IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Аз ходих. За тази година приключих с плицикането /въображаемо/. Братчедите ме изнудиха в най-големите жеги да се завлека. Друг път сбирката я правехме през първата седмица на септември. Както и да е.

    Важното е, че с братчеда Антония комуникацията вече съвсем наред. Преди го тормозех през преводача на лаптопа и го правех разноглед. Сега си беше инсталирал някакво приложение на телефона, де прави гласов превод, кична ми го и на моя таблет и по цели дни си чуруликахме на българо - италиански докато си пиехме виното. Голям кеф.
    Наздраве!
    Не ни се фали с празната Албена, ама вземи плати обезщетениена управата, задето си прогонила посетителите само като са те зърнали. Какво ли са си казали: Таа година не бе Ковид, не бе Чума (подшипченска), беж да бегаме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Тука сме, смучем питиета по басейни и плажове.

      много жега на закрито в кръчмата, като се разхлади ше се приберем на топло.
      И аз по градината или около гората карам. А на хамака се нахаквам, все едно съм кака, кога се поти на полето - леко са поклащам и полюшвам, големо усилие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        На море са. Време е и аз да прескоча.
        Аз ходих. За тази година приключих с плицикането /въображаемо/. Братчедите ме изнудиха в най-големите жеги да се завлека. Друг път сбирката я правехме през първата седмица на септември. Както и да е.

        Важното е, че с братчеда Антония комуникацията вече съвсем наред. Преди го тормозех през преводача на лаптопа и го правех разноглед. Сега си беше инсталирал някакво приложение на телефона, де прави гласов превод, кична ми го и на моя таблет и по цели дни си чуруликахме на българо - италиански докато си пиехме виното. Голям кеф.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Мрънкало, не че не ми я приятно да си разменям с теб "любезности", ама това на нищо не прилича. Къде се запиля целокупната клиентала на заведението!?
          Наздраве!
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Мрънкало, не че не ми я приятно да си разменям с теб "любезности", ама това на нищо не прилича. Къде се запиля целокупната клиентала на заведението!?
            Наздраве!
            Тука сме, смучем питиета по басейни и плажове.

            много жега на закрито в кръчмата, като се разхлади ше се приберем на топло.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мрънкало, не че не ми я приятно да си разменям с теб "любезности", ама това на нищо не прилича. Къде се запиля целокупната клиентала на заведението!?
              Наздраве!
              На море са. Време е и аз да прескоча.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Па може, щом са били толкова палави, на Маймундере да са те правили. За Чиче е сигурно, що нещо го влечат маймунските празници. Но ти само правиш маймунджилъци, без после да ги отпразнуваш. Наздраве, Дрънмамунке!
                Мрънкало, не че не ми я приятно да си разменям с теб "любезности", ама това на нищо не прилича. Къде се запиля целокупната клиентала на заведението!?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Кат ги знам какви бохеми са били навремето моите родители, цяло чудо е, че сме се пръкнали със сестра ми. Пъпът ми със сигурност е хвърлен в придошлите води на р. Янтра. Сам си прави изводите.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Па може, щом са били толкова палави, на Маймундере да са те правили. За Чиче е сигурно, що нещо го влечат маймунските празници. Но ти само правиш маймунджилъци, без после да ги отпразнуваш. Наздраве, Дрънмамунке!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Май направо там са те направили, ама не са ти казали. Подпитай, ако не те е свян. Мен пък курортно на морето, затова съм такъв любител на почивките и веселбите. Здраве да е!
                    Кат ги знам какви бохеми са били навремето моите родители, цяло чудо е, че сме се пръкнали със сестра ми. Пъпът ми със сигурност е хвърлен в придошлите води на р. Янтра. Сам си прави изводите.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Из тамошният район има русалски гробища и други тайни места, та затова съм запозната с географията.
                      Наздраве!
                      Май направо там са те направили, ама не са ти казали. Подпитай, ако не те е свян. Мен пък курортно на морето, затова съм такъв любител на почивките и веселбите. Здраве да е!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Нещо си мълчиш, не се самопризнаваш, а? Значи от Тревненско си била? Или там си вилняла нещо? Запомнили са те. И са турили табела до къде имаш право да стигаш. Здраве да е!
                        Из тамошният район има русалски гробища и други тайни места, та затова съм запозната с географията.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          До Трявна има такава махала. Малко диво и безлюдно, ама тя напоследък цялата татковина такава.
                          Наздраве, хаджи!
                          Нещо си мълчиш, не се самопризнаваш, а? Значи от Тревненско си била? Или там си вилняла нещо? Запомнили са те. И са турили табела до къде имаш право да стигаш. Здраве да е!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Taрантул, честит ти празник...!
                            https://www.sinoptik.bg/news/19-avgu...ngutanite-5137
                            Ти на кое село се разпозна, бе? Гъзибарово ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Предполагам, визираш тнм ссъс селото у белоградчишка околия, ако не ме лъже паметта за географията. Наздраве от морето
                              Сигурно, сигурно... Ох, време е из да отскоча до водорасляка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Taрантул, честит ти празник...!
                                https://www.sinoptik.bg/news/19-avgu...ngutanite-5137
                                .
                                Наздраве, 4i40!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X