IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Пием си в Сандански и ми дреме. Наздраве и ТНМ от труд да не се отърве
    Включен си веке в оня списък.
    Наздраве, хаджи!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Пием си в Сандански и ми дреме. Наздраве и ТНМ от труд да не се отърве
      Така да бъде!

      Коментар


      • Пием си в Сандански и ми дреме. Наздраве и ТНМ от труд да не се отърве
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Кооо..?
          Неее...!

          Бре, Тарантуле !
          Ти май следваш приказката за ламбадата - явен израз на скрити желания.....Ти с немощното си според Тянка телце ( не знам как го е разбрала), ми вменяваш некакви твои мераци ( пенционерски) и страхове...
          На 4i40 главите му не се търкалят по пътищата, те са скрепени с дамаска стомана....
          Как го е разбрала, как го е разбрала....? Престани с тези изблици на ревност. Сънувала ме е, разбира се. На мушката. И е разбрала, че не може ме нацели, щото съм трудно видим. Когато е глътнала некое ромче. Та е решила, че съм слабичък. Ма, вече не съм. След тая карантина коремчето е издуло платната. Колкото до твоите глави, тя ти ги изпразни. Не се ли сещаш? Насън. Легай да спиш и да сънуваш Кака, дето ше те отрака. Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Освен това подвеждам будалясалите се чичета и те се осмеляват да пишат, кои каки ще се търкалят. След което очаквам чичетата да се търкалят, ама само главите им. Защото газелоподобните не прощават, а правосъдие раздават.
            Кооо..?
            Неее...!

            Бре, Тарантуле !
            Ти май следваш приказката за ламбадата - явен израз на скрити желания.....Ти с немощното си според Тянка телце ( не знам как го е разбрала), ми вменяваш некакви твои мераци ( пенционерски) и страхове...
            На 4i40 главите му не се търкалят по пътищата, те са скрепени с дамаска стомана....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


              Тва, че бяга е добре.....Щом бяга, значи не се търкаля...
              Нооо, Тарантуле, що от мен да бяга бре..? Аз да не би да я гоня...?
              Нооо, ако бяга от мен, а дано да се спъне, щот аз съм дал фира.....

              пп Ти не си математик, а историк...И не си гениален, а галантен....
              Отваряш врати, правиш салати, сипваш пиене в чаши, подреждаш убави маси....Направо гарсон и половина

              Наздраве !
              Освен това подвеждам будалясалите се чичета и те се осмеляват да пишат, кои каки ще се търкалят. След което очаквам чичетата да се търкалят, ама само главите им. Защото газелоподобните не прощават, а правосъдие раздават.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Отложи завръщането за следващата година. Работата не е газела, да избяга. Тя и Кака не е газела, ама ти бяга. Извод: Кака не е газеле и работата не е газела, значи Кака е равно на работа. Аз съм гениален математик!

                Тва, че бяга е добре.....Щом бяга, значи не се търкаля...
                Нооо, Тарантуле, що от мен да бяга бре..? Аз да не би да я гоня...?
                Нооо, ако бяга от мен, а дано да се спъне, щот аз съм дал фира.....

                пп Ти не си математик, а историк...И не си гениален, а галантен....
                Отваряш врати, правиш салати, сипваш пиене в чаши, подреждаш убави маси....Направо гарсон и половина

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !
                  Честит 1 май !
                  Който иска може да празнува, а който не празнува, да бленува....
                  Очертава се кошмарен сценарий при евентуалното завръщане на работа...
                  Два дни бях на работа за по 3-4 часа и съм дал фира.....Все едно стадо биволи са ме тъпкали с нозе и мушили с рога....
                  Трябва да се мисли за постепенното, почасово, през ден, с дълги почивки започване на работата.
                  Здрави да сте !
                  Отложи завръщането за следващата година. Работата не е газела, да избяга. Тя и Кака не е газела, ама ти бяга. Извод: Кака не е газеле и работата не е газела, значи Кака е равно на работа. Аз съм гениален математик!

