IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей паразити, избихте ли със смукача натрапника коронавирус ?
    Ай наздраве за всеки случай!
    Днес е много смешен ден на бфб

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Честите Баба Марта!
      Червеното вино е на привършване, бялото го държа за летните жеги.
      Наздраве!
      Привършваш запасите ли? А короната настъпва. Да не дойде време да се молиш за една водчица "Флирт"? И да просълзяваш очи по доброто старо време в Кръчмата когато Чиче обещаваше да почерпи 30 гр. дюлевка.... некой ден.... от по-следваща реколта. Наздраве, Дрънфлиртаджийке!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Да сме бели, румени, засмени
        в чест на Баба Марта всички да налеят по едно за здраве!
        Не си спомням откога е започнало завързването на мартенички, но традицията е нещо, което сплотява и запазва облика на националните общности.

        Тракатрак, много сладки ПижУ и Пенда ) простено да ти е и ти прощавай и да няма криза със складови наличности ще бутна в склада няколко бурета с вино, гледам че ракията прелива от рафтовете, добре сте заредили, та паника да няма никога в кръчмата ))
        Наздраве на всички
        Не ги жали винарите. Те са втора категория пиячи. Даже трета. След бозаджиите. Дръж се за ракиджиите. Сериозни хора, хем ще налеят, хем мезе ще сложат. Не са да минат с едно винце голо. И после да се оплакват, че им е продал воло.

        Коментар


        • Честите Баба Марта!
          Червеното вино е на привършване, бялото го държа за летните жеги.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Честита ви баба Марта, дайте сега мартеничките червено и бело винце
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Да сме бели, румени, засмени
              в чест на Баба Марта всички да налеят по едно за здраве!
              Не си спомням откога е започнало завързването на мартенички, но традицията е нещо, което сплотява и запазва облика на националните общности.

              Тракатрак, много сладки ПижУ и Пенда ) простено да ти е и ти прощавай и да няма криза със складови наличности ще бутна в склада няколко бурета с вино, гледам че ракията прелива от рафтовете, добре сте заредили, та паника да няма никога в кръчмата ))
              Наздраве на всички

              Коментар


              • ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Честит патронен празник! Бабичката била от наште - сръбвала за здраве. Да сте живи и здрави цялата Кръчма и съпътстващите ви веселяци! Да ви е простено, че малце черпавахте. И вий на мен простете, задето прибирах черпнята от масата. Щото трябва да се правят запаси. Короната се е задала.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Мда, нетипично за него, явно е еманация на менталната му способност при екстремни ситуации
                  Наздраве, тнм!
                  Не започвай ти ...
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Сипи нещо силно, че от коментарът ти в темата за вируса, рязко ми се отвори глътката.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    В другата тема обявиха Грую за патологичен случай и съм склонен да се съглася. Черпи само с уиски, дето го не пия, па после сам си го изпива. Добре че се научих от него и аз.
                    Last edited by Trakatrak; 29.02.2020, 23:01.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                      Откъде ги извади тез засукани фрази, че да ми развали мозъчната летаргия, идея си нямам
                      Наздраве, Грую!
                      Мда, нетипично за него, явно е еманация на менталната му способност при екстремни ситуации
                      Наздраве, тнм!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Аз там се зарекох да не стъпвам този уикенд, което за мен ще да е докъм вторник какво е рекъл Тарантул, че с твоя неградски ми се скъсаха нервите - ма да не развалям хубавата тема с обидните епитети, дето са ми на устата в момента. Сипвам още един джеймисън и слагам децата да спят.
                        Наздраве, тнм!
                        Преди дваесетина години писах в популярен геостратегически анализ, че основната уязвимост на съвременното общество произлиза от неговата висока степен на сложност, която позволява дребни затруднения да елиминират широкообхватни технически или социални системи. Не че е много оригинална тази констатация, но вече намира потвърждение в антисистемни събития. Системните като войните, икономическите кризи или тероризмът вече са под бая плътен контрол, но непознатите болести, земетресенията, ураганите, ерупцията на вулканите и пр. изкарват от строй организираността и функционалността на мегаобществени формации именно поради прекалената им поливалентност и преплетеност. Но донякъде това е и тяхната защита, защото само отчасти се разпадат при криза, пробойна, дори катастрофа. Но ако те отвътре се разпаднат, поради, да речем, всеобща паника, няма много кво да помогне. Само шокова терапия.
                        Откъде ги извади тез засукани фрази, че да ми развали мозъчната летаргия, идея си нямам
                        Наздраве, Грую!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Сипи нещо силно, че от коментарът ти в темата за вируса, рязко ми се отвори глътката.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Аз там се зарекох да не стъпвам този уикенд, което за мен ще да е докъм вторник какво е рекъл Тарантул, че с твоя неградски ми се скъсаха нервите - ма да не развалям хубавата тема с обидните епитети, дето са ми на устата в момента. Сипвам още един джеймисън и слагам децата да спят.
                          Наздраве, тнм!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Абе, нема ли почерпи некой за бележитата дата. Днес е извънредния, 366-ия ден в годината за разпиване. Веднъж на 4 години е, рядко събитие като Олимпиадата. Излагате се. Хайде, слагайте масата.
                            Сипи нещо силно, че от коментарът ти в темата за вируса, рязко ми се отвори глътката.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Абе, нема ли почерпи некой за бележитата дата. Днес е извънредния, 366-ия ден в годината за разпиване. Веднъж на 4 години е, рядко събитие като Олимпиадата. Излагате се. Хайде, слагайте масата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                Имам една препоръка към мъжете в Кръчмата.....( хеле към Тарантул...)
                                Пазете се не от короната на вируса а от короната от еленовите рога...
                                Наздраве !
                                Еййй, друго си е да чуеш съвет от стар и препатил чиляк. Благодарим, Чиче! Разкажи сега некой спомен как са те коронясвали с рога. Начката го удари на уволнение и в другата тема разправяше спомени за Спи-одина, та и аз му ударих едно рамо с мили спомени. Сега пък ти ще се разделиш със зрелостта като открехнеш как са ти острили рогата. Старост - радост от свежи спомени!

                                Коментар

                                Working...
                                X