IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • помпите ли бре?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Гледам, нощеска сме били на ракия ... и на Яворов.
      Наздраве!
      Кви неща прави алкохола

      Коментар


      • Гледам, нощеска сме били на ракия ... и на Яворов.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq
          Банда , много сте готини . Аз ще скачам в кревата , а на вас пожелавам - Сладка глътка и разговори и после - красиви сънища !
          https://www.youtube.com/watch?v=nLM2CT-y74c
          Благодарим леля! Да сънуваш и ти. Цветно. Слънца, треви, жиуотни
          Какво беше казал един поет - "ден денувам, пътища незнайни, нощ нощувам пътища потайни"
          Ако не съм объркало нещо в цитата разбира се (извадих го от най-дълбоката памет)
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
            то ако е малко пак е добре...въпроса е да не е за повечко и то не само за ракията
            Какво имаш предвид. Сега го прочетох и се учудих. Винаги съм имало предпочитание към гръбата шаячена правда, но да е истина, а не фалшификацията на пишман-биковете на бфб, търсещи варианта на "пре*би другарче" с които между другото има предостатъчно примери. Кажи какви са ти съмненията да ти ги изясня
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq
              Брей , че задушевна атмосфера в Кръчмата
              Наздраве и от мен https://www.youtube.com/watch?v=eVlRQn6AMYs
              Ей, добре, че дойде моята любима леля
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq
                Брей , че задушевна атмосфера в Кръчмата
                Наздраве и от мен https://www.youtube.com/watch?v=eVlRQn6AMYs
                да ти се връща подобаващо

                Коментар


                • Някой да има желание да почерпи?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Това е едно много непрофесионално отношение към питието.....
                    Не претендирам да съм професионал, чичо. А и от толкова гмо-продукти, може вече да съм се приспособило и оригинала да ме покъртва така да се каже
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      стои незамразена в камерката на много минуси. Цялото стъкло е в лед, дано не се пръсне, че ще се разтече съдържанието и ще се смириша гадно на долнопробна кръчма
                      Това е едно много непрофесионално отношение към питието.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Еее, с 50 годишна става.....
                        стои незамразена в камерката на много минуси. Цялото стъкло е в лед, дано не се пръсне, че ще се разтече съдържанието и ще се смириша гадно на долнопробна кръчма
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Е чичо ти пък сега - така й казвам, защото никой не можа да даде точната година, но е поне на 50 (поне там беше постигнато единодушие, доколкото помня съответните опити за доказателство)
                          Наричам я сто годишна условно казано, като условна присъда, да за има мир в спора
                          Еее, с 50 годишна става.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Малко послъгва Прецаканкото.....Преди 100 г хората не са знаели, че от смокинята става ракия.....
                            Е чичо ти пък сега - така й казвам, защото никой не можа да даде точната година, но е поне на 50 (поне там беше постигнато единодушие, доколкото помня съответните опити за доказателство)
                            Наричам я сто годишна условно казано, като условна присъда, да за има мир в спора
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Малко послъгва Прецаканкото.....Преди 100 г хората не са знаели, че от смокинята става ракия.....
                              то ако е малко пак е добре...въпроса е да не е за повечко и то не само за ракията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                                за тази 100-годишна можем да дойдем да ти помогнем...ако чувстваш че те притеснява и те товари с отрицателни емоции
                                Малко послъгва Прецаканкото.....Преди 100 г хората не са знаели, че от смокинята става ракия.....

                                Коментар

                                Working...
                                X