IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Жорж Санд

    Какво значи тон? Тегло ?, звук? риба тон? Защо ни трият?
    Моля модератора се изясни какво има предвид. Ако не му харесва клатенето , това е друг въпрос
    Ти па точно трябва да си наясно с богоизбраните и да не питаш , че колкото повече говориш , толко повече те забърсват

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добре , ще пиша на ЛС на tnm, да пише на майната и да му зададе въпросът ми , докато му праща глухарчето
      Благодаря за отговорът Ви !
      и замразен таратор да му изпрати с хербария

      Коментар


      • Добре , ще пиша на ЛС на tnm, да пише на майната и да му зададе въпросът ми , докато му праща глухарчето
        Благодаря за отговорът Ви !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Съвсем художествено - имаше неква книга от Богомил Райнов.......
          Наздраве Тънъмънче и на всеки по една цитронада към другото!
          Тайфуни с нежни имена!?
          Наздраве, Вълчо!
          Last edited by tnm; 29.08.2019, 14:11.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm


            Наздраве!

            П.П. Сещай се какво искам да ти кажа, щот имам възпитание и държание на дама, та затова избягвам да се изразявам цинично.
            Съвсем художествено - имаше неква книга от Богомил Райнов.......
            Наздраве Тънъмънче и на всеки по една цитронада към другото!
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Добро утро !
              Ако може да дам един съвет на некои хора...
              Къпете се бре колеги, къпете се....
              Телесната воня се пренася в душата....
              Събрали сме се около кръглата маса да си правим убаво на душата и да си хортуваме позитивно....Селските пръчки да се псуват в политиката или
              където ги отвее вятъра....
              Съжалявам за лекото заяждане...
              Приятен ден !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                Некой въвежда ред у кръчмата че нещо сме се разпуснали..

                Наздраве.
                Месецът отпускарски и го раздаваме лежерно. Като настъпи златната есен ще се стегнем.
                Наздраве, сър!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Некой въвежда ред у кръчмата че нещо сме се разпуснали..

                  Наздраве.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    У кой Факултет, ма? По оказване на бърза санитарна помощ на почерпили габърки ли? Тоз факултет го имам природно. Дообирам габърки кога са припаднали след техна почерпка с боза голема, от 6 ст. Тогава са най-достъпни,да ме река изопнати в стойка "Въх, охарчих са, шс са убия!." Наздраве, Дрънприпадничава!
                    Ха, на таз планета, че дори у цялата Галактика, едва ли ще се намери представителка на хабитатя, която да припадне, че е почерпила. Щот на нас, както и преди съм споделяла, таз функция /черпенето/, не ни е заложена в оперативната памет.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      Ало где сте бре тук , това Кръчма ли е или клуб на пенсионера
                      Или пък сбирка на анонимните алкохолици. и всички пазят поведение.

                      То Кака се оплака ама и аз така.

                      https://www.youtube.com/watch?v=1_zgKRBrT0Y

                      https://www.youtube.com/watch?v=vY043BefRuA


                      Ей почнах нещо да връщам годинките,ама да видим докъде ще стигнем.
                      Така като се замисля кога си бил у казармата, то май и ти си превалил байря. Изглежда ще започнем ти поднасяме съболезнования.
                      Наздраве, сър!
                      Last edited by tnm; 28.08.2019, 23:10.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Ало где сте бре тук , това Кръчма ли е или клуб на пенсионера
                        Или пък сбирка на анонимните алкохолици. и всички пазят поведение.

                        То Кака се оплака ама и аз така.

                        https://www.youtube.com/watch?v=1_zgKRBrT0Y

                        https://www.youtube.com/watch?v=vY043BefRuA


                        Ей почнах нещо да връщам годинките,ама да видим докъде ще стигнем.
                        Last edited by Todor Sabev; 28.08.2019, 14:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Браво! Шта напраим посланик на добра воля у Факултету.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          У кой Факултет, ма? По оказване на бърза санитарна помощ на почерпили габърки ли? Тоз факултет го имам природно. Дообирам габърки кога са припаднали след техна почерпка с боза голема, от 6 ст. Тогава са най-достъпни,да ме река изопнати в стойка "Въх, охарчих са, шс са убия!." Наздраве, Дрънприпадничава!

                          Коментар


                          • Тонажите ти Чиче,са отпреди 3 години - и отделно ми се струват "леко" преувеличени щото тез аграри май домати не са брали,че 25 000 тона е рекорд за 3 АПК-та (ама и е верно,че комунистите беха прости и не сееха монокултурно като сегашните диваци и варвари)!

                            А статийката от днес говори,че 80% от плода и зарзавата е шкарто (боклук) контрб внос....
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Как са доматите , чиче ... от 25 корена колко кинти падат ?
                              Стигат ми за ядене ....
                              Глей кво правят хората и не мятат черни погледи като теб....
                              https://agrolife.bg/%D1%80%D0%B5%D0%...BA%D0%B0%D1%80

                              Сега ги сметни тез по 5 получи добива...
                              Умножи ги по мин цена от 50 ст на кг и смятай....

                              Айде със здраве ....
                              Last edited by 4i40; 27.08.2019, 10:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Аз да не съм слаба ракия като теб. Слагам по три ката тъмем тен на смяна почивна. Следобед о чадър не ползвам. Като се върна, само очичките ми ще святкат сред тъмата.
                                Браво! Шта напраим посланик на добра воля у Факултету.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X