IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Да ме извиняваш Отче, но нещо си се объркАл....
    Като си открил светия дух в Кръчмата, ще отвориш портите с крак и ще сложиш на масата питиета по предпочитания....
    Наздравето, ние ще го кажем.!
    Нещо много се навъдиха тез, де чакат да ги черпят. Мисля, че аз, ти и Арахната сформираме групичка с предостатъчно участие.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
      О, банда, тук весело, а! Дядо поп ако нема ракия, може пък да има озвучителни тела, нещо тонколонки.
      Все пак, наздраве на обичайните пиьеници!
      Наздраве!

      Днес такъв дъжд ме валя ... Беше облачно още от сутринта, ама към 14 часа така го изсипа, га че с ведрото го ливна.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
        О, банда, тук весело, а! Дядо поп ако нема ракия, може пък да има озвучителни тела, нещо тонколонки.
        Все пак, наздраве на обичайните пиьеници!
        Дедо Поп да не се скатава, а да викне по ракийчица!
        Click image for larger version

Name:	Manastirska_rakiq_07L.jpg
Views:	1
Size:	12.6 КБ
ID:	3604929


        Наздраве кръчмата!

        Коментар


        • О, банда, тук весело, а! Дядо поп ако нема ракия, може пък да има озвучителни тела, нещо тонколонки.
          Все пак, наздраве на обичайните пиьеници!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от поп Аврам Разгледай мнение
            От дълъг път идвам и видяха немощните ми очи вече стара пивница и чух гласа Господен: влез Авраме вътре. И влязох аз. А вътре пивницата празна. И седнах аз и ето чакам да влезе некой та да почерпи божия служител с блага ракийка та да намокря изсъхналите си устни. И чакам аз. А никой вече час не влиза.
            Алелуя
            Ама смее ли някой да влезе и да тупне черпнята с благата ракия,? Нали знаем написаното "Он нема да пие сикер и вино ..." А- да видим за кой се отнася ...
            Наздраве бе дедо попе!

            Коментар


            • Да ме извиняваш Отче, но нещо си се объркАл....
              Като си открил светия дух в Кръчмата, ще отвориш портите с крак и ще сложиш на масата питиета по предпочитания....
              Наздравето, ние ще го кажем.!

              Коментар


              • От дълъг път идвам и видяха немощните ми очи вече стара пивница и чух гласа Господен: влез Авраме вътре. И влязох аз. А вътре пивницата празна. И седнах аз и ето чакам да влезе некой та да почерпи божия служител с блага ракийка та да намокря изсъхналите си устни. И чакам аз. А никой вече час не влиза.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Твърде поетично, но аз съм нахална и ще попитам - при всичката таз извисеност, Сорито работа върши ли?
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Разбира се! Покрай него лаф се завихря - има ли го или е лицемерно, протяжно ли е или ударно, марширува ли ил се излежава пияно под некое пиано. Наздраве, Дрънкаса!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Че ко, Хомо Еректус ли да съм?!
                    Наздраве, банда!
                    То, кога става въпрос за пиене, може и до австралопитек еволюционно да те върнем
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Мойто Сори е скорострелно, ефирно, ефимерно, духовно, спиритично, одухотворено, одървено. Наздраве, Дрънчище!
                      Твърде поетично, но аз съм нахална и ще попитам - при всичката таз извисеност, Сорито работа върши ли?
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Добро утро !

                        Толкуз много приказки за да се пофалиш, че още го дървиш.....

                        Трябва човек да е много лековерен за да повярва на твърдението ти, но всеки има право на самореклама...( тя пък една реклама, кът антиреклама...)

                        пп Най - вероятно си се одървил от студ....

                        Наздраве !
                        Малейй, вчера къф студ брахме, само защото се занаитих да не влезем у яхъра, ми да си седим под чадъря на двора. Дори с притискане и гушкане ми настина гърбът. Добре че привечер се преместихме на съседски навес с две-три стени. А прогнозата беше, че ще е най-топлия ден от празниците. То пък нахлу студен фронт с ветър.
                        П.п. А съм се пофалил, че макар да съм одухотворена личност, съм и дървена глава. Ама, кво ти разбира шоп от Дивото от такива работи. Он е изцело дървеняк, прояден от дървояди и прогнил от дъждове и ветрове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Мойто Сори е скорострелно, ефирно, ефимерно, духовно, спиритично, одухотворено, одървено. Наздраве, Дрънчище!
                          Добро утро !

                          Толкуз много приказки за да се пофалиш, че още го дървиш.....

                          Трябва човек да е много лековерен за да повярва на твърдението ти, но всеки има право на самореклама...( тя пък една реклама, кът антиреклама...)

                          пп Най - вероятно си се одървил от студ....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Убаво, че 33 инча, ама подсилено ли е или таковата ...
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Мойто Сори е скорострелно, ефирно, ефимерно, духовно, спиритично, одухотворено, одървено. Наздраве, Дрънчище!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Честито на всички! Ама да не забраяме и Шекер Байрям...

                              [ATTACH=CONFIG]n3603415[/ATTACH]
                              Брей, аз съм уцелил като черпих вчера гостята и с кекс собствено производство. Макар да не може се равнява с баклавата. В колебание съм, мога ли тая баклава да я наведнъж хапна или да се стрескам вече за кръвната захар и да я разделя на два приема.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Честито на всички! Ама да не забраяме и Шекер Байрям...

                                [ATTACH=CONFIG]n3603415[/ATTACH]
                                Ако онова долу от левия край е нещо като крем-карамел, пупу един за мен. А ако има много кандидати, ще оставя за ближните, , и без това от карантината се понатрупа някое килце, та "жертвата" ще има благородна цел и по-лесно да се направи

                                Коментар

                                Working...
                                X