IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Напротив, за маса и компания нашироко разполагащите се, румени, захилени душички са за предпочитане. Една такава беше душата на компанията, свиреше на китара, пееше като примадона. След години почти в същата компания не успях да я позная. Отслабнала, заскромничила, загубила оня опраскан чар, който я правеше забележителна личност. Ама, така е, като все се стремите към непостигналото ви съвършенство. В една или друга посока. Но нагона си изисква своето. Така че.... нека страдаме, че трудно се уреждаме там, де ни бие окото, а наоколо толкоз други възможности. Щастливци са тия, де не подбират.
    tnm , освен , че никога не е виновна , винаги е и права ! Лепна ти /мрънкало/ и ти заспа .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Как какво ще прави, ще контролира и ще властва и колкото по - опърничав е жената е а толкова по - големо ще е удоволствието.
      Не знам снощен или днешен си , ма не разбрах кой трябва да е опърничавия и за кой удоволствието

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
        гледайте да не изпортите и тая тема. Наздраве
        Може на мойта маса . Като гледам и тя страда от деменция

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Ми ако не иска вечна младост ?

          Може с гъдел да и помогнем или да я гръмнем със собствената и карабина да не се мъчи , па и околните с нея да спасим






          Ако иска да остарява, време й е да почне да черпи. За гъдел мога да си помисля. Откак гледах "Пипи Дългото Чорапче" /да не казвам преди колко години/ имам респект към гъдела като адекватно мъчение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Lelq, у Кръчмата се подвизаваме основно две дами. Оказва се, че сме чета с предател.
            Наздраве!
            И не се знае кой е предателят. Може да са двама.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
              Да попитам - що за тема е тази??
              Измежду темите на инвестора?
              Каква е идеята? - губене на време, виртуална разтуха поради липса на реална. Или клуб на анонимните алкохолици, нуждаещи се от компания? А може би друго, незабранено от закона?
              Чешим си вратовете с пръстите на краката, за да гепим некоя бълха и да покажем колко сме гъвкави. Щото на спекуланта му е необходимо да е гъвкав. Аз почнах да се одървявам вече. Да не говорим за едно чиче, де се изпружило съвсем и не може си върже връзката пред огледалото, що не може си свие ръчичките. Та ако ти допада да се правиш на фльонга и да се замеряш с майтапи и почерпки, та се решиш да поседнеш на некоя маса, заповедай. Ний ще ти се нахвърлим. Кога те забележим.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Знаех си аз, че нищо не разбираш от жени. Все търсиш на хляба мекото, грам приключенски дух няма у теб.
                Наздраве, Мрънкало!
                Напротив, за маса и компания нашироко разполагащите се, румени, захилени душички са за предпочитане. Една такава беше душата на компанията, свиреше на китара, пееше като примадона. След години почти в същата компания не успях да я позная. Отслабнала, заскромничила, загубила оня опраскан чар, който я правеше забележителна личност. Ама, така е, като все се стремите към непостигналото ви съвършенство. В една или друга посока. Но нагона си изисква своето. Така че.... нека страдаме, че трудно се уреждаме там, де ни бие окото, а наоколо толкоз други възможности. Щастливци са тия, де не подбират.

                Коментар


                • Да попитам - що за тема е тази??
                  Измежду темите на инвестора?
                  Каква е идеята? - губене на време, виртуална разтуха поради липса на реална. Или клуб на анонимните алкохолици, нуждаещи се от компания? А може би друго, незабранено от закона?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение



                    Понеже , почти се удавих с кафето , ми дължиш отговор - съпругът от фантазията , прави ли нещо или е на смъртно легло ?
                    Как какво ще прави, ще контролира и ще властва и колкото по - опърничав е жената е а толкова по - големо ще е удоволствието.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Сутрин обичам да хапвам. прасковки.

                      Ама не за друго щот е здравословно и помага за затвърждаването.
                      Сър ! Закуската !
                      Отивам в пресечена местност , ма не за крос , а за маратон . Та нямам време да чакам излюпването ви , та да я поднеса . Вярвам ще се справите и сам . На масата е
                      Click image for larger version

Name:	файл (3).jpg
Views:	1
Size:	7.3 КБ
ID:	3510751

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Виж сега понекога имам мръсни фантазии.

                        Примерно кака става сутрин у тъмна доба слага спортния екип и прави крос по пресечена месност. След това се прибира в къщи прави закуска на съпруга си. Почва с домакинската работа и така нататък.


                        Понеже , почти се удавих с кафето , ми дължиш отговор - съпругът от фантазията , прави ли нещо или е на смъртно легло ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                          Лека нощ. на дамите че май прекалих с щуротиите.
                          Добро утро !
                          Дори вампирите спим , понякога

                          Коментар


                          • Лека нощ. на дамите че май прекалих с щуротиите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ко речи!? Как ме виждаш мен у гората, че и да подтичвам дори!?
                              Наздраве, сър!

                              П.П. Май ме бъркаш с Lelq.
                              Виж сега понекога имам мръсни фантазии.

                              Примерно кака става сутрин у тъмна доба слага спортния екип и прави крос по пресечена месност. След това се прибира в къщи прави закуска на съпруга си. Почва с домакинската работа и така нататък.
                              Last edited by Todor Sabev; 20.10.2019, 00:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Сутринта , повтаряш вечерта , за да затвърдиш .
                                Толко с мойта бедна фантазия
                                Сутрин обичам да хапвам. прасковки.

                                Ама не за друго щот е здравословно и помага за затвърждаването.

                                Last edited by Todor Sabev; 20.10.2019, 00:18.

                                Коментар

                                Working...
                                X