IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Добро утро, Кръчма !
    Шъ черпя ! Поръчвайте си на корем , аз ще оправя сметката ! Да ви е готино наздравето


    Наздраве , 4i40 !
    Наздраве, Лелче !
    След дългото море,плажове,бири, серенади и нощни къпания се надам една тава с вита баница да черпиш.....

    Коментар


    • Добро утро, Кръчма !
      Шъ черпя ! Поръчвайте си на корем , аз ще оправя сметката ! Да ви е готино наздравето


      Наздраве , 4i40 !

      Коментар


      • Добро утро !

        Ще цитирам Коко Шанел :
        "Няма грозни жени, има мързеливи"...

        Наздраве !

        пп Тарантул топи мазнинката на шарана и глозга гръбнаци...( голям кеф със студена бира и един пешкир за кунките )
        БЛАЗЕ МУ !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Вчера пръжнахме средно парче балкански шаран - 3.5 кт. Днес му доизядох огризките, хич не бяха зле. Кат ти казвам, че има берекет в огризките, вервай ми.
          Вервам ти

          пп. Колко е часът ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Това с бульона са само догадки на будни мозъци.
            То и половинта от твойта професия е въображение, фантазия и най-вече догадки, ама какаво от това!?
            Наздраве, Мрънкало!

            П.П. Всичкото див плод е по-дребен и по-ароматен. А на дивите малини и къпини и семките им са много твърди. Затова не са много подходящи за сладка. Но за сокове и компоти се идеални.
            Last edited by tnm; 18.08.2019, 21:12.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро, Кръчма !
              Живнахте ли ?
              Гледам Грую пак 'апва благинки с убаво вино ....
              Тарантул набляга на къпини и търси бързоходки за да стигне до къщата, но планината голяма, храсти много.....
              Дамите са ясни като планина след дъжд( но не толкова 'ладни)....Кака прави зимнина на сянка, а Леля се топи на слънце и пие бира след бира....

              Пак чета надолу по страницата и нещо ме притеснява....
              Преци нещо е слънчасал ( уффф, слава Богу, че преображението дойде..). Кви са тез фермани, кви са тез разсъждения за сътворението и дългата ръка на СЪЗДАТЕЛЯ със СЕКВИНАТОРА.... ( бах маа му, много биохимици в тоз форум ....)

              Аз 3-4 дни не пия, че качих пак захарта, но сега съм взел една бира и ще ви кажа:

              Наздраве !
              Къпините са ми в двора, бе, фермер набеден. Но оня ден се разхождахче покрай реката и попаднахме на малки, но много вкусни къпинки. Култивираните не могат им се мерят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Никой не мое да твърди със сигурност как са се случили нещата. Отначало било имало някъв биологичен бульон, па после как са се развили събитията - остава ни само да гадаем.
                Наздраве, хаджи!
                Това с бульона са само догадки на будни мозъци.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Принцесите да ги мислят новите ресторанти с огризките и гурметата им
                  Вчера пръжнахме средно парче балкански шаран - 3.5 кт. Днес му доизядох огризките, хич не бяха зле. Кат ти казвам, че има берекет в огризките, вервай ми.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    а дотогаз песнопойката ли разучавате под юрганя ...
                    Учат се как да не се стискат, че да стане работата. Сложна е тяхната.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      а дотогаз песнопойката ли разучавате под юрганя ...
                      Не, ва, чужденеций. Правим си кефа и свикваме един с друг. Пък, ако работите не потръгнат - кой от където е. Ама поне няма да има деца, които да страдат. Наздраве!



                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ся, знам, че по вашият хабитат най-добрия чейз на булката е бебето в корема й, ама у моята рода това не е на мода. Отрочето се зачева барем една година след сключването на брака.
                        Наздраве!
                        а дотогаз песнопойката ли разучавате под юрганя ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Точно вече се кахърех, понеже нале започва охлаждането и мъртвото вълнение, дали морето черното не е завлякло негде леля през некое нощно къпане...А Тоз Синатра няма да е чичо Ваньо (май си е заминал споменатия чичо, според както подпитах у падрето ) но пък има некви остатъчни отзвуци у инкарнациите И като музиката му е в кръвта - жив е той жив е
                          наздраве!
                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Не разбрах името , само прякорът . Ма се оказа морският Синатра Не е чудно , музиката му е в кръвта и гласа , а дъртите мафиоти са с вкус
                            Наздраве !
                            Точно вече се кахърех, понеже нале започва охлаждането и мъртвото вълнение, дали морето черното не е завлякло негде леля през некое нощно къпане...А Тоз Синатра няма да е чичо Ваньо (май си е заминал споменатия чичо, според както подпитах у падрето ) но пък има некви остатъчни отзвуци у инкарнациите И като музиката му е в кръвта - жив е той жив е
                            наздраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Сетих се преди време (отдавна) за един чичо Ваньо (мисля, че така се казваше и познайник на Панайот Панайотов,) пее из плажовете и по-добре някои оригинали, - дано да е същия и да е жив и здрав много още време, заслужава си да се чуе
                              Не разбрах името , само прякорът . Ма се оказа морският Синатра Не е чудно , музиката му е в кръвта и гласа , а дъртите мафиоти са с вкус
                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                тъй е то ...миг невнимание и после цял живот "удоволствия" ...
                                Ся, знам, че по вашият хабитат най-добрия чейз на булката е бебето в корема й, ама у моята рода това не е на мода. Отрочето се зачева барем една година след сключването на брака.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X