IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Стига си ме стрескала с тез арести. Аз да не съм крадлив министър, нито пък съм пикиращ към фалита предприемач, който прави лупинги да се измъкне. Аз съм свободен земеделец-лентяй в обявената за свободна територия градина на мързината. Както е тръгнало, в цялата страна това ще е последното кътче свободно от безумия и малоумия. България устойчиво се превръща в страна на глупците и безумците. Наздраве, Дрънпаче!
    Проблеме е че не е само България тренда е глобален.
    ПП А гърнеце с жълтици закопал ли си в градината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ма нема начин да не ти ръкопляскат, особено кога те прибират в изолатора.
      Наздраве, Мрънкало!

      П.П. Обаче, умен си. Не щеш да пиеш, щот знаеш, че ще разгониш публиката
      Стига си ме стрескала с тез арести. Аз да не съм крадлив министър, нито пък съм пикиращ към фалита предприемач, който прави лупинги да се измъкне. Аз съм свободен земеделец-лентяй в обявената за свободна територия градина на мързината. Както е тръгнало, в цялата страна това ще е последното кътче свободно от безумия и малоумия. България устойчиво се превръща в страна на глупците и безумците. Наздраве, Дрънпаче!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Заедно ще ми ръкопляскате отгоре и угоднически ще те подпитват "Познаваш ли го тоз фееричен танцьор?" Ще ти се вдигне положението в заведението покрай мен. Дори ще ти предлагат допълнително. А ти едва ли ще отказваш. Длъжница си ми, да знайш. Почерпи по тоя случай. Наздраве, Дръндопълнено!
        Ма нема начин да не ти ръкопляскат, особено кога те прибират в изолатора.
        Наздраве, Мрънкало!

        П.П. Обаче, умен си. Не щеш да пееш, щот знаеш, че ще разгониш публиката
        Last edited by tnm; 08.07.2020, 12:27.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Е, те това ще е единият от гвоздеите на програмата. У санитарите няма да остане и минимално съмнение относно душевното ти състояние.
          Наздраве, Мрънкало!
          Заедно ще ми ръкопляскате отгоре и угоднически ще те подпитват "Познаваш ли го тоз фееричен танцьор?" Ще ти се вдигне положението в заведението покрай мен. Дори ще ти предлагат допълнително. А ти едва ли ще отказваш. Длъжница си ми, да знайш. Почерпи по тоя случай. Наздраве, Дръндопълнено!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Аааа, не, аз само отвънка ше ти махам. С бела кърпичка в ръка. Па може и ръченица да друсна. Наздраве, Дрънмъгла!

            Е, те това ще е единият от гвоздеите на програмата. У санитарите няма да остане и минимално съмнение относно душевното ти състояние.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Наздраве на трезвениците, че нещо много се умълчахме
              Покрай шоколадовия ден си взех поzнайте какво - не можете - "детска закуска" Като я видях, просто ми се дощя да си я припомня
              "Детска закуска" имаше гаден привкус, обаче "Златна есен" беше страхотна. При демокрацията не успяха добре да я имитират, само една фирма що-годе се доближаваше. "Есен"-та е измежду големите сладости на старите майстори. Понеже трудно закусвах, ме залъгваха със сладки работи - плезири, тригуни, Снежанки и разбира се Есени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                Детска закуска .... в смисъл малко Шуменско? Става.....
                За всички по едно, за по-добра работа на бъбречетата.
                Наздраве!
                (Ей, а Златна есен....кеф...)
                верно, че имаше и златна есен, Дедо, Хубава си беше, наздраве

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Наздраве на трезвениците, че нещо много се умълчахме
                  Покрай шоколадовия ден си взех поzнайте какво - не можете - "детска закуска" Като я видях, просто ми се дощя да си я припомня
                  Детска закуска .... в смисъл малко Шуменско? Става.....
                  За всички по едно, за по-добра работа на бъбречетата.
                  Наздраве!
                  (Ей, а Златна есен....кеф...)
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Наздраве на трезвениците, че нещо много се умълчахме
                    Покрай шоколадовия ден си взех поzнайте какво - не можете - "детска закуска" Като я видях, просто ми се дощя да си я припомня

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Тъй, тъй ... Ти само се яви там пък ще видим - кой, кого.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Аааа, не, аз само отвънка ше ти махам. С бела кърпичка в ръка. Па може и ръченица да друсна. Наздраве, Дрънмъгла!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ааа, викаш ме на свиждане. Ще ти донеса лимони, да ти гледам киселата физиономия. Голема наслада ще пада. Наздраве, Дръншанта!
                        Тъй, тъй ... Ти само се яви там пък ще видим - кой, кого.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Звъннах.Прегласи се за смяна на тениската ти за накапване с хубава бяла риза. С дълги ръкави... много дълги ръкави.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Ааа, викаш ме на свиждане. Ще ти донеса лимони, да ти гледам киселата физиономия. Голема наслада ще пада. Наздраве, Дръншанта!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            00-00-00-00 Бързо звънкай и безумици им дрънкай, за да хване дикиш.
                            Звъннах.Прегласи се за смяна на тениската ти за накапване с хубава бяла риза. С дълги ръкави... много дълги ръкави.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Хапвам си едни бонбонки , по случай шоколадовият ден и ще ги споделя , щото ще глътна топлата почерпка за удавените,макар да не съм от тях [ATTACH=CONFIG]temp_14413_1594115830716_789[/ATTACH]
                              Аз се чудя що така ми върви шоколада вчера, днес. Вчера един шоколад ноазет 200 гр. се разтопил у горещината, щот пътувах из страната и като се приземих у Софето прегладнял с изстъргани черва (за 3-4 часа бях пийнал 1.5 л бира сода и етър), сееднах на една пейка, разкъсах го отгоре и почнах си го наливам у устата. Добре че не се омацах обилно и достойно за лаком мърляч като мен. После чешмичката на Кристал ме спаси все пак, та поднасяхме на паметника на Стамболова цвекя.
                              Last edited by Trakatrak; 07.07.2020, 14:36.

                              Коментар


                              • Хапвам си едни бонбонки , по случай шоколадовият ден и ще ги споделя , щото ще глътна топлата почерпка за удавените,макар да не съм от тях

                                Коментар

                                Working...
                                X