IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Не напрягай човека в неделя и пет хвърлени стинки стигат
    За пет стинки кво праиш? При такава евтиния може и аз да се включа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

      ООООО... жива и здрава да си како лелче Браво мойто момиче знайш как да сервираш, колко каза че е сметката? Десет и пеесе ли? Ето ти 20 кинта и задръж рестото Ся дОнеси още една чорбичка вече може и да не е толкоз смъртоносно люта, оная беше за закуската а тая за обед и една ледена ама ледена ти казвам бира. Каква да бъде ли? По твой вкус како лелче ти мое да избираш вкус имаш дааа

      Сметката е 5 стотинки . Всичко друго от двайсетте лева /19.95/задръж да почерпиш другарите . Па и за бакшиш да имаш , ако някой сервира бирата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Не напрягай човека в неделя и пет хвърлени стинки стигат
        ООООО... жива и здрава да си како лелче Браво мойто момиче знайш как да сервираш, колко каза че е сметката? Десет и пеесе ли? Ето ти 20 кинта и задръж рестото Ся дОнеси още една чорбичка вече може и да не е толкоз смъртоносно люта, оная беше за закуската а тая за обед и една ледена ама ледена ти казвам бира. Каква да бъде ли? По твой вкус како лелче ти мое да избираш вкус имаш дааа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Една келнерка самодейка се прояви. Асото, пусни й бакшиш нещо нежно и същевременно стегнато, че тя е с пряко насочени музикални вкусове.
          Не напрягай човека в неделя и пет хвърлени стинки стигат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            [ATTACH=CONFIG]n3621960[/ATTACH] Висоцки , хубаво пее за другарството.
            Ако другрят ти/другият,не ти/ се спъне , го изгони . Ма на теб , ако се случи , истинският другар , ще те задържи , държи ..! Такива мисли ме споходиха с таз кръчмарска музика .
            Да ти е вкусна чорбата ! Надявам се достатъчно мазна е .
            Наздраве , другари !
            Една келнерка самодейка се прояви. Асото, пусни й бакшиш нещо нежно и същевременно стегнато, че тя е с пряко насочени музикални вкусове.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
              Добрутру Кръчмата
              Бааа бая сме се нашмулили снощи,,, водки и с товарищ Висоцки нахуярилис блядь
              Ночью бьло весело и жарко а сегодня утром не очень ... пиздець
              За Родину за Булгар за Путин аеееее у киреча
              Ся ши викна на сервитьорката да донесе една шкембе чорба ама много мазна и мнооого люта с мнооого чесън да се ококоря и да си опрая центровката у главата
              Вси туканка ше ви почерпя с по една потна ледена бира
              Аз ше си сърбам чорбата ако някой туканка слуша Висоцки
              Наздраве на вси

              https://www.youtube.com/watch?v=xttUoi3L4E8
              Click image for larger version

Name:	images(3).jpeg
Views:	1
Size:	10.2 КБ
ID:	3621960 Висоцки , хубаво пее за другарството.
              Ако другрят ти/другият,не ти/ се спъне , го изгони . Ма на теб , ако се случи , истинският другар , ще те задържи , държи ..! Такива мисли ме споходиха с таз кръчмарска музика .
              Да ти е вкусна чорбата ! Надявам се достатъчно мазна е .
              Наздраве , другари !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                Добрутру Кръчмата
                Бааа бая сме се нашмулили снощи,,, водки и с товарищ Висоцки нахуярилис блядь
                Ночью бьло весело и жарко а сегодня утром не очень ... пиздець
                За Родину за Булгар за Путин аеееее у киреча
                Ся ши викна на сервитьорката да донесе една шкембе чорба ама много мазна и мнооого люта с мнооого чесън да се ококоря и да си опрая центровката у главата
                Вси туканка ше ви почерпя с по една потна ледена бира
                Аз ше си сърбам чорбата ако някой туканка слуша Висоцки
                Наздраве на вси

                https://www.youtube.com/watch?v=xttUoi3L4E8
                Ми, викни я, да видим коя ше се отзове?

                Коментар


                • Добрутру Кръчмата
                  Бааа бая сме се нашмулили снощи,,, водки и с товарищ Висоцки нахуярилис блядь
                  Ночью бьло весело и жарко а сегодня утром не очень ... пиздець
                  За Родину за Булгар за Путин аеееее у киреча
                  Ся ши викна на сервитьорката да донесе една шкембе чорба ама много мазна и мнооого люта с мнооого чесън да се ококоря и да си опрая центровката у главата
                  Вси туканка ше ви почерпя с по една потна ледена бира
                  Аз ше си сърбам чорбата ако някой туканка слуша Висоцки
                  Наздраве на вси

                  https://www.youtube.com/watch?v=xttUoi3L4E8

                  Коментар


                  • За златен ден - златна водка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      Траки, да ма прощаваш, като идеш дето дават, вземи да пратиш и две за мене . Че ей така ще ми се развали сунгурларската...
                      То така не става. Желания трябва да имат. Нужно е да си представителен. Затова прати автобиография и характеристика от последния комсомолски колектив, в който си се бил унило напил.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Те твойте компетенции в много малък диапазон и затова не са от съществено значение.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Присмяло се пенсиопенсне на рогови ентелегентоцайси. Къде си тръгнала да се мериш с небесната шир и облаците из нея. Глей ти не пратя некоя светкавица, да те светне относно компетентността ми. Наздраве, Дрънстъкълце!

                        Коментар


                        • Траки, да ма прощаваш, като идеш дето дават, вземи да пратиш и две за мене . Че ей така ще ми се развали сунгурларската...
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Претенции с компетенции. Докато дават, земай. И бегай. Наздраве, Дрънчащо!
                            Те твойте компетенции в много малък диапазон и затова не са от съществено значение.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                              Аз съм теоретик, тебе наричам прогнил ентилегент, а дедо Вълчо просто си пие питието ( друго не го вълнува...)

                              Наздраве за Кака, дето и умреха надеждите...
                              Молим!? Ти пак ли развя белия байрак!?
                              Наздраве,4i40!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                                То и дедо човек, са, кантарионът и разните тръни добре дошли, но друго си е и ....."бабини" зъби. А какви баби познавам.....
                                Наздраве, Тънимъни!
                                Въобще нямам съмнения, още повече, че бабите са баби само на внучетата си
                                Наздраве, Вълчо!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X