IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С Вълчо сме решили да уважим празника и да си кажем "Наздраве"

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Добро утро, тайфата, и честит ни празник!
      Наздраве!
      Ей, това, ваксините, на никого не прощават... Да сипя един пръст Капитански? Айде за всички!

      Най-хубавият празник! За едно от най-фундаменталните неща!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Добро утро, тайфата, и честит ни празник!
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Честит празник и наздраве за нашите буквички мили, родни!
          Честито на всички! Ама да не забраяме и Шекер Байрям...

          Click image for larger version

Name:	05%D1%88%D0%B5%D0%BA%D0%B5%D1%801-864x400_c.jpg
Views:	1
Size:	58.8 КБ
ID:	3603415

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Честит празник на всички души тогава , извътре и извън заведението,
            Едно ми е слънчево днес на душата, И добрютро с едно кайве
            Честит празник и от мен! Наистина нека ни е слънчево, независимо че нещо се гласи да повали и духа здраво в момента! (Тук у Софето)
            Да си призная, отдавна не бях чел цялото стихотворение, а пък научих, че баба ми е живяла в къщата, в която Пипков е дооформил мелодията, стига да е вярно, че в училище я е направил/съчинил под въздействието на декламиращ ученик.
            Наздраве!
            Детенце убаво, пиленце любаво, къде под мишница, с таз малка книжчица!
            (Ако съм сбъркал, моля за извинение!)
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Честит празник и наздраве за нашите буквички мили, родни!

              Коментар


              • Честит празник на всички души тогава , извътре и извън заведението,
                Едно ми е слънчево днес на душата, И добрютро с едно кайве

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Голямо СОРИ всеки може да извади, ама душата, душата е важна!
                  Наздраве с... абе още не съм решил, какво ще пия. Та с каквото ми сипете...
                  Душата ми е важна само в деня след напиването, щото кръжи на 2 - 3 метра над мен и отказва да се прибере в тялото
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Да не навлизаме в стилистиката на онаа тема, що бих могъл да се изхвъргам, че Сори-то ми е големо поне 33 инча. И ще се чудите от де съм го взел това дълго, протяжно Сори.
                    Убаво, че 33 инча, ама подсилено ли е или таковата ...
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Добре, че поне СОРИ-ту ти голямо
                      Голямо СОРИ всеки може да извади, ама душата, душата е важна!
                      Наздраве с... абе още не съм решил, какво ще пия. Та с каквото ми сипете...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Да не навлизаме в стилистиката на онаа тема, що бих могъл да се изхвъргам, че Сори-то ми е големо поне 33 инча. И ще се чудите от де съм го взел това дълго, протяжно Сори.
                        Два кинта за цитиране!
                        Днеска ладно - баш по едно 18 годишно! Наздраве!
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Добре, че поне СОРИ-ту ти голямо
                          Да не навлизаме в стилистиката на онаа тема, що бих могъл да се изхвъргам, че Сори-то ми е големо поне 33 инча. И ще се чудите от де съм го взел това дълго, протяжно Сори.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Не ми се прави на начетена, за да не те начетат. Вече съм на ейпъла, а от него не мога да черпя. Имаш от мен едно голямо "СОРИ!"
                            Добре, че поне СОРИ-ту ти голямо
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Не ми се изхлузвай ни чул, ни видял ... Сипи веднага един голям ром /питие/ в чашата ми!
                              Не ми се прави на начетена, за да не те начетат. Вече съм на ейпъла, а от него не мога да черпя. Имаш от мен едно голямо "СОРИ!"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Не съм бил прав за кръвните групи, та се оттеглям от спора гузно и раболепно.
                                https://roditel.bg/kravnata-grupa-na...lite-tablitsa/
                                Не ми се изхлузвай ни чул, ни видял ... Сипи веднага един голям ром /питие/ в чашата ми!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X