IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ейййй, самопризна си най-после. Старите хора не са по джабъла. Най-много да потракат с капака на тенджерата в къщи. Или с ченетата.
    Аз с бастуня, с бастуня.....
    Айде сипвайте, за менека едно шотландско 18 годишно ..... уиски. На вас ще ви натуря от айтоската със розови доматки...
    Наздраве!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Наздраве, Преци !
      Протестите ми като пиенето - рядко и по малко....Тва мероприятие е за младежта..Много шум и се изнервям бързо...
      Така ги мразя, че адреналина ми скача и като видя черноризци ми причернява....
      Ще отида още веднъж, дваж, но по късно - Металика на протест ми идва в повече.....Ноооо :

      https://www.youtube.com/watch?v=EC58ZjzejL0

      Ейййй, самопризна си най-после. Старите хора не са по джабъла. Най-много да потракат с капака на тенджерата в къщи. Или с ченетата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Наздраве, Преци !
        Протестите ми като пиенето - рядко и по малко....Тва мероприятие е за младежта..Много шум и се изнервям бързо...
        Така ги мразя, че адреналина ми скача и като видя черноризци ми причернява....
        Ще отида още веднъж, дваж, но по късно - Металика на протест ми идва в повече.....Ноооо :

        https://www.youtube.com/watch?v=EC58ZjzejL0


        Митко- Бомбата
        Да не се губи тренинг

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Добрютро чичо, радваме се, да те чуем жив и здрав и с пресни новини из протестите,
          Наздраве от мене с таратор
          Наздраве, Преци !
          Протестите ми като пиенето - рядко и по малко....Тва мероприятие е за младежта..Много шум и се изнервям бързо...
          Така ги мразя, че адреналина ми скача и като видя черноризци ми причернява....
          Ще отида още веднъж, дваж, но по късно - Металика на протест ми идва в повече.....Ноооо :

          https://www.youtube.com/watch?v=EC58ZjzejL0

          Коментар


          • Добрютро чичо, радваме се, да те чуем жив и здрав и с пресни новини из протестите,
            Наздраве от мене с таратор

            Коментар


            • Добро утро !

              Как сте бре ?

              По една малка бира...?

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ооо, ти имаш предвид рошавия дзвер. Миналата седмица направи година и вече прилича на истински ретривър - космат, любвеобилен, глезен и доверчив /за разлика от дебелото псе/.

                Отначало беше горд собственик на диван, после на спалня, след това на апартамент и хижа на Узана /бабата и дядо на девойката имат хижа/, а от последните снимки е видно, че вече е горд собственик на автомобил - вози се на първата седалка на колата на момата/.

                Като дойде у дома разнася обувки, чанти и въобще каквото успее да докопа. Пълни къщата с косми, но да е жив и здрав. Радват му се и го обичат пълноправните членове на три семейства.
                Наздраве, Преци!
                Да, точно него имах предвид. Така си го представих, на 1г, както го описа. Може и още малко да порасне. Нарекох го "белия змей", че става огромен Ами вземи му две три тенис топки, да видиш каква игра пада с тях Хем да му станат най-търсените играчки и хем ще поспре да разнася каквото докопа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Сори, Имах предвид ретривъра,
                  Знам за жар-птицата, съжалявам за загубата, по същото време стана инцидент с фирмения ни бретонец, и тогава запушихме загубата с ретривъра, - същия модел, който "синьото камъче" както му казваш, беше ви донесъл уж временно , та си помислих, че може в един момент да е останало животинчето. Много са добродушни от тази порода и са в състояние да възстановят загубата. А с голяма вероятност щеше да си хареса тенис-топката вместо да разнася каквото захапе
                  Ооо, ти имаш предвид рошавия дзвер. Миналата седмица направи година и вече прилича на истински ретривър - космат, любвеобилен, глезен и доверчив /за разлика от дебелото псе/.

                  Отначало беше горд собственик на диван, после на спалня, след това на апартамент и хижа на Узана /бабата и дядо на девойката имат хижа/, а от последните снимки е видно, че вече е горд собственик на автомобил - вози се на първата седалка на колата на момата/.

                  Като дойде у дома разнася обувки, чанти и въобще каквото успее да докопа. Пълни къщата с косми, но да е жив и здрав. Радват му се и го обичат пълноправните членове на три семейства.
                  Наздраве, Преци!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Сит
                    Преци, струва ми се, че понякога друг пише през твоя ник.

                    Дебелото псе ми скрои гаден номер миналата година. Една сутрин октомври месец просто не се събуди. Точно на десетата години след като влезе и превзе апартамента, сърцата и душите ни, реши да се изхлузи. Още не можем да се опомним от загубата.

                    Аз очаквах това да се случи още по-рано, щото дебелият дзевер беше резултат от кръстосване на брат и сестра, а такива животинки нямат дълъг живот. Но по-клощавият и по-едрият си мислеха, че псето ще живее вечно с нас.

