IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение


    Айде докарах, събуждайте се...То Колчо го отнема, та аз се изгърбих....Поне в бирата още не са открили чума - ще я прокарваме с ядки....
    Не се излагай! Бира без прасе е като женско без уста. Хубаво, ама някак несвойствено. Слагай пържолите и да почваме. Аз ще наблегна на тях, но глей да не са студени като биричката, щото я пия много студенка. Дзънннн с бутилчета!

    Коментар




    • Айде докарах, събуждайте се...То Колчо го отнема, та аз се изгърбих....Поне в бирата още не са открили чума - ще я прокарваме с ядки....
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Той убаво фаща гората, но там мое да лепне някоя черна африканска чума или да го напръскат с препарат против кърлежи... Предвид годините му, едва ли нещо друго ще го споходи.
        Наздраве, Lelq!
        Фана ме бояджилък, това ме фана. Цел ден свалям некви яко залепени тапети. Така че още имам избор. Той па един избор!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Той убаво фаща гората, но там мое да лепне някоя черна африканска чума или да го напръскат с препарат против кърлежи... Предвид годините му, едва ли нещо друго ще го споходи.
          Наздраве, Lelq!
          Аз схванах идеята и даже я оцених Та няма нужда от превод
          А и кой каквото му е писано , ще го споходи За това и пожелах на всеки каквото го влече и иска , това да му се случва по пътищата на лятото . Успахме св.Ана и то уж свършило , ама според мен си продължава поне до средата на септември
          Наздраве , tnm !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро , Кръчма !

            Инсекта , хващал гората ..Не забравяйте , че е лято и се мятайте по конете \късокраки или дългокраки\ и следвайте пътищата към морета , гори , поля ...кой , каквото го влече
            Готино лято на всички ! И наздраве !

            https://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI
            Той убаво фаща гората, но там мое да лепне някоя черна африканска чума или да го напръскат с препарат против кърлежи... Предвид годините му, едва ли нещо друго ще го споходи.
            Наздраве, Lelq!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Добро утро , Кръчма !

              Инсекта , хващал гората ..Не забравяйте , че е лято и се мятайте по конете \късокраки или дългокраки\ и следвайте пътищата към морета , гори , поля ...кой , каквото го влече
              Готино лято на всички ! И наздраве !

              https://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Ти па си Veshteris okakis drancullae. Айде, че фащам пътя, ще рече, гората.
                Браво, бре, сладкиш!

                Малко ти куца систематиката на латински, ама ние си те знаем, че и там толку можеш. Затова няма ти придиряме много.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                  Ахъ, ахъ ..., баш той ще да е свързващото звено - Darwinius tracalius, vs. mrancallae.
                  Наздраве!
                  Ти па си Veshteris okakis drancullae. Айде, че фащам пътя, ще рече, гората.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Баааа гу, ти да не си свързващото звено между човека и маймуната, дето така усилено се търси от учените
                    Значи, Мамун си имаме (ако и да се крие да почерпи), свързащо звено си имаме, остана само Човек да намерим? Аз номинирам дедо Вълчо, нищо че не е от постоянната клиентела, ама друг като него няма (за съжаление го познавам само виртуално)

                    Наздраве с един Мънки шолдър, пък белким Мамун се усети

                    Ахъ, ахъ ..., баш той ще да е свързващото звено - Darwinius tracalius, vs. mrancallae.
                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 25.07.2019, 16:16.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Кога това, бре!? Или правиш някви нескопосани опити да ме излъжеш?
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Шегувам се, маааа, пък ти веднага се вържеш. Аз да не съм Нораир Нурикян? Наздраве, Дрънвързаната!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        И без лещи ще останеш - дневни, полудневни, нощни, както и за яхния. Не може то така! Да ти приседне чичовата дюлевка, де те е черпил, ме изкараш стар, кога съм на 26, а пък ръцете са ми дълги цела крачка (70 см) и като те добарам с тех, кат те гепна и на рамо ше те метна.
                        Кога това, бре!? Или правиш някви нескопосани опити да ме излъжеш?
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Баааа гу, ти да не си свързващото звено между човека и маймуната, дето така усилено се търси от учените
                          Значи, Мамун си имаме (ако и да се крие да почерпи), свързащо звено си имаме, остана само Човек да намерим? Аз номинирам дедо Вълчо, нищо че не е от постоянната клиентела, ама друг като него няма (за съжаление го познавам само виртуално)

                          Наздраве с един Мънки шолдър, пък белким Мамун се усети
                          А така, почерпката от името на стадото се приема. Благодарско! Колкото до мен, освен ръцете, краката ми също дълги три лакътя (къде 90 см), та съразмерен. И други неща, но замълчи уста, че става нагло. Умълчах са.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            И без лещи ще останеш - дневни, полудневни, нощни, както и за яхния. Не може то така! Да ти приседне чичовата дюлевка, де те е черпил, ме изкараш стар, кога съм на 26, а пък ръцете са ми дълги цела крачка (70 см) и като те добарам с тех, кат те гепна и на рамо ше те метна.
                            Баааа гу, ти да не си свързващото звено между човека и маймуната, дето така усилено се търси от учените
                            Значи, Мамун си имаме (ако и да се крие да почерпи), свързащо звено си имаме, остана само Човек да намерим? Аз номинирам дедо Вълчо, нищо че не е от постоянната клиентела, ама друг като него няма (за съжаление го познавам само виртуално)

                            Наздраве с един Мънки шолдър, пък белким Мамун се усети

                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Мамун да е жив и здрав! Редно е да почерпи.
                              За негово здраве!
                              Мамун си кисне под некоя палма, смуче от сламката, премества си го от единия джоб в другия........ смартфона и нехае за ваште кръчмарски страсти и вопли. Почерпи по едно за негово здраве. Нали си от стадото му.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Кви очила, Мрънкало!? Аз да не съм като теб на възраст и с окъсели ръце? Наблизо виждам кат ястреб, а за далеч - нося дневни силиконови лещи. Сутрин ги слагам на очите, а вечер ги изфърлям.
                                Наздраве!

                                П.П. Когато кльощавият тръгна на училищна, реших да го пускам да ходи и да се прибира сам. Нали мъж ще става, трябваше да му създам навици.

                                Взех си отпуската, оборудвах го с телефон и го пуснах да се разхожда по улиците. А аз застанах на терасата с бинокъла, защото училището е на около километър от бърлогата, но видимостта е много добра.

                                В момента, в който каплата му заметнеше към детската площадка и следваше прозвъняване по телефона. Трябваше му доста време докато разбере как го виждам, но като се усети аз останах без бинокъл.
                                И без лещи ще останеш - дневни, полудневни, нощни, както и за яхния. Не може то така! Да ти приседне чичовата дюлевка, де те е черпил, ме изкараш стар, кога съм на 26, а пък ръцете са ми дълги цела крачка (70 см) и като те добарам с тех, кат те гепна и на рамо ше те метна.

                                Коментар

                                Working...
                                X