почерпка ще остане, нежели твоята спестовна душа

      А Мамун да се яви и почерпи, скатавки тук не се приемат за извинение.
      П.С. Абе, дей Колчо, гледам, не се е вясвал във форума от половин годин - уйде ни кръчмата на самотек...
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Мамун да е жив и здрав! Редно е да почерпи.
        За негово здраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Аха ако към бинокъла прибавим и некоя пушка от касата
          . А ток по оградата пуснала ли си
          Такивата крути мерки взема хаджи Грую. Аз го давам по скромно.
          Наздраве, сър!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Кви очила, Мрънкало!? Аз да не съм като теб на възраст и с окъсели ръце? Наблизо виждам кат ястреб, а за далеч - нося дневни силиконови лещи. Сутрин ги слагам на очите, а вечер ги изфърлям.
            Наздраве!

            П.П. Когато кльощавият тръгна на училищна, реших да го пускам да ходи и да се прибира сам. Нали мъж ще става, трябваше да му създам навици.

            Взех си отпуската, оборудвах го с телефон и го пуснах да се разхожда по улиците. А аз застанах на терасата с бинокъла, защото училището е на около километър от бърлогата, но видимостта е много добра.

            В момента, в който каплата му заметнеше към детската площадка и следваше прозвъняване по телефона. Трябваше му доста време докато разбере как го виждам, но като се усети аз останах без бинокъл.
            Аха ако към бинокъла прибавим и некоя пушка от касата
            . А ток по оградата пуснала ли си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Добро утро !

              Тъй, тъй Преци, вярно думаш....( не е планина, но пак го повдига...)
              Сутрин 30 гр индрише и орехи в ракия за диабета, на обяд една бира за хидратиране, а вечер 30 гр ракия с 1/2 лексотан за спокоен сън....
              Живот мечта....

              Наздраве !
              диабета , подаграта , нервите ... много требе да си прекалявал с удоволствията ... торбата с апчетата покрай тебе ли е ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Както се каза у една друга химическа тема, забравила си си очилата. Наздраве, Дръночилатке!
                Кви очила, Мрънкало!? Аз да не съм като теб на възраст и с окъсели ръце? Наблизо виждам кат ястреб, а за далеч - нося дневни силиконови лещи. Сутрин ги слагам на очите, а вечер ги изфърлям.
                Наздраве!

                П.П. Когато кльощавият тръгна на училищна, реших да го пускам да ходи и да се прибира сам. Нали мъж ще става, трябваше да му създам навици.

                Взех си отпуската, оборудвах го с телефон и го пуснах да се разхожда по улиците. А аз застанах на терасата с бинокъла, защото училището е на около километър от бърлогата, но видимостта е много добра.

                В момента, в който каплата му заметнеше към детската площадка и следваше прозвъняване по телефона. Трябваше му доста време докато разбере как го виждам, но като се усети аз останах без бинокъл.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Еликсира с индришето на чичо планина повдига, та едни крила ли ще го спрат С 30 гр и крила ще има
                  Добро утро !

                  Тъй, тъй Преци, вярно думаш....( не е планина, но пак го повдига...)
                  Сутрин 30 гр индрише и орехи в ракия за диабета, на обяд една бира за хидратиране, а вечер 30 гр ракия с 1/2 лексотан за спокоен сън....
                  Живот мечта....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Гледам, че и чета дори. Няма как да се объркам, щото на 4i40 не му е стила да споделя такива неофициалности. Вероятно още не са го спохождали, та затова.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Както се каза у една друга химическа тема, забравила си си очилата. Наздраве, Дръночилатке!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Голямо за китайците, корейците и всякви други раси с недостиг откъм алкохолдехидрогеназа.. За представителите на понтийския фенотип това количество не стига дори за дезинфекция на устната кухина.
                      Наздраве, 4i40!
                      Той Чичи е мъничко корейче с големо коремче, което лесно се лови на дълга въдица с гащи, закачени на нея и с висящи чашки 30-грамки, сутиенки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Еликсира с индришето на чичо планина повдига, та едни крила ли ще го спрат С 30 гр и крила ще има
                        Дано от индришето не му пораснат крилца докато е в планината на скалата, надвесен над простора на панорамата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !

                          Да пием по едно голямо (30гр) за тез дето ни пият кръвчицата, кусат доматите, топлят креватите, оправят простатите и радват душичките !

                          Наздраве !
                          Голямо за китайците, корейците и всякви други раси с недостиг откъм алкохолдехидрогеназа.. За представителите на понтийския фенотип това количество не стига дори за дезинфекция на устната кухина.
                          Наздраве, 4i40!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Така си е, има си дати за отбелязване, а преди седмица и св. Марина мина. Да кажем наздравe е добре, ... обаче преди час случайно стана дума, от раздумка с познати, и тр. да кажа, че се движа с един ден назад. :) т.е. в грешка съм за днешната дата - като число.- мислех допреди час, че днес сме 22-ри (
                            Така, че в случая Тарантулчо е прав, а грешката е моя. Все пак има напредък, защото миналата седмица се обърках с два дена назад Така или иначе - числа. По-важно, че бъдещите числа са си верни, св. Ана е 25ти. св Пантелеймон - 27, А Сила от 70-те са на 30ти
                            Пък днес, както рече Тарантулчо - бабинден p
                            На мен редовно ми се случва. Къде с ден, къде с два ... А срядата директно е прескачам като ден от седмицата.

                            Този месец претрупан с празници. Сега като се зачетох в коментара ти се досетих нещо. На 25 у Кръчмата трябва да се вдигне луд купон - Мамун е рожденик и ако ме не лъже дългосрочната ми памет, тази година е юбиляр. За последно ще му честитим, а от догодина ще му поднасяме съболезнования.
                            Наздраве, Преци!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Пак ма обърка с Чичи. Ми, гледай, че аз съм писал поста - младеж в разцвет на сила мъжка и без задръжки длъжки. Наздраве, Дрънгрешке!
                              Гледам, че и чета дори. Няма как да се объркам, щото на 4i40 не му е стила да споделя такива неофициалности. Вероятно още не са го спохождали, та затова.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ма, ти имаш ли вече домати, та да ти ги кусат? Май ги подвеждаш, да дойдат в твойта тясна дива квартира и да останат там докато узрее доматето. Хитрец си тиии! Ама да опрашваш неможеш.... що нямаш крилца да прелиташ от цвет на цвет. Завалийката!
                                Еликсира с индришето на чичо планина повдига, та едни крила ли ще го спрат С 30 гр и крила ще има

                                Коментар

                                Working...
                                X