IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Надай се ти на суротаг. Баш съм си Кака -твоят денонощен кошмар, де кара покривът ти тече, керемидите да падат, градушка да те очуква, дъжд да те удавя, язвата да те боли, подаграта да те свива, кръвното ти да се вдига и сърцето да прескача... След малко ще продължа, ама първо да обърна едно питие, че да ми кацне музата.
    Наздраве, Мрънкало!

    П.П. Отивам да разпоредя на по-едрата 1/3-та да ми приведе в изправност карабината и да ми зачисти оптиката.
    Не се казва суротаг, а сурогат, що е втория рог на дживотинката, ама ливия. Па ти си си двата леви рога на добичето. А карабинката му е опашчицата. Наздраве, Дрънопашке!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Добрютро бе франсета, пардон, пияндета, слънцето ще удари зенита, а нема кой да каже добрютро, или се чудите как е по европейски
      Морген за дон Емилио, че като се овропейчим съвсем, да го вдигат още дължност
      Два дена пих в жегата извън Кръчмата, та ми дожале дали и вий не сте се препекли. Днеска най-после лад и ветър.

      Коментар


      • Добрютро бе франсета, пардон, пияндета, слънцето ще удари зенита, а нема кой да каже добрютро, или се чудите как е по европейски
        Морген за дон Емилио, че като се овропейчим съвсем, да го вдигат още дължност
        Last edited by precakanoto; 11.07.2020, 11:58.

        Коментар


        • Хайде да сипя по едно, че от чакането на чакалнята, чакалнята се задръсти от чакащи чакалнята...
          Хм, казах ли нещо?!
          Наздраве - джинтоникчета за цялата банда!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Тцъ, тцъ, тцъ, какви фалшиви новини! Фейк! Носи се из нета, че Кака е обезумяла и се е разкопала. Та взели я прибрали апчета да търкаля. Ти да не си некоя дублетна форма? Така де, заменили са я и ни шикалкавят. Искаме си Кака, дори работна да е станала и кирка да е подхванала. Поне некое чайче да ни направи от крачета, мишлета и търлкалета.
            Надай се ти на суротаг. Баш съм си Кака -твоят денонощен кошмар, де кара покривът ти тече, керемидите да падат, градушка да те очуква, дъжд да те удавя, язвата да те боли, подаграта да те свива, кръвното ти да се вдига и сърцето да прескача... След малко ще продължа, ама първо да обърна едно питие, че да ми кацне музата.
            Наздраве, Мрънкало!

            П.П. Отивам да разпоредя на по-едрата 1/3-та да ми приведе в изправност карабината и да ми зачисти оптиката.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Слънчаса ли, бре, Мрънкало!? Или се сурна от хамака на земята, та си уцели оная част от тялото, де основно я ползваш да пазиш равновесие!? Кака не работи, Кака се излежава и наблюдава как другите се трудят..
              Наздраве!
              Тцъ, тцъ, тцъ, какви фалшиви новини! Фейк! Носи се из нета, че Кака е обезумяла и се е разкопала. Та взели я прибрали апчета да търкаля. Ти да не си некоя дублетна форма? Така де, заменили са я и ни шикалкавят. Искаме си Кака, дори работна да е станала и кирка да е подхванала. Поне некое чайче да ни направи от крачета, мишлета и търлкалета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Има ли клиенти? А гарсонки? Кака я прибраха, че много весела напоследък, та дори почнала да окопава, ама Чиче требва да понаминава да види нема ли я тъдява. А Леля пък да пролее една сълза по старата дружка. Ала зад гърба й да рече "Така й се пада като с работа се захваща." И само Тодор да отпие и философски да заяви "Така е, от бачкане никой не е прокопсал." Еххх, какви времена настанаха, самата Кака на бригада я вкараха да строи живота нов!
                Слънчаса ли, бре, Мрънкало!? Или се сурна от хамака на земята, та си уцели оная част от тялото, де основно я ползваш да пазиш равновесие!? Кака не работи, Кака се излежава и наблюдава как другите се трудят..
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Има ли клиенти? А гарсонки? Кака я прибраха, че много весела напоследък, та дори почнала да окопава, ама Чиче требва да понаминава да види нема ли я тъдява. А Леля пък да пролее една сълза по старата дружка. Ала зад гърба й да рече "Така й се пада като с работа се захваща." И само Тодор да отпие и философски да заяви "Така е, от бачкане никой не е прокопсал." Еххх, какви времена настанаха, самата Кака на бригада я вкараха да строи живота нов!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Милият той ... Дай адресът, че де ти изпратя една хавлия. Да си бършеш потта от чело, дан ти влиза в очите.
                    Наздраве!
                    Оценявам твоята съпричастност от гледната точка на хайлазка, излежаваща се до тримата шишковци. Дано не ти се налага им помагаш да станат. Щото ще заслабнеш от напразни усилия на ленността.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Добре де закопавай неколко големи дамаджани. Алкохола също може да е разменна монета. Не се разваля ,държи цена , пък мое да поиш часната армия по време на апокалипсисо.
                      Прострял съм я ракията да се суши и да зрее. Може да узрее най-много до 100 спиртни градуса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Добре де закопавай неколко големи дамаджани. Алкохола също може да е разменна монета. Не се разваля ,държи цена , пък мое да поиш часната армия по време на апокалипсисо.
                        Съвсем шъ са скапи от работа. Една хавлия няма да му стигне.
                        Наздраве, сър Събев!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Златце не се яде. Правя сладко и сироп, ракията в резерв налична. Дано издеяним и тая зима оцапан със сладко до ушите и омаян от пивка грапа с мезелъци. Наздраве!
                          Милият той ... Дай адресът, че де ти изпратя една хавлия. Да си бършеш потта от чело, дан ти влиза в очите.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Златце не се яде. Правя сладко и сироп, ракията в резерв налична. Дано издеяним и тая зима оцапан със сладко до ушите и омаян от пивка грапа с мезелъци. Наздраве!
                            Добре де закопавай неколко големи дамаджани. Алкохола също може да е разменна монета. Не се разваля ,държи цена , пък мое да поиш часната армия по време на апокалипсисо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Проблеме е че не е само България тренда е глобален.
                              ПП А гърнеце с жълтици закопал ли си в градината.
                              Златце не се яде. Правя сладко и сироп, ракията в резерв налична. Дано издеяним и тая зима оцапан със сладко до ушите и омаян от пивка грапа с мезелъци. Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Стига си ме стрескала с тез арести. Аз да не съм крадлив министър, нито пък съм пикиращ към фалита предприемач, който прави лупинги да се измъкне. Аз съм свободен земеделец-лентяй в обявената за свободна територия градина на мързината. Както е тръгнало, в цялата страна това ще е последното кътче свободно от безумия и малоумия. България устойчиво се превръща в страна на глупците и безумците. Наздраве, Дрънпаче!
                                Проблеме е че не е само България тренда е глобален.
                                ПП А гърнеце с жълтици закопал ли си в градината.

                                Коментар

                                Working...
                                X