IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

    .................................................. ........ И за какво мога да си говоря с мъж на 70 + години?
    Това ми отговори
    Ами "Криси", ти беше тази, която искаше да си говорим. Ама ти май не си искала да си говорим, като реши че съм на 70+ години. (благодаря за подмладяването) С некой учен, химик, примерно, можеш да си усукваш волеизявленията, но при мен можеше да получиш нормална приказка за пс .... неуспешния ти брак. Пък ти отиде на ниво матрак. Ха - как звучи - трак,трак.
    Така тракат ледчетата в чашите......
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      сложих под възглавницата шнорхела, че забравям ного
      И плавниците върху адидаските, че да не мога да сбъркам (за допълнителна контрола)
      пу пу да ни пази Господа от АлЦаймера
      Наздраве, -да разредим крвната плазма срещу олестерола
      нещо май ти се е позагубила граматиката
      язе понатиснах копчето на асансьора за надоле и .... нема да пия... ше дремна
      гледам весело е при вас
      Създателите на кръчмата някой случайно да знае дали са се появявали скоро тука у форумот?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        Кво да праа - и аз си имам лаптоп.....А и Кремонката требе да съхне 24 часа.

        Докъде съхне Кремоната, вземи та си опресни класическото образование - това там древногръцкия и латинския...
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Е толко ли не моеш вденеш, че мастика не пием.
          Как е физиката? Немам изнапредвид некой с ЕД. Нещо височина, трите двойки и т.н. Иначе стана ясно, че за върха не ти трябва помощ.
          Снимки не важат тук - беж на телефоня, брюнетче сладко....
          Искаш да ти се обадя? Искаш да ми чуеш гласа ли?
          И какво ще промени това? И защо изобщо трябва да го правя?
          Писахме си на имейлите, просто исках за момента да си поговоря с някой, не помня да съм ти обещавала да ти се обаждам. Ако съм обещала и забравила мога да ти се обадя, за да си изпълня обещанието. Въпросът е какво ще промени това? И за какво мога да си говоря с мъж на 70 + години?
          Това ми отговори
          Last edited by kristina dimitrova (1); 17.06.2020, 22:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Q767 Разгледай мнение
            Наздраве,банда!
            За утре приготвихте ли се за плуване? Дават обилни дъждове и гръмотевични бури... пфффф
            сложих под възглавницата шнорхела, че забравям ного
            И плавниците върху адидаските, че да не мога да сбъркам (за допълнителна контрола)
            пу пу да ни пази Господа от АлЦаймера
            Наздраве, -да разредим крвната плазма срещу олестерола

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Недей да се проклетийчиш сега, де! .................................................. .........!
              Кво да праа - и аз си имам лаптоп.....А и Кремонката требе да съхне 24 часа.
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                [ATTACH=CONFIG]n3615444[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]n3615445[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]n3615446[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]n3615447[/ATTACH]
                А... дедо Вълчо
                Приготвила съм ти специално за теб една мастика на 40 години да те почерпя
                Специална реколта мастика от ВИНПРОМ от Социализма, фабрично запечатана
                Разбрах, че ти било любимо питие
                Ей сега ще ти кача снимките
                Наздраве
                Е толко ли не моеш вденеш, че мастика не пием.
                Как е физиката? Немам изнапредвид некой с ЕД. Нещо височина, трите двойки и т.н. Иначе стана ясно, че за върха не ти трябва помощ.
                Снимки не важат тук - беж на телефоня, брюнетче сладко....
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                  Не ми помогна особено сутринта, взех си душ, после редувах горещ и студен, после само студен душ за няколко минути.... Ефекта малък
                  Чувала съм, че контрастните душове се ползват при опиянения от друго естество.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Както са рекли древните гръци на чис древногръцки език - Ин вино веритас.
                    Но това важи за комбайнери.....
                    Да бе и вискиту в бурканя... хайде няма се заяждаме ся.
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Наздраве,банда!
                      За утре приготвихте ли се за плуване? Дават обилни дъждове и гръмотевични бури... пфффф

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Както са рекли древните гръци на чис древногръцки език - Ин вино веритас.
                        Но това важи за комбайнери.....
                        Недей да се проклетийчиш сега, де! Да ли ин виното е веритас, а у аквата е санитас, все тая
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	(2).jpg
Views:	1
Size:	1.6 КБ
ID:	3615444
                          Click image for larger version

Name:	(1).jpg
Views:	1
Size:	1.8 КБ
ID:	3615445
                          Click image for larger version

Name:	4ет (2).jpg
Views:	1
Size:	1.5 КБ
ID:	3615446
                          Click image for larger version

Name:	4ет (1).jpg
Views:	1
Size:	2.2 КБ
ID:	3615447

                          А... дедо Вълчо
                          Приготвила съм ти специално за теб една мастика на 40 години да те почерпя
                          Специална реколта мастика от ВИНПРОМ от Социализма, фабрично запечатана
                          Разбрах, че ти било любимо питие
                          Ей сега ще ти кача снимките
                          Наздраве
                          Last edited by kristina dimitrova (1); 17.06.2020, 21:55.

                          Коментар


                          • Както са рекли древните гръци на чис древногръцки език - Ин вино веритас.
                            Но това важи за комбайнери.....
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Тъй, тъй ... А древните римляни са споделили, че във водата е здравето. Това важи за сутринта, след посещението у Кръчмата.
                              Не ми помогна особено сутринта, взех си душ, после редувах горещ и студен, после само студен душ за няколко минути.... Ефекта малък

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                                Стига си разсъждавал, че пак ми стана кофти, като се сетя за случката
                                Да ти сипя едно питие?
                                Аз съм на сокче - прасковка
                                Ти пък, ...какво кофти има в едно напиване,?! има безкрайно по-кофти неща от това
                                Радвай се, че напиването да ти е проблема
                                Рядко пия, но таз вечер имам некъв си мой повод, да почерпа, тъй че наздраве на сокчето

                                Коментар

                                Working...
                                X