IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

    Нещо от към гърба шията ти е по-къса.
    И ушите много по-малки.

    И въобще си неква кетайка откъм гръб?

    Ега ти критериите! Това, с малките уши - за първи път го чувам!

    И сега почвам да разсъждавам върху необходимостта, ушите на една дама да бъдат големи???

    Може биии...., не, няма това да е причината! С големите си уши слоновете периодично си веят....

    Не си падам по големи уши... май! (ако съм пропуснал нещо в модните тенденции напоследък)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

      Ти - с тия два пръста- си като този, който си поръчал 12 малки, защото доФтура му казал, че може да пие "малко"...
      Тъй то ... малкото пиене е просто бягане от отговорност

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
        Привет, момчета, как сте?
        Каква отрова пиете тази вечер?
        Аз днес само до обяд в офиса, после по институции си пропилях деня. Ходих и при майка ми в нейния апартамент и си направих една снимка, ето я на аватарчето. И косата си снимах и прикачам снимка. Имам черна дълга коса. После в магазина ходих за продукти. И вървя си аз из магазина, слагам си в количката разни продукти и чувам отнякъде глас да ме вика: „Како…. Како ….“ Тръгнах от където идва гласа и се озовах пред щанда за ….. алкохолни напитки ….
        Гласа идваше от вината и го локализирах в червените вина и по-точно от една бутилка червено мерло Хан Крум Сложих я в количката, после я извадих и я сложих обратно на щанда, пак я взех и я върнах обратно в количката ….
        Какво да правя, по-силно е от мен … но вече умерено и културно … само две чаши ще изпия ….
        Вие какви ги свършихте днес?
        Наздраве

        [ATTACH=CONFIG]n3615975[/ATTACH]
        Льелье, ти да не си рептил? "Бабо, защо са ти толкоз големи очите..."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

          ти сега ... секса ....
          говори ли се така ...
          Аз тогава си вземах този душ, защото .... така се получи просто .... предната вечер ....направо ме е срам да си го кажа .... ама се напих ....
          Сега си пия културно, сипах си само два пръста в чашата от виното
          Наздраве, чичо
          Ти - с тия два пръста- си като този, който си поръчал 12 малки, защото доФтура му казал, че може да пие "малко"...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Кри.., само да вметна, че водата не може да компенсира секса......Помага но не достатъчно.....
            Тази процедура помага при разширени вени и за добро кръвообращение......
            Ефекта е голям при голям.....( тава прозвуча супер вългарно....)

            Наздраве !
            ти сега ... секса ....
            говори ли се така ...
            Аз тогава си вземах този душ, защото .... така се получи просто .... предната вечер ....направо ме е срам да си го кажа .... ама се напих ....
            Сега си пия културно, сипах си само два пръста в чашата от виното
            Наздраве, чичо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

              Ей ме е:


              http://raspopin.den-za-dnem.ru/gal/a...01/g-031-2.jpg
              Оная работа ми е отчупена, понеже не влиза в снимката.

              Не мисля, че не се побира в кадъра.. по-скоро някоя фенка (като Кристина) ти е прекършила достойнството, за да не го дариш на друга!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                Привет, момчета, как сте?
                Каква отрова пиете тази вечер?
                Аз днес само до обяд в офиса, после по институции си пропилях деня. Ходих и при майка ми в нейния апартамент и си направих една снимка, ето я на аватарчето. И косата си снимах и прикачам снимка. Имам черна дълга коса. После в магазина ходих за продукти. И вървя си аз из магазина, слагам си в количката разни продукти и чувам отнякъде глас да ме вика: „Како…. Како ….“ Тръгнах от където идва гласа и се озовах пред щанда за ….. алкохолни напитки ….
                Гласа идваше от вината и го локализирах в червените вина и по-точно от една бутилка червено мерло Хан Крум Сложих я в количката, после я извадих и я сложих обратно на щанда, пак я взех и я върнах обратно в количката ….
                Какво да правя, по-силно е от мен … но вече умерено и културно … само две чаши ще изпия ….
                Вие какви ги свършихте днес?
                Наздраве

                [ATTACH=CONFIG]n3615975[/ATTACH]
                Абе, аз нещо съм се объркАл... Що пък? Друга една, с твоето име познавам... По характер (импулсивен) си приличате... Ама не, че и много се различавате, де...

