IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Зависи, зависи, Чичи, например, има две сбръчкани глави, ама и двете не го слушат или той тях не слуша. Прави се на младеж, ама то на други им отива. Да не се посочвам. Щото съм скромен.
    Ти пък една главица имаш, маненка, па плещиш като две да имаш. Объркана работа! Дано ти дойде акъля в излишната досега главина. Наздраве, Дрънглаваначке!
    Понеже си препекох една лидлска лазаня, та да почерпа, докато не съм я изял, щото после и да гледате, все ще съм я изял.


    Точно тук леко изтървах нишката и не ти разбирам думите. Да не би да намекваш за два вида уста /с устни и т.н.../, по подобие на двуглавата ламя /юнак...,или с квото там бяха сравненията/?

    ВЕрно, монахът Рустико - по особен начин беше дефинирал - и дявола, и ада, в който "гонеше" дявола..., а на самият ад му беше приятна подобна процедура...

    Тезата беше, че едната група /или определена част - представителна извадка от изследването/ - слугуват по-често на едната от главите, а това отвсякъде си е комплимент /към юнаЦИТЕ, или представителната извадка/, но - така ли е и при двата вида уста, едната от които някои дефинират и като ад /на който - противно на очакванията - му било някак приятно/?

    Ето - в тая посока исках да науча нещо повече: кой - на какво "слугува" /или - ако не слугува, защо се "снишава"/?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Дубрутру, гледам ни пей ви са, ни пии ви са....
      май сте положителни за ковид....

      кака, тури кайвенце молим, на прецито съм обещал да пием сабалям.

      хубав ден!
      Положителни, ама безсимптомни. Коварни и подмолни. Затворили са ни в кръчмето и прават медицински експеримент, дали 40 гр. лекуват или на повечко ще да е излечението.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        По мое лично и ич не ангажиращо другите мнение, тея дет притежавате две глави основно слугувате на едната, тъй че - забрави за двете гледни точки.
        Наздраве, Мрънкало!
        Зависи, зависи, Чичи, например, има две сбръчкани глави, ама и двете не го слушат или той тях не слуша. Прави се на младеж, ама то на други им отива. Да не се посочвам. Щото съм скромен.
        Ти пък една главица имаш, маненка, па плещиш като две да имаш. Объркана работа! Дано ти дойде акъля в излишната досега главина. Наздраве, Дрънглаваначке!
        Понеже си препекох една лидлска лазаня, та да почерпа, докато не съм я изял, щото после и да гледате, все ще съм я изял.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



          Наздраве!

          П.П. Прециту пий ли нес кафе или сега ще ми се яви с претенции някви?
          Добро утро на всички, и морген за Дон Емилио,
          Нямам абсолютно никаки претенции,
          А то дори и с яденето е така - всичко мога да ям, единствено само едно нещо отбягвам, и то не защото не може да е вкусно, ами вероятно го свързвам с детски спомени, когато не ми е харесвало (а напоследък и месото не го търся, не че е някаква вегетарианска философия при мен, просто не ми се яде )
          Живи и здрави всички.
          Казвам и наздраве предварително, - нещо се заседях от 2-3 дни и мисля да се раздвижа по една задача, че се забавих, а после може и кайвето ( и него го пия от "дъжда на вятър", но напоследък се сещам)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Не е практично да ти се пъхат чужди глави в съкровенните мисли. А който притежава две глави, има поне две гледни точки. Така да се каже, духовно обогатен е. Наздраве, Дрънбеднячке!
            По мое лично и ич не ангажиращо другите мнение, тея дет притежавате две глави основно слугувате на едната, тъй че - забрави за двете гледни точки.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Дубрутру, гледам ни пей ви са, ни пии ви са....
              май сте положителни за ковид....

              кака, тури кайвенце молим, на прецито съм обещал да пием сабалям.

              хубав ден!


              Наздраве!

              П.П. Прециту пий ли нес кафе или сега ще ми се яви с претенции някви?
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Дубрутру, гледам ни пей ви са, ни пии ви са....
                май сте положителни за ковид....

                кака, тури кайвенце молим, на прецито съм обещал да пием сабалям.

                хубав ден!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Кво са хилиш и плезиш, бе? При теб и двете глави спаружени веке.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Тъй, де ... Мое да не е мое, ама поне ще имам право на богат избор. Ти какво като си имаш твое?
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Не е практично да ти се пъхат чужди глави в съкровенните мисли. А който притежава две глави, има поне две гледни точки. Така да се каже, духовно обогатен е. Наздраве, Дрънбеднячке!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Тъй, де ... Мое да не е мое, ама поне ще имам право на богат избор:). Ти какво като си имаш твое?
                      Наздраве, Мрънкало!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Да, ама нема си е твое, така че завинаги си оставаш с една главичка. За разлика от змейовете, които мандахърцат две. Наздраве, Дрънламьо!
                        Тъй, де ... Мое да не е мое, ама поне ще имам право на богат избор. Ти какво като си имаш твое?
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Точно пък това не ми е проблем. Винаги кога искам, мое да си го доставя
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Да, ама нема си е твое, така че завинаги си оставаш с една главичка. За разлика от змейовете, които мандахърцат две. Наздраве, Дрънламьо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            Ей тоя вирус НЕВИДИМ

                            Той допуска, че в цял свят, както и в Германия, има повече смъртни случаи от коронавирус от официално докладваните, защото много често вирусът не може да бъде намерен след смъртта, така че може да има висок брой неотчетени случаи. Италианско проучване подкрепя предположението, че може би има много повече нерегистрирани смъртни случаи от коронавирус.

                            А как намериха че е убил хората без да го има !?!?!?
                            Изтрепал милиони па няма ни една страна където да има повече от обичайните флуктуации на починалите.
                            Абе как и къде се крие това чудо ве?
                            На марсианците повече имам вяра, вижте подписа .....
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Момчетата обичат да си играят. Момичетата ги наблюдават недоумяващо, аджеба, защо тези идиоти се въргалят в прахта и калта. Много просто - защото имат п-шки. Наздраве, Дрънбезп-шке!
                              Точно пък това не ми е проблем. Винаги кога искам, мое да си го доставя
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Става. Ама тогаз - махни я тази каска и стига се търкаля из шубраците.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Момчетата обичат да си играят. Момичетата ги наблюдават недоумяващо, аджеба, защо тези идиоти се въргалят в прахта и калта. Много просто - защото имат п-шки. Наздраве, Дрънбезп-шке!

                                Коментар

                                Working...
                                X