IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ние с 4i40 сме постигнали почти пълна хармония и взаиморазбирателство в комуникацията. Аз искам - той дава ... Колко му трябва на човек, за да се чувства щастлив

    А с теб нещата са разположени в друга плоскост. За да те поддържам в добро телесно и психическо здраве, трябва да те успокоявам кога се нервиш и да те нервя кога си спокоен. Тонус му се вика.
    Наздраве, Мрънкало!
    Писах на Леля, че ще ми развеселиш деня и ей на.... почна с комичните комикси, в кои сте прегърнати, впити с Чиче, както и с епичните комикси, у кои летиш над Тракалото и го цвъкаш, а той си мисли, че манна небесна го споходила. Барем да умееше да рисуваш, на въображение го докарваш. За рождения ден шти подаря карандаши, та да ме опердашиш в некой комикс като да си Тянка Настърванка и се разправяш с пияндурите превъзпитателно. Комиксът ше го закачим на корковата дъска за обявления и всички клиенти ще ми се възхищават колко пердах ям в името на Светата ракиена правда. Наздраве, Дрънаниматорке!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Укрякват патички като теб кога се открие ловния сезон. Готви се онова гонче Чиче да те насвие из храсталака. Ролите се размениха.
      Ние с 4i40 сме постигнали почти пълна хармония и взаиморазбирателство в комуникацията. Аз искам - той дава ... Колко му трябва на човек, за да се чувства щастлив

      А с теб нещата са разположени в друга плоскост. За да те поддържам в добро телесно и психическо здраве, трябва да те успокоявам кога се нервиш и да те нервя кога си спокоен. Тонус му се вика.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Баси цицата си ми избацал Щъ черпя [ATTACH=CONFIG]n3706734[/ATTACH]
        Знам аз как да се подмазвам на женорята. И да ги трофкам. Глей сега как Кака пак ше размаха карабината като се съгледа зад теб на какво мяза с таз матроска рокличка. Ще ми развесели деня.
        П.п. Аз Скалата ли го играя или мачорока? Вторият по ми допада.

        Коментар


        • А! Ползвай лигавник , за мустачките
          Click image for larger version

Name:	IMG_20210125_235247.jpg
Views:	1
Size:	26.9 КБ
ID:	3706738

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Фнимание, Леля кръщава ракията под зоркия поглед на Кака! Това си е углавно престъпление.

            Баси цицата си ми избацал Щъ черпя Click image for larger version

Name:	images (33).jpeg
Views:	1
Size:	4.1 КБ
ID:	3706734

            Коментар


            • Фнимание, Леля кръщава ракията под зоркия поглед на Кака! Това си е углавно престъпление.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Викам, да пуснем Арахната на първа линия. Ако укряка -ще го пишем в аналите на Кръчмата като герой, ако ли не укряка - пак ще го пишем, ама като мъченик.
                Наздраве, 4i40!
                Укрякват патички като теб кога се открие ловния сезон. Готви се онова гонче Чиче да те насвие из храсталака. Ролите се размениха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Аз да не съм кривоверен, че да искам 30 самодевици....

                  Верно, че съм оставил Тарантул да тълкува числото - като 30 гр или с 30 годишна....
                  Да си мисля ли, че с този въпрос страдаш по отминалата преди 30 г младост....
                  Не се кахъри, Дъртото винаги е готов да те почерпи...Нал тъй бре, Тарантуле ?

                  Наздраве !
                  Вие кво си шушнете, бе? И на мен натъртвате. Я си играйте ловджийската постановка - единият да бега и да се крие, другият да подлайва като стресирано гонче. Смех да ми правите. Чи то малко спектакли ни останаха в локдауна.
                  Last edited by Trakatrak; 25.01.2021, 22:44.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    За да излезнат, трябва да ги задимиш...Като пчелички - да ги ошашавиш и смириш...Тогава ги вземаш в ръце и ги носиш до близката река - мяташ ги в нея да се освежат и замръзнат, та да се гушкат по - плътно след това.....
                    Датата ми е знайна, но нема да издребняваме за ден -два..
                    Наздраве, tnm !

