IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имало било сладки пици. И аз да не знам досега. Голем пропуск!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тез сложни думички от твойто благотворно влияние връз мойта любознателност. И дриадите не са нимфи треволяка и трънака, а на дръвеата. Нищо не отбираш от древногръцка митология. Шта връщам у първи курс в Алмата.
      Наздраве, Мрънкало!

      П.П. Никъде не мърдам на 25.06, щот ще съм изморена от хойкането по 24.06.
      Аз разбирам, ама ти къде се буташ при благородната дървения, при пъновете, хралупите, кютюците, чворовете и пр. Ти си си фея на буренака, храсталака и батака. Там си стой. На 24-и може си хойкаш, но на 25-и Чичи те чака дюс, дибидюс, пък той ще те омаже с мус и ще го..... "ближи си сладоледа, от фунийка го ближи..." Наздраве, Дрънмуске!
      Last edited by Trakatrak; 18.06.2020, 20:11.

      Коментар


      • Привет, момчета, как сте?
        Каква отрова пиете тази вечер?
        Аз днес само до обяд в офиса, после по институции си пропилях деня. Ходих и при майка ми в нейния апартамент и си направих една снимка, ето я на аватарчето. И косата си снимах и прикачам снимка. Имам черна дълга коса. После в магазина ходих за продукти. И вървя си аз из магазина, слагам си в количката разни продукти и чувам отнякъде глас да ме вика: „Како…. Како ….“ Тръгнах от където идва гласа и се озовах пред щанда за ….. алкохолни напитки ….
        Гласа идваше от вината и го локализирах в червените вина и по-точно от една бутилка червено мерло Хан Крум Сложих я в количката, после я извадих и я сложих обратно на щанда, пак я взех и я върнах обратно в количката ….
        Какво да правя, по-силно е от мен … но вече умерено и културно … само две чаши ще изпия ….
        Вие какви ги свършихте днес?
        Наздраве

        Click image for larger version

Name:	003.JPG
Views:	1
Size:	5.2 КБ
ID:	3615975


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Казал съм ти сложни думички да не ползваш. Пиши вместо дриада, че си феята на треволяка и бодилака, всички ще те разберат. На 25-и сутринта прати снимки от росата поразголенка, пък Чичи ще реши сали си изпълнила дълга си на билкарка и отровителка на нежната му душа наранена. Ако му изскокнат очичките, ще си успяла. Наздраве, Дрънтровке!
          Тез сложни думички от твойто благотворно влияние връз мойта любознателност. И дриадите не са нимфи треволяка и трънака, а на дръвеата. Нищо не отбираш от древногръцка митология. Шта връщам у първи курс в Алмата.
          Наздраве, Мрънкало!

          П.П. Никъде не мърдам на 25.06, щот ще съм изморена от хойкането по 24.06.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Някак не мож ма изкара на 25 сутрината по росните ливади. Щот пак ще ме е обхванала леност и ще ме е тръшнал мързела.
            Наздраве, Мрънкало!

            Ся, понеже си дърво неокастрено от Голямо село, по Еньовден на дриада ли трябва да го докарвам?
            Казал съм ти сложни думички да не ползваш. Пиши вместо дриада, че си феята на треволяка и бодилака, всички ще те разберат. На 25-и сутринта прати снимки от росата поразголенка, пък Чичи ще реши сали си изпълнила дълга си на билкарка и отровителка на нежната му душа наранена. Ако му изскокнат очичките, ще си успяла. Наздраве, Дрънтровке!

            Коментар


            • Гутен морген сабахлям на всинца Ви!
              Вода за кафе има ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Фанах вече пътеките. Остава да си изпълниш обещанието. Та не знам кви ще ги делаш, ама на 25-и сутринта искам да видя нимфата Тянамътка да се врътка по задник из росните ливади. Здраве да е!
                Някак не мож ма изкара на 25 сутрината по росните ливади. Щот пак ще ме е обхванала леност и ще ме е тръшнал мързела.
                Наздраве, Мрънкало!

                Ся, понеже си дърво неокастрено от Голямо село, по Еньовден на дриада ли трябва да го докарвам?
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  ..........................................

