IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Левитация, мевитация ... дрън, дрън. Още малко ще речеш, че и заради някои други умения те препращат към Индията. Ама каквото и да кажеш, немоеш излъга клиентела на Кръчмата. Щот знаем, че приликите сал от цвят ги докарваш.
    Наздраве, Мрънкало!
    Ако се съмняваш във факирската ми гъвкавост, имаш право. Но че съм мъдър, вглъбен и проницателен..... от ден до пладне, в това не може да се появи никакво съмнение. Наздраве, Дрънфакирке!
    Last edited by Trakatrak; 18.09.2019, 09:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Нямам общо с вещиците . Родея се с вампирите .
      Аз съм ти сложила , а ти ако искаш яж . Няма да си местя китката .
      Я, Леля Щефи я натирили от бар-вариетето и се завърнала у прашния ъгъл на кръчмето. Пък и вампир се готви да става. Те сега му изпиха кръвчицата на чичето.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение
        Нема нужда,
        ЗА нищо от трите, за нищо не стават,
        софиянци се взеха за марсианци - като скакалци от друга панета, марокански !
        Аре нема нужда, мерсаж, от форумния слугинаж, !!!
        Не ви щем ни меда ни жилото отровно...
        Истината и само истината, за честния човек, а за артиста - театро!!! мерсаж
        Тука некъф фулкан изригнал и тресъкът му три пъти обиколил земята. Ама, мературата веднага го фърлила във фулканично затмнение. Вземи почерпи, че да ти просве, та и на нас.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от krakatau

          Имах,
          Мерси, че разбра!
          Как се влиза в кръчма! - с олигофренията напред, разбира се.
          Основно така правят. Мислех че и аз така трябва, Уви, не познах.
          Имам ги тез таланти.

          Ся, уважаемата клиентела на Кръчмата може да се справи с всякакви дискомфорти. За целта обаче, трябва да ни стигнеш бройките на питиета, наздравиците и по възможност - да не изригваш.
          Наздраве!
          Last edited by RUBLA; 18.09.2019, 08:40.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Вносните прасета си ги яжте вие ... на тон фураж , 15% са химия , да не ти изброявам каква , че нема да бутнеш повече свинско ... ама благодарско , все пак , че не си неко злопаметна вещица ......да си жива и здрава ...
            Това тук Кръчма, бре!!! Ней няква сцена от Макбет.
            Наздраве, чужденеций!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от krakatau

              Нема проблем бе,пий на широко, както е писано "ебем ти маму, ебем ти душу",
              А кво е тва умиращ лебед. ? Неква нова измама ли,. я сподели, да се ограмотим
              https://www.youtube.com/watch?v=SC0XLmowi2o
              Наздраве!

              П.П. Влизаш у Кръчмата с рогите напред ... Някви дискомфорти ли си получил?
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                https://www.youtube.com/watch?v=yWtdyYVf83Q
                Julio Iglesias - Historia de un amor
                Това също ми е любимо . Мерси !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение
                  Нема нужда,
                  ЗА нищо от трите, за нищо не стават,
                  софиянци се взеха за марсианци - като скакалци от друга панета, марокански !
                  Аре нема нужда, мерсаж, от форумния слугинаж, !!!
                  Не ви щем ни меда ни жилото отровно...
                  Истината и само истината, за честния човек, а за артиста - театро!!! мерсаж
                  Ма никой не те е насилил ! Не пий !
                  Аман от жертви и сценки - "умиращият лебед" ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    То за тая цел , освен приказки , трябва да си нарушиш рахатлъка и да станеш от диванчето и компа . Та всеки според силите и желанията си .
                    https://www.youtube.com/watch?v=yWtdyYVf83Q
                    Julio Iglesias - Historia de un amor

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      [ATTACH=CONFIG]n3503413[/ATTACH]

                      Имате и избор кой за какво да пие . Дали за Вяра , дали за Надежда , дали за Любов , а може и просто за повода или дупката в геврека
                      Наздраве !
                      Нема нужда,
                      ЗА нищо от трите, за нищо не стават,
                      софиянци се взеха за марсианци - като скакалци от друга панета, марокански !
                      Аре нема нужда, мерсаж, от форумния слугинаж, !!!
                      Не ви щем ни меда ни жилото отровно...
                      Истината и само истината, за честния човек, а за артиста - театро!!! мерсаж

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        То за тая цел , освен приказки , трябва да си нарушиш рахатлъка и да станеш от диванчето и компа . Та всеки според силите и желанията си .
                        Тука ми ареса ...!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Виртуалните ястия и пития / и другите удоволствия / не са ми страст ... ама нейсе ......друго си е око да види , ръка да барне ...па сетне наздрвето...
                          То за тая цел , освен приказки , трябва да си нарушиш рахатлъка и да станеш от диванчето и компа . Та всеки според силите и желанията си .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Гледам , 4i40 пуснал вефа от мое име . Не е сбъркал !
                            И аз ще пусна да поздравя себе си и цялата Кръчма с празника , нещо втръснало ви , ма на мен любимо . Пък и тамън , като за деня . И за трите се пее . Красиво .
                            Наздраве , Кръчма !


                            https://m.youtube.com/watch?v=VJ5mPzdfV14
                            +100 ! Евала !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Нямам общо с вещиците . Родея се с вампирите .
                              Аз съм ти сложила , а ти ако искаш яж . Няма да си местя китката .
                              Виртуалните ястия и пития / и другите удоволствия / не са ми страст ... ама нейсе ......друго си е око да види , ръка да барне ...па сетне наздрвето...

                              Коментар


                              • Гледам , 4i40 пуснал вефа от мое име . Не е сбъркал !
                                И аз ще пусна да поздравя себе си и цялата Кръчма с празника , нещо втръснало ви , ма на мен любимо . Пък и тамън , като за деня . И за трите се пее . Красиво .
                                Наздраве , Кръчма !


                                https://m.youtube.com/watch?v=VJ5mPzdfV14

                                Коментар

                                Working...
                                X