                    пп 30 дами с бели премени - тва на болница или лудница ми мяза.... А не, мерси...Една ми стига...
                    Викам, да пуснем Арахната на първа линия. Ако укряка -ще го пишем в аналите на Кръчмата като герой, ако ли не укряка - пак ще го пишем, ама като мъченик.
                    Наздраве, 4i40!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Не, бре!!! Гледам, огньове палиш, за Благовещение намекваш /малко си объркал датата/,а тогава самодивите излизат от пещерите ... Какво пречи да се подготвиш за 30 дами с бели премени. Арахната може само да ти завижда.
                      Наздраве!
                      За да излезнат, трябва да ги задимиш...Като пчелички - да ги ошашавиш и смириш...Тогава ги вземаш в ръце и ги носиш до близката река - мяташ ги в нея да се освежат и замръзнат, та да се гушкат по - плътно след това.....
                      Датата ми е знайна, но нема да издребняваме за ден -два..
                      Наздраве, tnm !

                      пп 30 дами с бели премени - тва на болница или лудница ми мяза.... А не, мерси...Една ми стига...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Аз да не съм кривоверен, че да искам 30 самодевици....

                        Верно, че съм оставил Тарантул да тълкува числото - като 30 гр или с 30 годишна....
                        Да си мисля ли, че с този въпрос страдаш по отминалата преди 30 г младост....
                        Не се кахъри, Дъртото винаги е готов да те почерпи...Нал тъй бре, Тарантуле ?

                        Наздраве !
                        Не, бре!!! Гледам, огньове палиш, за Благовещение намекваш /малко си объркал датата/,а тогава самодивите излизат от пещерите ... Какво пречи да се подготвиш за 30 дами с бели премени. Арахната може само да ти завижда.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Кво "30" - самодиви ли?
                          Наздраве, 4i40!
                          Аз да не съм кривоверен, че да искам 30 самодевици....

                          Верно, че съм оставил Тарантул да тълкува числото - като 30 гр или с 30 годишна....
                          Да си мисля ли, че с този въпрос страдаш по отминалата преди 30 г младост....
                          Не се кахъри, Дъртото винаги е готов да те почерпи...Нал тъй бре, Тарантуле ?

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ще чистиш, ако има какво. Първо си пречисти помислите, после намеренията и накрая спестовната сметка като съответно почерпиш целата кръчма, че и съседната тема с примляскванията какво щат жените, та да ни паднат в ногите. Колкото до карабината, взел съм съответни мерки. Затапена е с пластмасова тапа от българско шампанско. А да те видим, как ще я оттапиш. Здраве да е кога дърпаш тапата!

                            Все ще се намери какво да се чистил. Ако не аз, хигиенистката на заведението ще ти обере паяжината.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Днес беше убав ден за българската демокрация..
                              Горих вещици на вилата.....( няма никакъв тарантулски смисъл...) Този ден е 20.03, но тази година времето се изкилифинчи.
                              Топъл и бурен вятър само за огън.
                              Къпах се, повторих, парфюмирах се и ще спя в хола....Миризмата на горена шума се стели около мен...Кеф !

                              Наздраве с 30 !
                              Кво "30" - самодиви ли?
                              Наздраве, 4i40!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Не, само съм гад !
                                Айде деди на разходка....
                                Разходих се до НАП и огледах новите строежи на Полигона. Дори повъртях шкембето на тренировъчна въртележка. После гледах некви абдали да се катерят на алпийска стена в Техпарка висока три метра. Мъка и пот! По-добре да ми прекопаят градинката. Ще ги потупам по рамото и ще черпа голема ракийка (15 гр.) с чаша чешмяна вода.

                                Коментар

                                Working...
                                X