IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    Аре аре, всички да се редят, пък ще видим ......
    А не. тея .. всичките..
    Да одат да се редят на женският пазар.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Дипломат
      Наздраве!
      То и дедо човек, са, кантарионът и разните тръни добре дошли, но друго си е и ....."бабини" зъби. А какви баби познавам.....
      Наздраве, Тънимъни!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        Аре аре, всички да се редят, пък ще видим ......
        Дипломат
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ако са младички, нека се наредат на опашката.
          Капризничиш нещо, струва ми се.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ако са младички, нека се наредат на опашката.
            Аре аре, всички да се редят, пък ще видим ......
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Знам, че с Арахната сте дружки, ама викам да не преувеличаваш. Щот тука разни дами четат, вземат се подлъжат
              Наздраве!
              Ако са младички, нека се наредат на опашката.

              Коментар


              • Току-що в един форум открих следната знаменателна констатация:
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                По съвместителство се отнася и за вас. За Кака не важи второто, щото тя си е гнила по начало и нема накъде да прогнива.

                Коментар


                • Днес ходих до единия от операторите, за да си купя телефон. Леновото вече става съвсем Лестаро. Плюс това другите 2/3-ти пълноправни членове на домочадието ми направиха преса, че и племенникът включиха в отбора. Пък аз си харесвам моята антика.

                  Гледаха мъжете у нетя, четоха и ми написаха на едно листче евентуалните модели. УжасТ. Мразя да пазарувам.

                  И понеже се знам каква съм разбирачка, па продавач-консултанта веднага ще ме фърли я по някоя върба, я по някоя топола, взех та извиках и приятелчето си, де го раздава нещо като ИТ. Много умен, носи на майтап. Това не му попречи обаче, да ме предупреди да не го излагам в офиса, че познавал служителите.

                  Отиваме, аз подавам писаниците на по-кльощавия и обслужващия персонал се заема с персоната ми. Тоз модел с не знам си ква памет, онзи с не знам ква си камера, честоти, херци, мерци, гигабайти ... Мъка.

                  Стоя и учтиво слушам, приятелчето ми - разпитва и изглежда много в час. Ама ми доскуча и рекох компетентно да се включа като попитах кой от изброените модели е най-малък като размер. Настъпи тишина. Продавачът ме заведе до таблото с моделите и започна за ми посочва тоз, па оня и да ми светва крушката.

                  ИТ-то ми бучи до мен и пита откъде накъде съм го измислила това с размера!? Ми, щото по-едрата 1/3-та ми е казвал, че една голяма "играчка" в ръцете ми е достатъчна, казвам му.

                  Смях, смях ..., а продавачът ни гледа и се чуди тез откачалки откъде му си убиха в главата.

                  Сега имам някакъв нов телефон, но въобще не съм го вадила от кутия. Съгласих се с другите 2/3-ти пълноправни членове на домочадието и го купих, но не съм казвала, че ще го използвам.
                  Наздраве!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Тъй, тъй....
                    След 10 + 10 (от виаграта) минути удоволствие, не се знае кво ще фанеш и дали се лекува.....Затова си трябват природни антибиотици и имуностимулатори

                    Наздраве !
                    Знам, че с Арахната сте дружки, ама викам да не преувеличаваш. Щот тука разни дами четат, вземат се подлъжат
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Пий си ги ти. Наздраве, Дрънтревичке!
                      Неам нужда
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        БоМбонче.

                        Всъщност, афродизиаците не се използват по няколко наведнъж. Обикновено отварата е комбинация от една китка на Афродита и няколко стимулиращи и подсилващи имунитета и цялостното състояние на организма билки - мента, златен корен, черен бъз, медицинска лайка и прочие.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Пий си ги ти. Наздраве, Дрънтревичке!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          БоМбонче.

                          Всъщност, афродизиаците не се използват по няколко наведнъж. Обикновено отварата е комбинация от една китка на Афродита и няколко стимулиращи и подсилващи имунитета и цялостното състояние на организма билки - мента, златен корен, черен бъз, медицинска лайка и прочие.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Тъй, тъй....
                          След 10 + 10 (от виаграта) минути удоволствие, не се знае кво ще фанеш и дали се лекува.....Затова си трябват природни антибиотици и имуностимулатори

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ти да не щеш все с шлифер да се разхождам? И само от време-навреме да го отварям. Та да гоня вселилите се зли сили у вещиците. Я, прати навраво една Ви-Агра. Къде ше се мориш с толкова треволяк.
                            БоМбонче.

                            Всъщност, афродизиаците не се използват по няколко наведнъж. Обикновено отварата е комбинация от една китка на Афродита и няколко стимулиращи и подсилващи имунитета и цялостното състояние на организма билки - мента, златен корен, черен бъз, медицинска лайка и прочие.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ся ти смесвам пропорциите, ама не знам колко да ги засиля, че то ...
                              Май най-добре ще е равни количества бабини зъби, бял трън, сладък корен и жлът кантарион
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Ти да не щеш все с шлифер да се разхождам? И само от време-навреме да го отварям. Та да гоня вселилите се зли сили у вещиците. Я, прати навраво една Ви-Агра. Къде ше се мориш с толкова треволяк.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ся ти смесвам пропорциите, ама не знам колко да ги засиля, че то ...
                                Май най-добре ще е равни количества бабини зъби, бял трън, сладък корен и жлът кантарион
                                Наздраве, Мрънкало!

                                Може да съм дилетант в областта на билкарството, но в рецептата с "равните количества" горе - има взаимно изключващи своето действие билки... /растения/

                                Белият трън - зная - западноевропейците ползват - за получаване субстанция, която увеличава/ЛА/ потентността при мъжа..., обачеее...

                                ... жълтият кантарион - в уикипедия пише, че същият, той: "жълтият кантарион може да влияе негативно върху плодовитостта и при двата пола"

                                .........................................

                                Нещо не ми е ясно /не единственото, де/: какъв краен резултат се преследва с горепосочената в цитата рецепта от дамата?

                                Моля да бъда добре разбран: не търся конфликт, нито пък апострофирам специалиста. Учудването ми произлиза от ефекта: "увеличена потентност, но намалена плодовитост" - синоним ли е на вид контрацептив..., а и до каква степен се увеличава потентността при използването на подобна рецепта?

                                Накрая: ясно е, че опитът на западноевропейците няма смисъл да бъде взаимстван. Ако търсим прираст - по-скоро трябва да се обърнем за помощ към хората с дръпнатите очички...

                                ...................................

                                Когато прочетох за Сладкият корен - съвсем се оплетох... Билкарите още го наричали Женско биле или дори - "женска виагра"...

                                Това отново е нещо неразбираемо - защо някои хора търсят /но и намират!/ аналогия между "женската виагра" и "сладкият корен"? Много цинично ми звучи! Ама - може ли човек да противоречи на билкарите! Не, никога! Все неща от Живота!

                                Коментар

                                Working...
                                X