IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • наздраве с новата бисерна рикийца ! муцка !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Средна възраст? - Това когато бях 16-годишен ли? Една млада даскалка (след казармата се бех напъхал в техникум, че по рано да се уволня) на контролно ми вика “Не говори, с уста нема го напишеш!“ Отвърнах й “Да, ама в песента се пее “С устни ще те нарисувам.“ Курсът падна от смех. Щех да проваля контролното.
      Тъй, тъй .. и за дипломирането след 6-7 г ти пуснаха таз музика и почерпиха със шоко....щот си отличник...

      https://www.youtube.com/watch?v=FaswDILZU8c

      Наздраве !
      Last edited by 4i40; 10.10.2019, 19:52.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Айде, една шоколадена мечта от твоята средна възраст...

        Наздраве !

        !https://www.youtube.com/watch?v=wBFddOLksKk
        Средна възраст? - Това когато бях 16-годишен ли? Една млада даскалка (след казармата се бех напъхал в техникум, че по рано да се уволня) на контролно ми вика “Не говори, с уста нема го напишеш!“ Отвърнах й “Да, ама в песента се пее “С устни ще те нарисувам.“ Курсът падна от смех. Щех да проваля контролното.
        Last edited by Trakatrak; 10.10.2019, 19:47.

        Коментар


        • Айде, една шоколадена мечта от твоята средна възраст...

          Наздраве !

          !https://www.youtube.com/watch?v=wBFddOLksKk

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !
            Мноо се работи в тая държава.Не остава време за писане, ядене, пиени и ....за децката мечта на Тарантул

            Наздраве !
            Дечката ми мечта друга, бе. Е, я е:


            Коментар


            • Добро утро !
              Мноо се работи в тая държава.Не остава време за писане, ядене, пиени и ....за децката мечта на Тарантул

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Изчаквайте се, за всички ще има.





                Тути Фрути.алкохолен коктейл със сливки и грозде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Мрънкало, днес пак си облякъл тениската за накапване. Виждам, че и лигавник си сложил
                  Наздраве!
                  Ти мен за много възпитан ма вземаш. Салфета против покапване не слагам, що поличката на девачката за това ми служи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    То това ясно кът бял ден - все пак си дрът и гърчав тарантул...

                    Нооо, язък....тъкмо се Флюбих от пръв поглед и силно се замечтах... Не за друго , но още не съм обрал лозата ...

                    Наздраве !

                    Кое ти е ясно, бе дядка? Това девойче за мен мачка и сок вади, не за теб. Иначе и аз още не съм го обрал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Не съм аз това сосно създание, де мачка. Дано си ти, че на Кака не мяза според нейните ТТ данни. Ако случайно това си ти, не го разгласявай. Пиши ми на лични.
                      То това ясно кът бял ден - все пак си дрът и гърчав тарантул...

                      Нооо, язък....тъкмо се Флюбих от пръв поглед и силно се замечтах... Не за друго , но още не съм обрал лозата ...

                      Наздраве !


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Аз да попипам, Пелин правите ли не за друго щот кака е по бурените дет се слагат у него. Не съм пил истински Пелин от незнам кога. Всъщност има ли истински на пазара и от де да си го купя
                        Никога не сме правили виното на пелин. Видният чужденеций ти е написал, че за целта се използва само скапана продукция.

                        Пък за бурените - голяма излагация тая година. Аз бера, де що видя по баирите, камънаците и храсталаците. С изключение на лайката. Нещо не я долюбвам тази плевел.

                        Да, ама по-едрата 1/3-та да вземе да се тръшне от няква екзема на ходилото, а отварата от лайка много помага за такивата ситуации. И ходих да купя от билковата аптека няколко пакета. Срам, срам ...
                        Наздраве, сър!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          нали щеше да го държиш в джибри 40 деня , мари ... ...
                          Не, ва ... Какви ти 40 дни!? Ти още малко ще искаш да му струвам и поп да му викна. Сложихме го да ферментира тихо у бъчвата, но още сладко. Та очите ми поради това сутрин лепнат
                          Наздраве, чужденеций!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Изчаквайте се, за всички ще има.
                            Мрънкало, днес пак си облякъл тениската за накапване. Виждам, че и лигавник си сложил
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Те някои тук , гледам вече го пият , ти тепърва го мачкаш
                              Не съм аз това сосно създание, де мачка. Дано си ти, че на Кака не мяза според нейните ТТ данни. Ако случайно това си ти, не го разгласявай. Пиши ми на лични.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Изчаквайте се, за всички ще има.
                                Те някои тук , гледам вече го пият , ти тепърва го мачкаш

                                Коментар

                                Working...
                                X