IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
    Даааа, известно време се въздържах от писане във форума. Днес реших да попрегледам популярните теми. С риск да засегна някой, но тази тема май остана единствената с нормални коментари и закачки. Това у другите .... ще се избият....
    Иначе .... много мола да се фнимава с прадедовците, че като я гледам най-големата унука.... направо не завиждам на мама и и тате и. На коя ли майка че изгори момчето.....
    То пак повод за наздраве!
    Прежалила съм се вече. Сегашните девойки направо зверкини.
    Наздраве, Вълчо-34!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Даааа, известно време се въздържах от писане във форума. Днес реших да попрегледам популярните теми. С риск да засегна някой, но тази тема май остана единствената с нормални коментари и закачки. Това у другите .... ще се избият....
      Иначе .... много мола да се фнимава с прадедовците, че като я гледам най-големата унука.... направо не завиждам на мама и и тате и. На коя ли майка че изгори момчето.....
      То пак повод за наздраве!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Ти поне си добре. Можеш да гледаш три внучета от три девойки....
        Аз се надам на чудесата на биологията и тайно чета за некакви овци, замразени клетки, суругатни мами и заделям кинти..



        Наздраве, Тнм !
        Дай Боже, още едно чудо за чичо и да не се стига до замразените работи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Ти поне си добре. Можеш да гледаш три внучета от три девойки....
          Аз се надам на чудесата на биологията и тайно чета за некакви овци, замразени клетки, суругатни мами и заделям кинти..



          Наздраве, Тнм !
          По-клощавият е православен ристиенин. Кви са тези хареми, де ми ги спрягаш?

          И аз се залаагм на чудесата на биологията. В родата бъка от близнаци. Може на един път да се случат нещата.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            В тез тежки времена ще бъдем доволни, ако ни зарадват поне с едно внуче. Триждито вече е в сферата на научната фантастика.
            Наздраве, 4i40!
            Ти поне си добре. Можеш да гледаш три внучета от три девойки....
            Аз се надам на чудесата на биологията и тайно чета за некакви овци, замразени клетки, суругатни мами и заделям кинти..



            Наздраве, Тнм !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Тъй, тъй.....
              Трижди да ви се връща !

              Наздраве !
              В тез тежки времена ще бъдем доволни, ако ни зарадват поне с едно внуче. Триждито вече е в сферата на научната фантастика.
              Наздраве, 4i40!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Нека има малко ред,
                кой от нас е по-напред?

                Първо 4i40 ще стане дядо,
                А Кака ще стане леля.
                ​​​​​
                След това, живот и здраве /и добро здравеопазване/ дядо ще стане прадядо, и чак тогава леля /евентуално/ ще стане баба
                ​​
                Наздраве!
                Тъй, тъй.....
                Трижди да ви се връща !

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Добро утро !
                  Време ти е да поемеш щафетата....
                  Тъкмо ще почерпиш Дъртофан ( Тарантул ) с дребни сладки а той ще налее от вишновката.....И кът се разговорите за стари, харни младежки спомени...
                  Наздраве !
                  Нека има малко ред,
                  кой от нас е по-напред?

                  Първо 4i40 ще стане дядо,
                  А Кака ще стане леля.
                  ​​​​​
                  След това, живот и здраве /и добро здравеопазване/ дядо ще стане прадядо, и чак тогава леля /евентуално/ ще стане баба
                  ​​
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Трябва те дооформим ентелектуално и образователно, що с тази хайдушка традиция имаш твърде див и неприветлив вид. Следващото насърчение ще бъде да изучиш късносредновековните романска поезия и трагедия. После ще ти се възложи да овладееш модерни кулинарни техники и алхимични готварски превръщения. Малко да те лустросаме. Лично ще те запозная с антични опити за историопис и фалшифициране на събитийните поредици и мрежи. Ще станеш високоерудирана кифла. Наздраве, Дрънкифличке!
                    Съм кроасанче, бре!!!

                    Това с античните опити ще да е информация от "първа ръка", изхождайки от достолепната ти възраст.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ъхъ, сал квантовата физика ми липсва, че в пълност да заформя високоинтелигентния си профил.

                      Като се загледах в таз вишновка, и като ме налегнаха спомени ... Баба правеше някакви слади топчета от смелени бисквити, масло и "пияна" вишна.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Добро утро !
                      Време ти е да поемеш щафетата....
                      Тъкмо ще почерпиш Дъртофан ( Тарантул ) с дребни сладки а той ще налее от вишновката.....И кът се разговорите за стари, харни младежки спомени...
                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ъхъ, сал квантовата физика ми липсва, че в пълност да заформя високоинтелигентния си профил.

                        Като се загледах в таз вишновка, и като ме налегнаха спомени ... Баба правеше някакви слади топчета от смелени бисквити, масло и "пияна" вишна.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Трябва те дооформим ентелектуално и образователно, що с тази хайдушка традиция имаш твърде див и неприветлив вид. Следващото насърчение ще бъде да изучиш късносредновековните романска поезия и трагедия. После ще ти се възложи да овладееш модерни кулинарни техники и алхимични готварски превръщения. Малко да те лустросаме. Лично ще те запозная с антични опити за историопис и фалшифициране на събитийните поредици и мрежи. Ще станеш високоерудирана кифла. Наздраве, Дрънкифличке!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Да, бе, днес се мотах с шапка из столичните бетонни квартали. Нещо почнах се крия от слънчицето, да не взема да заприличам на теб и да почна се разождам с метла като убеждавам непосветените, че е снабдена с антигравитационен двигател. Ейййй, много ти дойде до главата, дори квантова физика да учиш, дано успееш да припалиш бричката с пръта и прахоиздухвачката. Наздраве, Дрънкванта!

                          Ъхъ, сал квантовата физика ми липсва, че в пълност да заформя високоинтелигентния си профил.

                          Като се загледах в таз вишновка, и като ме налегнаха спомени ... Баба правеше някакви слади топчета от смелени бисквити, масло и "пияна" вишна.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Носи шапка, бре!!! Слънчасал си твърде силно
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Да, бе, днес се мотах с шапка из столичните бетонни квартали. Нещо почнах се крия от слънчицето, да не взема да заприличам на теб и да почна се разождам с метла като убеждавам непосветените, че е снабдена с антигравитационен двигател. Ейййй, много ти дойде до главата, дори квантова физика да учиш, дано успееш да припалиш бричката с пръта и прахоиздухвачката. Наздраве, Дрънкванта!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              От тях имам и за двете ръце. Като ти подавам ритъма, по отчетливо да ги чуваш и да подскачаш с премерено темпо, щото да не разваляш впечатлението, че си под моя зависимост, контрол и управление. Наздраве, Дрънрабиньо!

                              Носи шапка, бре!!! Слънчасал си твърде силно
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Забрайх за "кастанетите". И от тях ли имаш два комплекта - за село и за Голямо село?
                                Наздраве, Мрънкало!
                                От тях имам и за двете ръце. Като ти подавам ритъма, по отчетливо да ги чуваш и да подскачаш с премерено темпо, щото да не разваляш впечатлението, че си под моя зависимост, контрол и управление. Наздраве, Дрънрабиньо!

                                Коментар

                                Working...
                                X