IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро , Кръчма !
    Нещо забравихме една добра традиция , та сменям декора на Кръчмата
    Click image for larger version

Name:	файл (15).jpeg
Views:	1
Size:	13.6 КБ
ID:	3705717
    Ще пием кафе !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      И мерника докато центроваш. Ама май не трябваше да вземаш бретанчето. Верно че са готини на вид, ама са малко като деца, не мислят много, дай им да тичат като луди по цял ден да гонят пилците и това им е голямото щастие
      наздраве
      Още не съм го взела дзерчето. Аз я харесвам тази порода. Имала съм други кучета, но тези са най- подходящи едновременно за живеене в апартамент и за лов.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Драго ми, Мрънкало, вие с 4i40 отдавна сте си лика-прилика. Не бива да ви лишавам от удоволствието да страдате в комплект, докато аз си почистим карабината.
        Наздраве!
        И мерника докато центроваш. Ама май не трябваше да вземаш бретанчето. Верно че са готини на вид, ама са малко като деца, не мислят много, дай им да тичат като луди по цял ден да гонят пилците и това им е голямото щастие
        наздраве

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Уважаема, къде ще ме каниш, та и Чичи да ми прави компания? Ще откриваме тържествено газоотоплителната инсталация ли. Ако стане твърде горещо, ще се чувствам некомфортно и излишен. Почни първом с него насаме. Не забравяй да си сложиш ръкавици и да се въоръжиш с пинцети. Здраве да е!
          Драго ми, Мрънкало, вие с 4i40 отдавна сте си лика-прилика. Не бива да ви лишавам от удоволствието да страдате в комплект, докато аз си почистим карабината.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Да му правиш компания, че да не му е скучно.
            Наздраве!
            Уважаема, къде ще ме каниш, та и Чичи да ми прави компания? Ще откриваме тържествено газоотоплителната инсталация ли. Ако стане твърде горещо, ще се чувствам некомфортно и излишен. Почни първом с него насаме. Не забравяй да си сложиш ръкавици и да се въоръжиш с пинцети. Здраве да е!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              https://dnes.dir.bg/obshtestvo/eroti...ya-universitet

              В нЕкои унита са случили с преподавателки.....
              След липидите, могат да онагледят и за ползите върху дамската кожа на други мъжки секрети.....
              Бахти кефа си е това дистанционно обучение....
              Чакам часовете по анатомия...in vivo...
              Ех, колко напредна българското просвещение откак се изсулих от него! А бях готов още навремето за такива прогресивни форми на обучение. Взема се запиша за медицински кадър да ставам. Готов съм дваесетилетка да се обучавам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Шъ тъ помоля да поставяш запетайките на правилното място....
                Не разбрах ...
                Коктейла ли се казва "Гърмяща змия" или правиш коктейл на Гърмящата змия....?
                Не се формализирай, особено когато прилагам двусмислие. Ще направя коктейл "Гърмяща змия" за една такава, та да е в съгласие със себе си кога почне да гърми и плюва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Що аз, що аз ?
                  Той Тарантул праи грешките....
                  Аз задавам само уточняващи въпроси....

                  Наздраве !
                  Ти сиии, ти си! Тракалото се е укрило в гората и надзърта оттам да брои жертвите на дамския произвол и всеобщото обучение в стрелково умение през миналия век. Не съпротивлявай се, ми лягай на масата да ти извадят сачмите от меките обли тъкани. Имаш другарските ми благодарности, че си поел и мойта доза. Ще те подкрепям морално в продължителното излежаване по шкембак. Дерзай!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Що аз, що аз ?
                    Той Тарантул праи грешките....
                    Аз задавам само уточняващи въпроси....

                    Наздраве !
                    Да му правиш компания, че да не му е скучно.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      А случайно да ти се иска да бъдеш действащо лице в онлайн урок по патоанатомия ?
                      Наздраве!
                      Що аз, що аз ?
                      Той Тарантул праи грешките....
                      Аз задавам само уточняващи въпроси....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Шъ тъ помоля да поставяш запетайките на правилното място....
                        Не разбрах ...
                        Коктейла ли се казва "Гърмяща змия" или правиш коктейл на Гърмящата змия....?
                        А случайно да ти се иска да бъдеш действащо лице в онлайн урок по патоанатомия ?
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Гледам да те симулирам, да те понадуя, малко самочувствие да ти придам, че да правиш пакости поне на местна почва. Та да четем в централния печат какви беляджийки има из будно дремещия център на държавата. Щото много залиняхте. Дори Дедо Матейко нема сили да скача на Ковида вече. Ай, гледам си прежадняла, ти сипа нещо изпитателно. Един коктейл от мен Гърмяща змия.
                          Шъ тъ помоля да поставяш запетайките на правилното място....
                          Не разбрах ...
                          Коктейла ли се казва "Гърмяща змия" или правиш коктейл на Гърмящата змия....?

                          Коментар


                          • https://dnes.dir.bg/obshtestvo/eroti...ya-universitet

                            В нЕкои унита са случили с преподавателки.....
                            След липидите, могат да онагледят и за ползите върху дамската кожа на други мъжки секрети.....
                            Бахти кефа си е това дистанционно обучение....
                            Чакам часовете по анатомия...in vivo...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Гледам да те симулирам, да те понадуя, малко самочувствие да ти придам, че да правиш пакости поне на местна почва. Та да четем в централния печат какви беляджийки има из будно дремещия център на държавата. Щото много залиняхте. Дори Дедо Матейко нема сили да скача на Ковида вече. Ай, гледам си прежадняла, ти сипа нещо изпитателно. Един коктейл от мен Гърмяща змия.
                              Заглавието на питието някак тематично ми се струва. Какво намекваш?
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Кви съчки бре ?
                                Аз всяка есен гътам по 2 сливи и не мога да ги изгоря...От 5-6 г имам излишък от дърва....
                                Мога да ти продам малко за 2 х 25 сливова и една гостба по твой избор....

                                Кът гледам Тянка каква следа е оставила в снега ми се струва, че може сама да тегли впряга....
                                Ти докарай едно ремарке дръва, пък 2х100 щи сипя и чорба от охлювни черупки. Да има къде като се понапиеш, да се свреш и закъртиш. А следата зад каката е от опашката й, щото не може я вдига. Къде тогава е тръгнала барабар Тянка със змейовете, дето си вдигат и размахват заканително о-пашките.

                                Коментар

                                Working...
                                X