                  След малко пак ме светва, че около него се носи приятно ухание - тоя път подстрига маточината ...

                  И си мисля, мързи ме, не мързи - трябва да се надигна от стъпалото на фургоня и да отида да откъсна поне мащерката, преди да й е видял и на нея сметката.
                  Леле, направо ме разплака - днеска си купих боб от пазаря, ще го готвя в следващите дни.

                  Ако не е нахално, да вземеш да ми пратиш от мащерката и ментичката по някой, дето шета по Търново.....

                  Ееееех, колко ще изгуби някой......

                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                    Санкта симплицитас - не знаеш кво е - да ти обясним - това е специално изменение в диатоничния лад за по-точно означаване обема на горния строеж..
                    Наздраве! Хареса ли ти Хенесито?
                    Де ша знам
                    Че как няма да ми хареса!? Коняк е това, не някаква си там мента или мастика.
                    Наздраве!

                    П.П. Като казах мента, та се присетих за комбинацията от мента, глог и делянка.

                    По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието има огромното неудоволствие да коси тревата у градинката, де по-едрата 1/3-та си е създал у хабитатя. На няколко места имам билки из треволяка, но чакам Еньовден, че да ги наскубя.

                    Та, коси на мама безценното камъче и по едно време ми подвиква, че му замирисало на хубаво. Поглеждам към позицията му и установявам издалеч, че ментата е предала Богу дух.

                    След малко пак ме светва, че около него се носи приятно ухание - тоя път подстрига маточината ...

                    И си мисля, мързи ме, не мързи - трябва да се надигна от стъпалото на фургоня и да отида да откъсна поне мащерката, преди да й е видял и на нея сметката.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Ние съм Мрънкало, но все пак да попипам...
                      Ако ти се намокри бялата роба и ти стане ладно на тялото, кво праиш....Най - нормалното е да мафнеш ледената одежда и да береш билките като самодива....

                      пп Горкия Тарантул, сега ще има да обикаля Балканя, за да не изпусне такава гледка....Горкия....

                      Наздраве !
                      Фанах вече пътеките. Остава да си изпълниш обещанието. Та не знам кви ще ги делаш, ама на 25-и сутринта искам да видя нимфата Тянамътка да се врътка по задник из росните ливади. Здраве да е!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                        ....................................
                        Лягам си вече, изморена съм
                        Лека ти нощ
                        Лягай, лягай, че трябва и да се прибираш после. Лека и на теб и да сънуваш вектора на силата!
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                          За ароматите не си съвсем прав. Еньовчето е разцъфтяло (на по-ниските места), а ароматът му е неописуемо-чуден... Лек, ефирен, свеж...
                          Трай се, бе, че и ти май си в списъка на снаперистко-траперистката.
                          Last edited by Trakatrak; 17.06.2020, 22:48.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                            Докъде съхне Кремоната, вземи та си опресни класическото образование - това там древногръцкия и латинския...
                            Наздраве!
                            Санкта симплицитас - не знаеш кво е - да ти обясним - това е специално изменение в диатоничния лад за по-точно означаване обема на горния строеж..
                            Наздраве! Хареса ли ти Хенесито?
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Ами "Криси", ти беше тази, която искаше да си говорим. Ама ти май не си искала да си говорим, като реши че съм на 70+ години. (благодаря за подмладяването) С некой учен, химик, примерно, можеш да си усукваш волеизявленията, но при мен можеше да получиш нормална приказка за пс .... неуспешния ти брак. Пък ти отиде на ниво матрак. Ха - как звучи - трак,трак.
                              Така тракат ледчетата в чашите......
                              Извинявай, още тогава явно не сме се разбрали за формата на комуникацията. Под "да си говорим" имах предвид да си пишем. Как очакваш една жена да ти се обади след две писма? Като толкова държиш и за теб е супер важно, мога да ти се обадя, да си изпълня ...обещанието.
                              Лягам си вече, изморена съм
                              Лека ти нощ

                              Коментар


                              • Ще си лягам момчета
                                Лека ви нощ

                                Коментар

                                Working...
                                X