                  Коментар


                  • Добро утро !
                    Честит 1 май !
                    Който иска може да празнува, а който не празнува, да бленува....
                    Очертава се кошмарен сценарий при евентуалното завръщане на работа...
                    Два дни бях на работа за по 3-4 часа и съм дал фира.....Все едно стадо биволи са ме тъпкали с нозе и мушили с рога....
                    Трябва да се мисли за постепенното, почасово, през ден, с дълги почивки започване на работата.
                    Здрави да сте !

                    Коментар


                    • Ако ви се струва, че нещо зловещо е надвиснало над вас, това не е случайно. Още вчера се раздаваха заплахи.
                      https://www.vesti.bg/lyubopitno/dnes...dinata-6108946 Но мойте благотворни сили ви закрилят и вещите жени не ще ви тормозят повече. Ха, сега почерпете по тоя случай.

                      П.п. Поздравявам Каковещата с любимия й празник. Не тазнощния, а тазднешния. Да живей, живей трудът!
                      Last edited by Trakatrak; 01.05.2020, 09:12.

                      Коментар


                      • Честит 1-ви май.

                        защо се почива на деня на труда?????

                        по зрелите да кажат.

                        аз отивам да се трудя на вилата.

                        лелче, не се коси, и аз утре трябваше да летя за дубай, ама сега ограда ще правя

                        здраве да има.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • 1ви май, кое му е доброто. Годината оттече, а от сън спомени няма
                          Ай наздраве и лека нощ
                          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                          Коментар


                          • Забравих !
                            Добро утро !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Лелче, без да давам акъл в никакъв случай (дрът съм, вече .....) да кажа един истински случай:
                              В студентско градче в Италия, преди доста години, наши студентчета от любопитство питат едно шведско момиче, дали правят в Швеция шведски тройки. След леко недоумяващия поглед и обясняват каква е хватката и питат - вие там как я правите тройката? - Е, то при нас колкото се съберем, толкова....
                              Наздраве, Лелче, да си жива и здрава и хубаво посрещане на най-хубавия месец!
                              Начи , дедо не мога да спя ! Това с тройката , не го разбрах и понеже каза , че умното пие бърбън , а и сега , това време е социално приемливо , та - Наздраве !
                              Първо , Грую ме вбеси , напомняйки ми с неговата провалена екскурзия , че и мойта така . Извинявай , хаджи
                              Второ , явно съм на руса вълна тия дни.
                              Около Великден ви показах , един мой приятел , какво боядисва вместо яйца .
                              Оня ден се видяхме и ми се хвали с нова маска .
                              "Много яко! Искам и аз ! " Той -" готово имаш" ! Днес ми каза, че утре ми е готова , та вече и аз ще имам намордник
                              Обаче , докато пърхах радостно от новината за новата ми придобивка , казах с блясък в очите - страхотно хоби имаш !
                              ХОБИ ?! Аз съм много известен художник !
                              Как не се разтвори земята да потъна ....
                              Докато се опитвах да замажа , обяснявайки му , че в такъв случай , трябва и автограф да ми сложи си помислих
                              Боже, добре, че не му предложих, да върти бизнес, продавайки ги по 5 лв .

                              Сега , се моля италианският магазин да работи утре , та да се реванширам , създавайки за него и семейството му , готина емоция , пренасяйки ги там с храна и вина .
                              Стискай палци , че не съм измислила план Б

                              https://m.youtube.com/watch?v=42rmUlDiQDI

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ссссега го закърши. Думам да ти пожелая ти изпадат керемидите и да ти протече покрива.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Льеле, Кака се разлюти. Ще има да гърми и да трещи. Ма, то на пролет си е така. Буреносно. Наздраве, Дрънгръмке!

                                Коментар

                                Working...
                                X