IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ужаст!!! Как не ти докривя на душата туй страстно танго, "подскачане" да го наричаш!?!?
    Наздраве, Мрънкало!
    На кое викаш танго, де се отказваш от рожденното си име Тянка заради некво благородническо-холивудско Тяна Маняна. Чуждопоклоница си ти. Наздраве, Дрънманяна!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Аз бърза работа немам....Тя, Тянка дава зор...

      пп Тарантул, пак се жертвам заради теб...Дет се вика, да прая разногледа далекомерката....

      Наздраве !
      Защо да се жертваш? Ти си отписан вече. Само не знам дей ще ти кръстя, в Дивото или в Лижбоа?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ни тъй срам! Догодина ще станат къде 10 години откак уговаряме срещата. Доволно търпелива съм.
        Наздраве!
        Кооо....?
        Нееее...!
        Извинявай съкровище, но си вече малко "пораснала" за мен...Аз се подмладявам ( направо вдетенявам ...) и свалям летвата на възрастовата граница за дами, с които сакам да одя на плаж....

        пп Да не ме подразбираш накриво...Загрижен съм за твоето тЕло, кожа ( и козина ..), очи ( лещи, цилиндърчета и колбички...) и т.н.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Аз бърза работа немам....Тя, Тянка дава зор...

          пп Тарантул, пак се жертвам заради теб...Дет се вика, да прая разногледа далекомерката....

          Наздраве !
          Ни тъй срам! Догодина ще станат къде 10 години откак уговаряме срещата. Доволно търпелива съм.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            тнм фнимавай че има едни таралежоподобни дето са голяма газ за кобрата
            Изключително съм внимателна, макар че кобрите повече си патят от Рики-Тики-Тави
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Ма, Каке, ние с теб нивгаш не сме се хващали за гушите, а се държим за ръчичка и подскачаме весело напред, за да разведрим останалите спекуланти, над които надвисват кризисни облаци. И твойто укротяване е само въображаемо, щото имам добро въображение. А па оня тапир изглежда наистина му бил къс... акъля, за разлика от мен. Здраве, здраве, здраве да е!
              Ужаст!!! Как не ти докривя на душата туй страстно танго, "подскачане" да го наричаш!?!?
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                А ти си чекай, чекай, трена през тунел Шипка тия дена ше мине и ше докара достолепната курортистка.
                Аз бърза работа немам....Тя, Тянка дава зор...

                пп Тарантул, пак се жертвам заради теб...Дет се вика, да прая разногледа далекомерката....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Напомняш ми един мой колега състудент. Преди много години с него се бяхме хванали гуша за гуша. Всякакви простотии си казвахме и не пропускахме да си нанесем по някой друг непозволен удар.

                  Вървя си аз в началото на лятната сесия, облечена с рокличка, дължина - 4 пръста над коляното. Злобачето седнало на терасата на едно заведение и пие бира със стадо добитък, едно към едно като него. Поглежда ме косо и ми подвиква:
                  - Тази къса рокля на тези къси крака хич не им отива.
                  И поглежда победосно наоколо, а дружките му се хилят. Мисли си, че най-накрая ме е разбил и укротил.
                  Правя три крачки назад, стъпвам с едното краче на стъпалото и го поглеждам в очите, след което го питам:
                  - А аз трябва ли споделя пред всички на теб кое ти е късо, но го криеш под дрехите и не се вижда?
                  Мен ще ме укроти единствено она с косата, Мрънкало.
                  Наздраве!
                  тнм фнимавай че има едни таралежоподобни дето са голяма газ за кобрата
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Ко стаа , Кръчма ?
                    На мен ми е едно пеперудено с циганска пола , цигансковагабонтски помисли и резан студена диня

                    Наздраве на пиещите !

                    https://m.youtube.com/watch?v=GSLSwwkLRW0
                    А поличката надигаш ли я да си правиш хладина? Вей, вей, течение да става и да се проветрява. Наздраве с мастика без диня! Това за да си сложиш мастиката на динята.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Напомняш ми един мой колега състудент. Преди много години с него се бяхме хванали гуша за гуша. Всякакви простотии си казвахме и не пропускахме да си нанесем по някой друг непозволен удар.

