IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • за тази 100-годишна можем да дойдем да ти помогнем...ако чувстваш че те притеснява и те товари с отрицателни емоции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      бяха ме малко поопиянили веднъж с една смокинова 100 годишна. Страх ме е от нея. Оставило съм я в камерата да се запази за ценители-разбирачи, като се правя на загрижено и дори ги предупреждавам, че им е необходим тренинг
      За една такава ракия бих се жертвал и със 100 годишна.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
        майни ги тези византийски питиета-вкарай някоя ракийка и ще влезеш в ритъм
        бяха ме малко поопиянили веднъж с една смокинова 100 годишна. Страх ме е от нея. Оставило съм я в камерата да се запази за ценители-разбирачи, като се правя на загрижено и дори ги предупреждавам, че им е необходим тренинг
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Някой може ли да помогне с предположение, къде съм си забутало узото, за да го скрия от себе си, Нещо ми е криво и искам да капна някоя миризлива билка на езичето
          майни ги тези византийски питиета-вкарай някоя ракийка и ще влезеш в ритъм

          Коментар


          • Някой може ли да помогне с предположение, къде съм си забутало узото, за да го скрия от себе си, Нещо ми е криво и искам да капна някоя миризлива билка на езичето
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Сипете едно големо уиски за Вълчо ....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                За ерес у Кръчмата те така.
                Като зеленоока вещица на огъня, сиреч на скарата да прави мезетата
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Душата ви гори (както го каза преди), а искате и чуждата да сложите на огън. Огасете първо огъня после другото
                  За ерес у Кръчмата те така.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Тема от алкохолна, стана поетическа.
                    ...
                    Душата ми се мъчи в глад и жажда,
                    а твоята душа не се обажда ...
                    и т.н. и т.н.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Са се чудъ дали да те пребиеме с камъци или направо да те изгОриме ...
                      Душата ви гори (както го каза преди), а искате и чуждата да сложите на огън. Огасете първо огъня после другото
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Що рече...?
                        Ангажираните момци кучета ни яли...Така ли ??? ( - като си спомня е буквално вярно....)
                        Кучки, кучки .... Кучетата ги мани
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Aми ... и аз това се чудя. Осениха ме свише някакви еретични мисли и се чудя аз ли съм или не съм.
                          Са се чудъ дали да те пребиеме с камъци или направо да те изгОриме ...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Сипете, че ми изгоре душата.
                            +
                            обичам да го чуя понякога
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Треба, те запозная с една колежка.
                              Тя НЕ пие, не яде, не гледа ... нам си кво ...
                              Със сигурнос, ше живее, поне 950 години...
                              Въпроса е ЗАКВО ?
                              таков жиуот ?
                              Само аби живота ....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Сипете, че ми изгоре душата.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X