IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Братчед, някъв фронт на ниско атмосферно налягане да е преминавал над Чужденеция? Бури, урагани ... дори потоп!?
    И бури, и потоп.
    А като утихнат, марокански скакалци и четирите конника на апокалипсиса.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Братчед, някъв фронт на ниско атмосферно налягане да е преминавал над Чужденеция? Бури, урагани ... дори потоп!?
      Ай шмуготуря на времето смотано .... бърка ми и излетите и здравето едновременно Стегнали са ме едни бъбреци,мъ ся,до секунди,чакам да се обади един апап да одим да се лекуваме у некоя кръчмарница с всеизвестни илачи - бири,ромове,Вискита. Профилактика на флората и фауната у хранопровода,чревния тракт и всичкото консуматив покрай него

      Наздраве!
      Страхът трудно се преодолява само със знания

      Коментар


      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение

        Човек требе си знае мярката ..... че да не земе да се мине и да изпие по-малко
        Братчед, някъв фронт на ниско атмосферно налягане да е преминавал над Чужденеция? Бури, урагани ... дори потоп!?
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq
          Готини празници да имате и внимавайте с консумацията на алкохол ! Спазвайте култура на пиене ! Да не пада под санитарният минимум
          https://www.youtube.com/watch?v=C5StoAG6qsY

          Човек требе си знае мярката ..... че да не земе да се мине и да изпие по-малко
          Страхът трудно се преодолява само със знания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Кви неща прави алкохола
            Ми, изумена съм направо.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Сипете че ми изгоре душата .... Ше удара и аз иднъ биръ с удоволствие и прочие.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • А не бе ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • помпите ли бре?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Гледам, нощеска сме били на ракия ... и на Яворов.
                    Наздраве!
                    Кви неща прави алкохола

                    Коментар


                    • Гледам, нощеска сме били на ракия ... и на Яворов.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq
                        Банда , много сте готини . Аз ще скачам в кревата , а на вас пожелавам - Сладка глътка и разговори и после - красиви сънища !
                        https://www.youtube.com/watch?v=nLM2CT-y74c
                        Благодарим леля! Да сънуваш и ти. Цветно. Слънца, треви, жиуотни
                        Какво беше казал един поет - "ден денувам, пътища незнайни, нощ нощувам пътища потайни"
                        Ако не съм объркало нещо в цитата разбира се (извадих го от най-дълбоката памет)
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                          то ако е малко пак е добре...въпроса е да не е за повечко и то не само за ракията
                          Какво имаш предвид. Сега го прочетох и се учудих. Винаги съм имало предпочитание към гръбата шаячена правда, но да е истина, а не фалшификацията на пишман-биковете на бфб, търсещи варианта на "пре*би другарче" с които между другото има предостатъчно примери. Кажи какви са ти съмненията да ти ги изясня
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq
                            Брей , че задушевна атмосфера в Кръчмата
                            Наздраве и от мен https://www.youtube.com/watch?v=eVlRQn6AMYs
                            Ей, добре, че дойде моята любима леля
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Брей , че задушевна атмосфера в Кръчмата
                              Наздраве и от мен https://www.youtube.com/watch?v=eVlRQn6AMYs
                              да ти се връща подобаващо

                              Коментар


                              • Някой да има желание да почерпи?

                                Коментар

                                Working...
                                X