                      Вървя си аз в началото на лятната сесия, облечена с рокличка, дължина - 4 пръста над коляното. Злобачето седнало на терасата на едно заведение и пие бира със стадо добитък, едно към едно като него. Поглежда ме косо и ми подвиква:
                      - Тази къса рокля на тези къси крака хич не им отива.
                      И поглежда победосно наоколо, а дружките му се хилят. Мисли си, че най-накрая ме е разбил и укротил.
                      Правя три крачки назад, стъпвам с едното краче на стъпалото и го поглеждам в очите, след което го питам:
                      - А аз трябва ли споделя пред всички на теб кое ти е късо, но го криеш под дрехите и не се вижда?
                      Мен ще ме укроти единствено она с косата, Мрънкало.
                      Наздраве!
                      Ма, Каке, ние с теб нивгаш не сме се хващали за гушите, а се държим за ръчичка и подскачаме весело напред, за да разведрим останалите спекуланти, над които надвисват кризисни облаци. И твойто укротяване е само въображаемо, щото имам добро въображение. А па оня тапир изглежда наистина му бил къс... акъля, за разлика от мен. Здраве, здраве, здраве да е!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Ко стаа , Кръчма ?
                        На мен ми е едно пеперудено с циганска пола , цигансковагабонтски помисли и резан студена диня

                        Наздраве на пиещите !

                        https://m.youtube.com/watch?v=GSLSwwkLRW0
                        Това за резания с диня не можах да си го представя как.

                        Коментар


                        • Ко стаа , Кръчма ?
                          На мен ми е едно пеперудено с циганска пола , цигансковагабонтски помисли и резан студена диня

                          Наздраве на пиещите !

                          https://m.youtube.com/watch?v=GSLSwwkLRW0

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Карабината, како, ще я окача над камината с твоя усмихната снимка, да се види коя зла вещица съм поставил в подчинение и дори съм я накарал да се захили при укротяването й. Здраве да е!
                            Напомняш ми един мой колега състудент. Преди много години с него се бяхме хванали гуша за гуша. Всякакви простотии си казвахме и не пропускахме да си нанесем по някой друг непозволен удар.

                            Вървя си аз в началото на лятната сесия, облечена с рокличка, дължина - 4 пръста над коляното. Злобачето седнало на терасата на едно заведение и пие бира със стадо добитък, едно към едно като него. Поглежда ме косо и ми подвиква:
                            - Тази къса рокля на тези къси крака хич не им отива.
                            И поглежда победосно наоколо, а дружките му се хилят. Мисли си, че най-накрая ме е разбил и укротил.
                            Правя три крачки назад, стъпвам с едното краче на стъпалото и го поглеждам в очите, след което го питам:
                            - А аз трябва ли споделя пред всички на теб кое ти е късо, но го криеш под дрехите и не се вижда?
                            Мен ще ме укроти единствено она с косата, Мрънкало.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Начи ..., дренките - за стомахчето, глогинките за сърцето. Добре! А карабината за какъв ... ти е? Кат гега ли ще я ползваш или като бастун?
                              Наздраве!
                              Карабината, како, ще я окача над камината с твоя усмихната снимка, да се види коя зла вещица съм поставил в подчинение и дори съм я накарал да се захили при укротяването й. Здраве да е!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Мани, клоните на беловиците се чупят ...Джанките са по земята и мястото замириса на джибри. Тях няма да ги събирам.

                                Ич не ми се прави ракия - иска много работа и време....Предпочитам да си купя от един колега 10 л гроздова по 7 лв и 5 л дюлева по 10 лв и да си реша проблема....Миналата година правих смокиня с джанки. Правих е силно казано - занесох материала и захарта и той ми я направи, но не мога да злоопотребявам със служебно положение всяка година.
                                Стана доста добра, но си е ангажимент.....
                                Сега ще му занеса само захарта....
                                Аз пък за пръв път сложих кофа сливи и джанки с пет кила захар да пробвам кво ще стане. Не е сигурно, че ще повторя догодина. Грозданката ми стига.

                                Коментар

                                Working...
                                X