IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Никой друг отбор не е донесъл толкова срам на феновете си, колкото родният евроидиот.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
      105 години булката на Европа - фк евроидиот
      Бай Сачо, обикновено се казва "убий простака с мълчание", но в съвременното общество на модерните технологии тази максима е неприложима, заради това бих ти казал да си направиш братче!
      П.С. Извинявам се на всички, но ми е трудно да се стърпя, макар културно да изчакаш уважаемата модература да си свърши работата. Ще помоля модератора да изтрие мнението ми, както и тези на другаря Джугашвили. Наздраве!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ти си измамничка и фалшификаторка. Отдавна се съмнявах, че истинското ти име е Динамитка Нобел Разрушителна, ала сама се изпусна. Наздраве, Дръннитроглицеринке!
        Ъхъ! Освен изброените от теб положителности, още съм и коварна, подла и подмолна.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • тежко и срамно е да си фен на лески.

          Коментар


          • 105 години булката на Европа - фк евроидиот

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ха, избухлива ...!? Чи аз ако бях от тоз сорт нямаше да се викам tnm, а щях да съм tnt.
              Наздраве, Мрънкало!
              Ти си измамничка и фалшификаторка. Отдавна се съмнявах, че истинското ти име е Динамитка Нобел Разрушителна, ала сама се изпусна. Наздраве, Дръннитроглицеринке!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Гледам да не те балансирам, що ставаш твърде изобретателна, реактивна и избухлива. Остани си разместена и разсеяна, че да не правиш бели, поразии и други разни карабинни подвизи. Наздраве, Дрънкарабинке!
                Ха, избухлива ...!? Чи аз ако бях от тоз сорт нямаше да се викам tnm, а щях да съм tnt.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Бряй, начи .... Нечии майки доста мълчаливи ще да са били.

                  Сипи сега една чаша изстудено бяло вино, че да си запомня прозрението. Знам, че ще ми го сипваш молекула по молекула, ама гледай да я напълниш до мръкване, че четири дни бях по Чужденеция и баланса ми "тяло - душа" го усещам нарушен.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Гледам да не те балансирам, що ставаш твърде изобретателна, реактивна и избухлива. Остани си разместена и разсеяна, че да не правиш бели, поразии и други разни карабинни подвизи. Наздраве, Дрънкарабинке!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Това е екзистенциален въпрос. Жените много им трака устата, за да може детското мозъче да се развива от тези тиради. Слага го значи майчицата му в детското столче и почва му държи речи къф загубеняк баща му, че не е осигурил дойка, детегледачка и готвачка, та майка му да мае гащи по моловете. Така мъничето бързо научава колко е сложен живота и кво се очаква да стане от него га порасне - пройдоха или плямпалка.
                    Бряй, начи .... Нечии майки доста мълчаливи ще да са били.

                    Сипи сега една чаша изстудено бяло вино, че да си запомня прозрението. Знам, че ще ми го сипваш молекула по молекула, ама гледай да я напълниш до мръкване, че четири дни бях по Чужденеция и баланса ми "тяло - душа" го усещам нарушен.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      Абе ти верно ли, от личен опит, колкот по-малко плямпа толко по-добре....ако може изобщо да не плямпа най-добре. Много неподходящо сравнение. За биричките удриииииии...............
                      Това е екзистенциален въпрос. Жените много им трака устата, за да може детското мозъче да се развива от тези тиради. Слага го значи майчицата му в детското столче и почва му държи речи къф загубеняк баща му, че не е осигурил дойка, детегледачка и готвачка, та майка му да мае гащи по моловете. Така мъничето бързо научава колко е сложен живота и кво се очаква да стане от него га порасне - пройдоха или плямпалка.

                      Коментар


                      • Абе ти верно ли, от личен опит, колкот по-малко плямпа толко по-добре....ако може изобщо да не плямпа най-добре. Много неподходящо сравнение. За биричките удриииииии...............

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение


                          Айде докарах, събуждайте се...То Колчо го отнема, та аз се изгърбих....Поне в бирата още не са открили чума - ще я прокарваме с ядки....
                          Не се излагай! Бира без прасе е като женско без уста. Хубаво, ама някак несвойствено. Слагай пържолите и да почваме. Аз ще наблегна на тях, но глей да не са студени като биричката, щото я пия много студенка. Дзънннн с бутилчета!

                          Коментар




                          • Айде докарах, събуждайте се...То Колчо го отнема, та аз се изгърбих....Поне в бирата още не са открили чума - ще я прокарваме с ядки....
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Той убаво фаща гората, но там мое да лепне някоя черна африканска чума или да го напръскат с препарат против кърлежи... Предвид годините му, едва ли нещо друго ще го споходи.
                              Наздраве, Lelq!
                              Фана ме бояджилък, това ме фана. Цел ден свалям некви яко залепени тапети. Така че още имам избор. Той па един избор!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Той убаво фаща гората, но там мое да лепне някоя черна африканска чума или да го напръскат с препарат против кърлежи... Предвид годините му, едва ли нещо друго ще го споходи.
                                Наздраве, Lelq!
                                Аз схванах идеята и даже я оцених Та няма нужда от превод
                                А и кой каквото му е писано , ще го споходи За това и пожелах на всеки каквото го влече и иска , това да му се случва по пътищата на лятото . Успахме св.Ана и то уж свършило , ама според мен си продължава поне до средата на септември
                                Наздраве , tnm !

                                Коментар

                                Working...
                                X