IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ти не четеш ли какво съм написал? За теб само последното, нищо друго.
    Ама написаното от теб е сферата на добрите пожелания. Пък аз може да не се съглася.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Най ми допада последното. Всъщност, може да се възползвам само от последните три предложения. Другите ми навяват тягостни мисли.
      Наздраве!
      Ти не четеш ли какво съм написал? За теб само последното, нищо друго.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Нека те поправим сметката ти е вярна но не съвсем . Изгарянето на колориите се случва не основно по време на физическото натоварванане а в следващите дни поради забързване на метаболизма предизвикан от физическото натоварване, разбира се ако не се тъпчем поради изостреният апетит , както и да не гладуваме което пък забавя метаболизма.
        Ценно допълнение. Ще се възползвам като гледам много да не спортувам, щото ще страдам и през следващите дни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Най ми допада последното. Всъщност, може да се възползвам само от последните три предложения. Другите ми навяват тягостни мисли.
          Наздраве!

          От 24 часа в денонощието ти остават 5:56 часа - общо: за сън и хигиена, без които нямаме шанс да съществуваме. /5 часа сън е едно много смело решение за дамския състав!/

          Тъй като времето за "ходене + секс + отдих" не включва похапване, то откъде биха дошли калориите при подобен режим? /сексът при богомолката е изключен от казуса/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Не хабете напразно енергията от похапването. Ползвайте я най-рационално.

            КАК ДА ИЗГОРИМ КАЛОРИИТЕ?


            Знаете ли колко време трябва да спортувате, за да изгорите 543 калoрии?

            Тичане 0:43ч; Колело 1:02ч; Ски 1:11ч; Танци 1:23ч; Плуване 1:23ч; Фитнес 1:31ч; Велоергометър 1:40ч; Каланетика 1:51ч; Пазаруване 2:23ч; Ходене 2:23ч; Секс 6:25ч; Отдих 9:16ч.

            П.п. Хитра е оная Кака-сврака, с двата крака хоп в кушетката и пести ли пести.
            Най ми допада последното. Всъщност, може да се възползвам само от последните три предложения. Другите ми навяват тягостни мисли.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Не хабете напразно енергията от похапването. Ползвайте я най-рационално.

              КАК ДА ИЗГОРИМ КАЛОРИИТЕ?


              Знаете ли колко време трябва да спортувате, за да изгорите 543 калoрии?

              Тичане 0:43ч; Колело 1:02ч; Ски 1:11ч; Танци 1:23ч; Плуване 1:23ч; Фитнес 1:31ч; Велоергометър 1:40ч; Каланетика 1:51ч; Пазаруване 2:23ч; Ходене 2:23ч; Секс 6:25ч; Отдих 9:16ч.

              П.п. Хитра е оная Кака-сврака, с двата крака хоп в кушетката и пести ли пести.
              Нека те поправим сметката ти е вярна но не съвсем . Изгарянето на колориите се случва не основно по време на физическото натоварванане а в следващите дни поради забързване на метаболизма предизвикан от физическото натоварване, разбира се ако не се тъпчем поради изостреният апетит , както и да не гладуваме което пък забавя метаболизма.

              Коментар


              • Не хабете напразно енергията от похапването. Ползвайте я най-рационално.

                КАК ДА ИЗГОРИМ КАЛОРИИТЕ?


                Знаете ли колко време трябва да спортувате, за да изгорите 543 калoрии?

                Тичане 0:43ч; Колело 1:02ч; Ски 1:11ч; Танци 1:23ч; Плуване 1:23ч; Фитнес 1:31ч; Велоергометър 1:40ч; Каланетика 1:51ч; Пазаруване 2:23ч; Ходене 2:23ч; Секс 6:25ч; Отдих 9:16ч.

                П.п. Хитра е оная Кака-сврака, с двата крака хоп в кушетката и пести ли пести.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Що, нема ли празен буркан на близо.
                  Е, друго си е да пишеш на снега.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    За ОТК се изисква голям опит и съответна квалификация. Така като те чета, от теб става най-вече редови потребител, срещу съответното заплащане.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Искаш да ме точиш, да ме джобиш, да ми изчегърташ спестовната детска книжка, де си я паза от малък, от 70-те. Добреее, да слизаме в избата да огледам стоката, ъъъъъ, плътта да опипам. Наздраве, Дрънмадам!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Аз съм професионален ОТК Давай мадамите.
                      Къде се буташ при теа зверчета, ще те разкъсат. Остави на мен, аз съм звероукротител на платени мадами. Първо вербално ги ядосвам и размахвам пред очите им пачка биткойни, после бегам бърже и кога грохнат да ме гонат ги оправам подред. И накрая изглеждат като бит-кон, пардон като бити и .... кобилки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        За ОТК се изисква голям опит и съответна квалификация. Така като те чета, от теб става най-вече редови потребител, срещу съответното заплащане.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Аз съм професионален ОТК Давай мадамите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Аз се чудя как да се вредя у некой бардак като контрольор по качеството на услугата, а то се оказва, че имам маман за приятелка в Кръчмата. Къде ли ги държи похотливите дами? Вероятно в избата. Ми, да слезем да си налеем и проверим качеството на стоката. Демек на ракияте, де.
                          За ОТК се изисква голям опит и съответна квалификация. Така като те чета, от теб става най-вече редови потребител, срещу съответното заплащане.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            От 9 сеато съм се включил в някаква виртуална българско-македонска историческа конференция без да включвам камера и микрофон. Излежавам се под юрганя и гледам ту историците, ту снега. Тук-таме напиша некое мнение и си викам, що ли не излезна на снега да се изкажа и там я със стъпки, я с жълти завъртулки, я с кадро в цел ръст хоризонтално. Ама, май ше си остана на топличко.
                            Що, нема ли празен буркан на близо.
                            Last edited by Todor Sabev; 27.01.2021, 19:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Откъде го измисли това, че дрънкаме глупости!? Тук, в Кръчмата, се е събрал каймака на каймака на високоинтелигентната прослойка на пишещите у Инвестор.
                              Наздраве!
                              Некои ора не обичат каймак.




                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Друга тема нема как да отворим , че я налазат всекви разбирачи и ще ни развалят рахатлъка.
                                Тук че си хортуваме поне никой не влиза. Щот ни имат за пиянки , дрънкаме глупости и не сме сериозни инвеститори.

                                НАЗДРАВЕ, апнах една пица у снего с чаша червено.
                                Откъде го измисли това, че дрънкаме глупости!? Тук, в Кръчмата, се е събрал каймака на каймака на високоинтелигентната прослойка на пишещите у Инвестор.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X