                    Синът ми не иска да чуе за друго куче, обаче аз смятам, че трябва да си вземем ново. Засега сме двама срещу един, но смятам, че на пролет и кльощавия ще кандиса.
                    Наздраве!
                    Сори, Имах предвид ретривъра,
                    Знам за жар-птицата, съжалявам за загубата, по същото време стана инцидент с фирмения ни бретонец, и тогава запушихме загубата с ретривъра, - същия модел, който "синьото камъче" както му казваш, беше ви донесъл уж временно , та си помислих, че може в един момент да е останало животинчето. Много са добродушни от тази порода и са в състояние да възстановят загубата. А с голяма вероятност щеше да си хареса тенис-топката вместо да разнася каквото захапе

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ше обираш паяжината, ама да не ти се наложи после да играеш тарантела. Глей си там бакшиша, кротко да ври чорбата в казана и не извисявай очи към високото, дето са чужди (мои) пространства на влияние и оливание.
                      Не мое да оставя метлата да бездейства. Кога не фъркам ще обира паяжините.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Добрютро Тнм, сега видях че било вече вторник!? и 14-ти,(кога избяга тоя месец) и се сетих, че е празника по случай бутането Бастилията, - значи днес джангъра може да получи някакъв революционен импулс (чичо да внимава с емоцията)
                        Обаче аз пък сутринта си спомнях за моя последен домашен любимец белия змей с топли очи, с леко златно-жълтеникави къдри по гърба и постоянно разнасящ разни неща които упорито ми пробутва за да получи внимание, та се сетих да те питам и за непълноправния член на семейството - какво прави най-щастливото куче и коя му е любимата играчка, може би тенис топка !?
                        Днес ще погледам борсата до обяд, така, че може да казвам наздраве до някое време
                        Сит
                        Преци, струва ми се, че понякога друг пише през твоя ник.

                        Дебелото псе ми скрои гаден номер миналата година. Една сутрин октомври месец просто не се събуди. Точно на десетата години след като влезе и превзе апартамента, сърцата и душите ни, реши да се изхлузи. Още не можем да се опомним от загубата.

                        Аз очаквах това да се случи още по-рано, щото дебелият дзевер беше резултат от кръстосване на брат и сестра, а такива животинки нямат дълъг живот. Но по-клощавият и по-едрият си мислеха, че псето ще живее вечно с нас.

                        Синът ми не иска да чуе за друго куче, обаче аз смятам, че трябва да си вземем ново. Засега сме двама срещу един, но смятам, че на пролет и кльощавия ще кандиса.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          И откога, моля ти се, аз имам нужда от съвет!? Не усещам в себе си такива позиви.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Откак те фана склерозата и хлъцхаймера се грижа за теб да не объркаш посоката. А позивите ги усещаш само кота преядеш с гнили сливи, но тогава пак те подсещам, за да не оцапаш гащите. Наздраве, Дрънцапало!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            От редовната клиентела на Кръчмата, май само 4i40е посетител на мероприятия от такъв порядък. Другите кротко си пийваме и обираме от време на време паяжината на Арахната, че да не се твърде разпростира из заведението.
                            Наздраве, Преци!
                            Ше обираш паяжината, ама да не ти се наложи после да играеш тарантела. Глей си там бакшиша, кротко да ври чорбата в казана и не извисявай очи към високото, дето са чужди (мои) пространства на влияние и оливание.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Не го знам дали се шмугнал из навалицата, но май мярнах някъде негово изявление относно подкрепата му на джангъра.
                              Наздраве!
                              Добрютро Тнм, сега видях че било вече вторник!? и 14-ти,(кога избяга тоя месец) и се сетих, че е празника по случай бутането Бастилията, - значи днес джангъра може да получи някакъв революционен импулс (чичо да внимава с емоцията)
                              Обаче аз пък сутринта си спомнях за моя последен домашен любимец белия змей с топли очи, с леко златно-жълтеникави къдри по гърба и постоянно разнасящ разни неща които упорито ми пробутва за да получи внимание, та се сетих да те питам и за непълноправния член на семейството - какво прави най-щастливото куче и коя му е любимата играчка, може би тенис топка !?
                              Днес ще погледам борсата до обяд, така, че може да казвам наздраве до някое време

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Не ги следя много новините и си помислих, че баце Бойко може да се е навил на оставката со кротце со благо. Но па негово право си е да има друго мнение. Чичо затова значи отсъства, жив и здрав да е и да ползва скоросмъртницата като лек. И да внимава с провокаторите, които може да респектира с индришето. Наздраве и за негово здраве
                                Не го знам дали се шмугнал из навалицата, но май мярнах някъде негово изявление относно подкрепата му на джангъра.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X