IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    И почерпи за Бог да прости твоя съгражданин Кристото.
    Ама тоз тръгна ли си?...

    За мъртвите или хубо , или Нищо - Нищо - Нищо....

    Тоз бе "културист", колкото и брат му артист....Нищо - нищо - нищо! .....


    Last edited by RUBLA; 02.07.2020, 08:55. Причина: Спазвайте добрия тон!
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Наливам на всички от мойту......

      наздраве!
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тя, подредбата е без особено значение. Важното е, че ти винаги си първи в списъка с отстрела
        Наздраве, Мрънкало!
        Именно! Затова винаги успявам да ти отклоня вниманието. Наздраве, Дрънчатка!
        П.п. Чекам билковата здравотворна отвара от Енюденя. Не се офлянквай. И почерпи за Бог да прости твоя съгражданин Кристото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Сега таа ше вземе пропуши като й даваш такъв акъл. Лесно се повлиява. Като й кажа кой е наред и веднага го взема на мушка.
          Тя, подредбата е без особено значение. Важното е, че ти винаги си първи в списъка с отстрела
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            "Защо да пиеш и да шофираш, след като можеш да пушиш и да летиш?", казваше един девиз.
            Ся да не преустроите пивницата на кофи-шоп...

            Наздраве!
            Сега таа ше вземе пропуши като й даваш такъв акъл. Лесно се повлиява. Като й кажа кой е наред и веднага го взема на мушка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Сори, явно си имаш проблем а аз се опитах да се бъзикам ....
              Не винаги се получава.....

              пп Все пак не става дума за безгрижния кът млад лебед ( гъсок) Тарантул....

              Наздраве !
              Най-после признат. Заслужено.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                4i40, предпоследното нещо, де ще го откажа ще е секса, ама съм още далеч от такавата случка.
                Наздраве!
                П.П Обърках се. Отговорът ми е към коментара на 4i40
                Ти да си мълчиш! От Еньовден чакам какво ше ме споходи и нисчо. Никъф подарък не си пратила.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Сори, явно си имаш проблем а аз се опитах да се бъзикам ....
                  Не винаги се получава.....

                  пп Все пак не става дума за безгрижния кът млад лебед ( гъсок) Тарантул....

                  Наздраве !
                  Не, бре!!! Нямам проблеми. Просто понякога и мен ме спохождат лоши дни.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    4i40, предпоследното нещо, де ще го откажа ще е секса, ама съм още далеч от такавата случка.
                    Наздраве!
                    П.П Обърках се. Отговорът ми е към коментара на 4i40
                    Сори, явно си имаш проблем а аз се опитах да се бъзикам ....
                    Не винаги се получава.....

                    пп Все пак не става дума за безгрижния кът млад лебед ( гъсок) Тарантул....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      От какво ли се е отказала Наша Кака Тянка? Вероятно от летенето, що почна да вдига кръвно, вие й се свет, а в кръчмето редовно злоупотребява. Обаче като изтрезнее, си вика, хубаво ще е пак да полетя над масите, над касите, над пастите с бутилчица в ръка. Но след като се заби у стената и оцеля с помощта на Сатаната, реши да мирне, щото до вещерска пенсия да го докара и да добара меката постеля у колибката с едно краче. Идилия!
                      Летенето ще е пред, предпоследното, де ще го откажа. Пенсионирането дори не се мержелее на хоризонта.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        От какво ли се е отказала Наша Кака Тянка? Вероятно от летенето, що почна да вдига кръвно, вие й се свет, а в кръчмето редовно злоупотребява. Обаче като изтрезнее, си вика, хубаво ще е пак да полетя над масите, над касите, над пастите с бутилчица в ръка.
                        "Защо да пиеш и да шофираш, след като можеш да пушиш и да летиш?", казваше един девиз.
                        Ся да не преустроите пивницата на кофи-шоп...

                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Преди три години се отказа да мислиш за секс, ама от тридесет години не го можеш, дядка дръзновен. Пак почнал да ти липсва, щото имаш понякога просветления със спомени от младини. Глей в такъв момент не подгониш некоя бабичка, шо съвсем ше се изложиш. И си сложи тиранти, че да не бъркаш пойсока с нешо друго де виси отпред. Наздраве за кожените препаски!
                          4i40, предпоследното нещо, де ще го откажа ще е секса, ама съм още далеч от такавата случка.
                          Наздраве!
                          П.П Обърках се. Отговорът ми е към коментара на 4i40
                          Last edited by tnm; 01.07.2020, 14:03.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Спокойна съм аз, но вчера за пръв път бях благодарна, че преди години се отказах от нещо. Дълго време това ми липсваше и никак не можех да свикна, че вече съм така да се каже "зад борда". Но след една неприятна случка, само можах да си кажа и то на глас - слава Богу!
                            Наздраве, свато!
                            От какво ли се е отказала Наша Кака Тянка? Вероятно от летенето, що почна да вдига кръвно, вие й се свет, а в кръчмето редовно злоупотребява. Обаче като изтрезнее, си вика, хубаво ще е пак да полетя над масите, над касите, над пастите с бутилчица в ръка. Но след като се заби у стената и оцеля с помощта на Сатаната, реши да мирне, щото до вещерска пенсия да го докара и да добара меката постеля у колибката с едно краче. Идилия!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Добро утро !

                              Така е Тнм....Трудно и тежко е....
                              И аз преди 3 дни се отказах от секса, но вече ми липсва.....

                              Наздраве и дано денят ти да е спокоен и спорен !
                              Преди три години се отказа да мислиш за секс, ама от тридесет години не го можеш, дядка дръзновен. Пак почнал да ти липсва, щото имаш понякога просветления със спомени от младини. Глей в такъв момент не подгониш некоя бабичка, шо съвсем ше се изложиш. И си сложи тиранти, че да не бъркаш пойсока с нешо друго де виси отпред. Наздраве за кожените препаски!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Спокойна съм аз, но вчера за пръв път бях благодарна, че преди години се отказах от нещо. Дълго време това ми липсваше и никак не можех да свикна, че вече съм така да се каже "зад борда". Но след една неприятна случка, само можах да си кажа и то на глас - слава Богу!
                                Наздраве, свато!
                                Добро утро !

                                Така е Тнм....Трудно и тежко е....
                                И аз преди 3 дни се отказах от секса, но вече ми липсва.....

                                Наздраве и дано денят ти да е спокоен и спорен !

                                Коментар

                                Working...
                                X