IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://m.youtube.com/watch?v=jtgA0jvhp2A

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=SmUjfaOo0MU
      S.A.R.S. - Rakija

      волим ракию !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ври, ама със землякът ти нещо не моем се разберем. Иска в края на седмицата да го вади и да го остави за тихата ферментация у бурето. А на мен ми се иска да отлежи поне още 5 - 6 дни, щаоо обичам виното да е тръпчиво, с много танини.
        В събота ще има сблъсък, но така като се познавам из дълбоко, най-вероятно ще се зачете моето мнение.
        Наздраве, чужденеций!
        Ейййй, от 100 г са женени и не моат да разрешат един дребен казус...
        Едно буре с по-леко вино за него и едно буре с отлежало за теб...
        Все пак той требва да го сваля а ти требва да го вдигаш...кръвното ...

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          мхм ... прав е мъжот ти ... ако е хубаво и ароматично гроздето , по хубаво е да се извади ...вярно че танинът донякъде го стабилизира , ама ено време богатите люде самоток са пили ...
          Знам, ва, чужденеций! В китна Чужденеция почти всичкото червено вино го вадят на самоток. Само в едно от буретата го наливат по-тръпчиво. Обаче, не знам що, винаги то свършва първо.
          Наздраве!

          П.П. Решила съм да купя около 300 кила Ркацители. Тати се е навил да прави и малко бяло вино. Вчера ми обяснява някакви технологии и ми е заръчал да прочета в нета, дали точно така трябва да процедира.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ври, ама със землякът ти нещо не моем се разберем. Иска в края на седмицата да го вади и да го остави за тихата ферментация у бурето. А на мен ми се иска да отлежи поне още 5 - 6 дни, щаоо обичам виното да е тръпчиво, с много танини.
            В събота ще има сблъсък, но така като се познавам из дълбоко, най-вероятно ще се зачете моето мнение.
            Наздраве, чужденеций!
            мхм ... прав е мъжот ти ... ако е хубаво и ароматично гроздето , по хубаво е да се извади ...вярно че танинът донякъде го стабилизира , ама ено време богатите люде самоток са пили ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Кво стана с виното ... ври ли ...остави го тоя ром ...
              Ври, ама със землякът ти нещо не моем се разберем. Иска в края на седмицата да го вади и да го остави за тихата ферментация у бурето. А на мен ми се иска да отлежи поне още 5 - 6 дни, щаоо обичам виното да е тръпчиво, с много танини.
              В събота ще има сблъсък, но така като се познавам из дълбоко, най-вероятно ще се зачете моето мнение.
              Наздраве, чужденеций!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Кога учех вишу, ходехме с единия от двамата ми най-добри приятели по реални кръчми да давим мъката от тежкия студентски живот.

                Младежът беше служил като моряк и се комкаше основно с ром. Аз пиех коняк. Весело си изкарвахме запоите.

                После конякът по кръчмите стана голямо менте, а ромът не го развалиха. Затова и аз се преориентирах в напитките.
                Наздраве!
                Кво стана с виното ... ври ли ...остави го тоя ром ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Аз капитана не го ценя особено, там Греъм и тнм са тънки познавачи. Предпочитам си кубинския ром, по възможност донесен от Куба, където още не съм бил и не знам дали ще отида, а не някой ментак за 15-20 кинта от родния пазар Наздраве!
                  Кога учех вишу, ходехме с единия от двамата ми най-добри приятели по реални кръчми да давим мъката от тежкия студентски живот.

                  Младежът беше служил като моряк и се комкаше основно с ром. Аз пиех коняк. Весело си изкарвахме запоите.

                  После конякът по кръчмите стана голямо менте, а ромът не го развалиха. Затова и аз се преориентирах в напитките.
                  Наздраве!

                  Last edited by tnm; 19.09.2019, 13:00.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Аз капитана не го ценя особено, там Греъм и тнм са тънки познавачи. Предпочитам си кубинския ром, по възможност донесен от Куба, където още не съм бил и не знам дали ще отида, а не някой ментак за 15-20 кинта от родния пазар Наздраве!
                    Ми тамън, Каптейна за понижението, че ако тръгнеш направо с Куба ром 7 звезди, ще се вземеш почти за Фидел. Аз не успях да свикна на вкуса му, макар че баща ми два пъти беше ходил и носеше, а и работеше с кубинците по стокообмена, та обменяха такива неща за подаръци. Не помня 7 звезди дали съм опитвал, но червеният 5 направо оттам и от нашенски магазин нямаше голяма разлика. И не беше скъп, май 9 лв., белият - 7 лв. А сега не знаеш какво пиеш. Трябва да ходиш на безмитен, та дано там да е оригинал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ти така и до генерал може да го докараш. Я се върни на капитан, че да почерпиш с "Каптейн Моргън". Да издразниш ромофилите.
                      Аз капитана не го ценя особено, там Греъм и тнм са тънки познавачи. Предпочитам си кубинския ром, по възможност донесен от Куба, където още не съм бил и не знам дали ще отида, а не някой ментак за 15-20 кинта от родния пазар Наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        https://www.youtube.com/watch?v=gBGM7Awh0sU " Hana's Eyes "

                        Айде и ас да почерпа ... тебе Груев , щот ного си падаш по купешкото , па и чичака да оплакне окото ...
                        Наздраве, Майна, макар вече да не и се кефя на Джоли - твърде много кухота под наистина бляскавата външност преди 10-15 години
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                          Дали правиш алюзия със Щефи Граф, лесбийката?
                          Не, бе, те се досещат хората - Щефи от бар-вариетето в "Опасен чар". На наште моми от кръчмата им се ще да са Шведките, но чакам да излезе сгоден случай, да видим коя ще й излезе късметя да е Сиси Боата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            понеже днес ме повишиха виртуално от прост редник в майор, да почерпя по случая Трак и Киро.
                            Наздраве!
                            Ти така и до генерал може да го докараш. Я се върни на капитан, че да почерпиш с "Каптейн Моргън". Да издразниш ромофилите.

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=6lAKlYTQVKY Take the Lead

                              А туй е поздрав за ТНМто и лелчето ... ... ай наздраве за тая вечер ... когот съм поздравил -поздравил , когот ...хм ... , ...хм !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                ха, мерси, пълнолетните неща трябва да се уважават, пък ако ще да е и без мяра
                                Наздраве!
                                https://www.youtube.com/watch?v=gBGM7Awh0sU " Hana's Eyes "

                                Айде и ас да почерпа ... тебе Груев , щот ного си падаш по купешкото , па и чичака да оплакне окото ...

                                Коментар

                                Working...
                                X