IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    42 обиколки, по мои сметки.
    Наздраве, Преци!
    Охоо , ми той далече още и от половината.
    Докато започне да му бяга бройката, много хляб има да изяде.
    42 в двоичен вид изглежда подредено балансирано 101010
    Ще рече, да му върви на подредби и баланс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ладна вода, 3 литро на ден. И 100 грама зехтин за смазка.
      Верно казва чичо за оня чай, който се казваше чай за бъбреци на някакъв доктор, забравих му фамилията, май с "Л' започваше.Не беше д-р Тошков, друг беше.
      Хвана ме и мене през първата карантина левото бъбрече и два месеца ме мъчеше камъче, ама упорито като теле, устисках без доктор. За болките най-добре ми действаше ибупрофен, въпреки че аптекарката даде с чая някви други обезболители уж по-по-, ама не ми действаха. Пиех течности с лимони, без лимони, без анасони пардон, грешка, имах предвид без алкохоли, без кайвета, май чат пат зехтини с лимона, успях да устискам без болници и поликлиники, ама доста си боли. Ако болките са вече непосилни , по-добре и лекар да го види
      И добре дошел на дон Емилио

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Дубрутру!

        нещо за камъни в бъбреците да имате?
        Ладна вода, 3 литро на ден. И 100 грама зехтин за смазка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Kak, kak..?
          Кът застане до нещо топло и се радва на две топли сладурчета наоколо.....По добра "изолация" не мое да сака човек...

          пп Може би за пръв път пия 100 гр ракия....Чудесно влиза и остава леко лимонен вкус...Не мога да я разбера от какво е....Сакам помощ( само в предположенията, а не в консумацията.....Хеле пък от ошя сархошин, дето реже дървета и храстии и си грее дъртия ..на слънце)
          Наздраве !

          Не те е срам! СТО Грама - това е не само разложение, но и разхищение. Ще те изключат от клуба на умерените пиячи с неумерени щения и ще те включат в секцията на отрезвителното за често отскачане навън, щото прибирането с лунохода е голема романтика, епика и кютек на джаз. Стига с тея импровизации! Карай си на 2х30 и не се карай с домоуправителката (Кака Т-ка), щото само може да загубиш - сън, ром, желание да ходиш по чужбина и да излизаш из полето. А за оказване на помощ сме винаги готови, вади ракията енигма. Ще правим проучване с опитване и фрагментиране. Ще я дробим на 30 за теб, 300 за мен. Така пише в указанията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Дубрутру!

            нещо за камъни в бъбреците да имате?
            Пак ли бре..?
            Горещ душ, нош па и потупване по бъбрека....
            Чай за бъбреци - всяка вечер към 8ч.

            Коментар


            • Дубрутру!

              нещо за камъни в бъбреците да имате?
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Е, как пък се изолира точно за рождения си ден!?
                Наздраве, 4i40!
                Kak, kak..?
                Кът застане до нещо топло и се радва на две топли сладурчета наоколо.....По добра "изолация" не мое да сака човек...

                пп Може би за пръв път пия 100 гр ракия....Чудесно влиза и остава леко лимонен вкус...Не мога да я разбера от какво е....Сакам помощ( само в предположенията, а не в консумацията.....Хеле пък от ошя сархошин, дето реже дървета и храстии и си грее дъртия ..на слънце)
                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Беше писал за месец (топло ) изолация.....Скоро ще се появи !

                  Наздраве !
                  Е, как пък се изолира точно за рождения си ден!?
                  Наздраве, 4i40!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Имаш предвид, Хаджито да е навъртял точен брой обиколки около слънцето ли днес ?! Да го поздравим задочно, ако е така, да е жив и здрав и да брои много още обиколки.
                    (ps. Добре са го измислили това с целите числа, че по-лесно се броят)
                    42 обиколки, по мои сметки.
                    Наздраве, Преци!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Сипете ....


                      Наздраве, Съкровище!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Въх, Тарантуле ти застрахован ли си..?
                        Нъл знаиш, че резачката не се държи за веригата и се натиска спусъка...?
                        А дано, че иначе един(ствения) обективен историк ще отиде зян....

                        Блазе ти !
                        Аз смятах да забегна по Дивото, но пустото ВиК все се поврежда и не моя да мръдна....

                        Наздраве !

                        пп Днес ми донесоха една супер ракия с изискването, докато я изпия , да позная от какво е......Слаа на Богу, че ми обещаха ако се затрудня с таз бутилка да ми повторят почерпката....
                        Ти си цел Херкулес, щом си удържал веригата при натиснат спусък. Цялата седмица ще е като пролет, та може се пукаш от яд. Дори може да приложа великата хамачена правда. Лошото е, че съм поизостанал с подрязването и ще трябва да кръцкам с ножиците до отмала. Наздраве за херкулесовия празник!

                        Коментар


                        • Сипете ....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Добро утро, тайфата!

                            Хаджи Грую сърдит. А днес му беше ред да отговори на въпроса за живота, Вселената и всичко останало.
                            За негово здраве!
                            Имаш предвид, Хаджито да е навъртял точен брой обиколки около слънцето ли днес ?! Да го поздравим задочно, ако е така, да е жив и здрав и да брои много още обиколки.
                            (ps. Добре са го измислили това с целите числа, че по-лесно се броят)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Добро утро, тайфата!

                              Хаджи Грую сърдит. А днес му беше ред да отговори на въпроса за живота, Вселената и всичко останало.
                              За негово здраве!
                              Беше писал за месец (топло ) изолация.....Скоро ще се появи !

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Това във връзка с Петльовден или по отношение на романтичния празник е щял да отговаря и обговаря? Къде се загуби тоя Груич? Нещо сте да сте го засегнали по болнавите теми.
                                Днес кастрих дръвета с резачка и пред очите ми бяха все разни вещи жени разюздани. Добре ги наредих на трупи и трески.
                                Въх, Тарантуле ти застрахован ли си..?
                                Нъл знаиш, че резачката не се държи за веригата и се натиска спусъка...?
                                А дано, че иначе един(ствения) обективен историк ще отиде зян....

                                Блазе ти !
                                Аз смятах да забегна по Дивото, но пустото ВиК все се поврежда и не моя да мръдна....

                                Наздраве !

                                пп Днес ми донесоха една супер ракия с изискването, докато я изпия , да позная от какво е......Слаа на Богу, че ми обещаха ако се затрудня с таз бутилка да ми повторят почерпката....

                                Коментар

                                Working...
                                X