                Не,че претендирам да съм следовател, ама се сещам за една малка, незначителна подробност - и, не ме разбирай грешно, защото не търся конкретни числа!

                Дори не търся потвърждение, защото съм приел за нормално участието тук - на всеки, който има необходимост да сподели нещо...

                .........,

                Та, като не търся потвърждение (!) - можеш да отговориш за себе си на въпроса - ЕГН-то ти - някак лесно ли е за запомняне..., с едни - такива, повтарящи се цифрички...

                Не търся потвърждение, разбира се! Това е за твоя информация! Пък и на татИ може да му е вървяло да прави красиви девойки - повече от една!

                ........

                Повтарям: не търся ЕГН! Акцентът ми е върху разни повтарящи се цифри.

                Такива неща по вечерно време! Хубава вечер и наздраве!

                (аз съм малко кофти днес: избрах си две кила домати, отделно - други неща, в няколко чанти..., прибрах се и доматите ги нямаше... фокус-мокус...., не ми се беше случвало..., та узото - с краставици, без шопска!) ))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                  Не ми помогна особено сутринта, взех си душ, после редувах горещ и студен, после само студен душ за няколко минути.... Ефекта малък
                  Кри.., само да вметна, че водата не може да компенсира секса......Помага но не достатъчно.....
                  Тази процедура помага при разширени вени и за добро кръвообращение......
                  Ефекта е голям при голям.....( тава прозвуча супер вългарно....)

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                    Ей ме е:


                    http://raspopin.den-za-dnem.ru/gal/a...01/g-031-2.jpg
                    Оная работа ми е отчупена, понеже не влиза в снимката.
                    Ето че можеш да бъдеш готин, когато имаш чувство за хумор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                      Сложи сега една твоя истинска снимка да те разгледам по-подробно що за мъж си?
                      Ей ме е:


                      http://raspopin.den-za-dnem.ru/gal/a...01/g-031-2.jpg
                      Оная работа ми е отчупена, понеже не влиза в снимката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                        Нещо от към гърба шията ти е по-къса.
                        И ушите много по-малки.

                        И въобще си неква кетайка откъм гръб?
                        И гледала лисицата гроздето и си казала "Много е кисело и изгнило..."
                        Сложи сега една твоя истинска снимка да те разгледам по-подробно що за мъж си?
                        Трезвен ми си виждаш нещо ... затова не можем да се разберем ... Както се казва “С лош човек може да се разбереш, но с прост – никога!”
                        Наздраве

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                          Нещо от към гърба шията ти е по-къса.
                          И ушите много по-малки.

                          И въобще си неква кетайка откъм гръб?
                          Да бе и очите ѝ са дръпнати отзад... Ама иначе се получават такива аномалии, ако човек се върти околко торсионни полета.

                          @Дедо Вълчо, дай да видим кремонката, че и да я полеем...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                            направих една снимка, ето я на аватарчето. И косата си снимах и прикачам снимка.
                            Нещо от към гърба шията ти е по-къса.
                            И ушите много по-малки.

                            И въобще си неква кетайка откъм гръб?

                            Коментар


                            • Имало било сладки пици. И аз да не знам досега. Голем пропуск!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тез сложни думички от твойто благотворно влияние връз мойта любознателност. И дриадите не са нимфи треволяка и трънака, а на дръвеата. Нищо не отбираш от древногръцка митология. Шта връщам у първи курс в Алмата.
                                Наздраве, Мрънкало!

                                П.П. Никъде не мърдам на 25.06, щот ще съм изморена от хойкането по 24.06.
                                Аз разбирам, ама ти къде се буташ при благородната дървения, при пъновете, хралупите, кютюците, чворовете и пр. Ти си си фея на буренака, храсталака и батака. Там си стой. На 24-и може си хойкаш, но на 25-и Чичи те чака дюс, дибидюс, пък той ще те омаже с мус и ще го..... "ближи си сладоледа, от фунийка го ближи..." Наздраве, Дрънмуске!
                                Last edited by Trakatrak; 18.06.2020, 20:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X