IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добрутру Кръчмата
    Бааа бая сме се нашмулили снощи,,, водки и с товарищ Висоцки нахуярилис блядь
    Ночью бьло весело и жарко а сегодня утром не очень ... пиздець
    За Родину за Булгар за Путин аеееее у киреча
    Ся ши викна на сервитьорката да донесе една шкембе чорба ама много мазна и мнооого люта с мнооого чесън да се ококоря и да си опрая центровката у главата
    Вси туканка ше ви почерпя с по една потна ледена бира
    Аз ше си сърбам чорбата ако някой туканка слуша Висоцки
    Наздраве на вси

    https://www.youtube.com/watch?v=xttUoi3L4E8

    Коментар


    • За златен ден - златна водка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
        Траки, да ма прощаваш, като идеш дето дават, вземи да пратиш и две за мене . Че ей така ще ми се развали сунгурларската...
        То така не става. Желания трябва да имат. Нужно е да си представителен. Затова прати автобиография и характеристика от последния комсомолски колектив, в който си се бил унило напил.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Те твойте компетенции в много малък диапазон и затова не са от съществено значение.
          Наздраве, Мрънкало!
          Присмяло се пенсиопенсне на рогови ентелегентоцайси. Къде си тръгнала да се мериш с небесната шир и облаците из нея. Глей ти не пратя некоя светкавица, да те светне относно компетентността ми. Наздраве, Дрънстъкълце!

          Коментар


          • Траки, да ма прощаваш, като идеш дето дават, вземи да пратиш и две за мене . Че ей така ще ми се развали сунгурларската...
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Претенции с компетенции. Докато дават, земай. И бегай. Наздраве, Дрънчащо!
              Те твойте компетенции в много малък диапазон и затова не са от съществено значение.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                Аз съм теоретик, тебе наричам прогнил ентилегент, а дедо Вълчо просто си пие питието ( друго не го вълнува...)

                Наздраве за Кака, дето и умреха надеждите...
                Молим!? Ти пак ли развя белия байрак!?
                Наздраве,4i40!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                  То и дедо човек, са, кантарионът и разните тръни добре дошли, но друго си е и ....."бабини" зъби. А какви баби познавам.....
                  Наздраве, Тънимъни!
                  Въобще нямам съмнения, още повече, че бабите са баби само на внучетата си
                  Наздраве, Вълчо!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                    Аз съм теоретик, тебе наричам прогнил ентилегент, а дедо Вълчо просто си пие питието ( друго не го вълнува...)

                    Наздраве за Кака, дето и умреха надеждите...
                    Ти си теоретик на геронтологията. Гледаш се в огледалото, размишляваш върху петата възраст и забравяш какво си размишлявал що се налага набързо да прибягаш до малката стаичка. И така 7-8 пъти на ден. А Дедо Вълчо те гледа учуден и ти се смее докъде си се докарал с това 2х30. Кака още има надежди да я водят в Южна Португалия, но чака водачът да се присети, ама он надали. Сенилността не прощава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Току-що в един форум открих следната знаменателна констатация:
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      По съвместителство се отнася и за вас. За Кака не важи второто, щото тя си е гнила по начало и нема накъде да прогнива.


                      Аз съм теоретик, тебе наричам прогнил ентилегент, а дедо Вълчо просто си пие питието ( друго не го вълнува...)

                      Наздраве за Кака, дето и умреха надеждите...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                        Тъй,тъй, ама дано, като тръгват на рандевуто, да не си ги забравят вкъщи....
                        Ше си правиш колекция. Да има кво да се фалиш пред внуците.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Капризничиш нещо, струва ми се.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Претенции с компетенции. Докато дават, земай. И бегай. Наздраве, Дрънчащо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Добре де, да се редат всички, пък тия с бабините зъби ше ги отклоняваме към теб. Дано да има кво да джвакат със зъбките.
                            Тъй,тъй, ама дано, като тръгват на рандевуто, да не си ги забравят вкъщи....
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Аре аре, всички да се редят, пък ще видим ......
                              Добре де, да се редат всички, пък тия с бабините зъби ше ги отклоняваме към теб. Дано да има кво да джвакат със зъбките.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                                Аре аре, всички да се редят, пък ще видим ......
                                А не. тея .. всичките..
                                Да одат да се редят на женският пазар.

                                Коментар

                                Working...
                                X