IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Лелче, аз пак да питам за какво трябваше да стискаме палце преди 2-3 седмици? Че ни почерпи, ни нищо
    Наздраве!
    ама и ти не почерпи за 2ри(датата е според тнм), така че искането пада в съда Ние обаче се начерпихме тогава. Автобановете също тр. да се уважават.
    Пожелаваме здраве на всите посетители и кръчмодеятели и да земем да сменим интериорите по случай бабата
    Click image for larger version

Name:	-пазар-Малиново-вино1-580x460.jpg
Views:	1
Size:	67.7 КБ
ID:	3725446
    Мартеница прави също червена капачка с бял етикет. (че друго тематично не намерих). А тарантулчо ще забележи, какъв е берекет и да разлива щедро на кой какво му е на сърце. За здраве и късмет.
    Last edited by precakanoto; 01.03.2021, 16:41.

    Коментар


    • Лелче, аз пак да питам за какво трябваше да стискаме палце преди 2-3 седмици? Че ни почерпи, ни нищо
      Наздраве!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Понеже Мрънкалото се спотаява в Габроу, се налага пак Тракалото да почерпи. По свой вкус. Що ше си го пие пред жадните погледи на цело Габроу. Та бело и червено се е разлело, па и синичко даже за седесарите, де навремето си връзваха синьо-бели мартенички. Наздраве за Бабата! Ама, не за таа от центъра на Бг, а за онаа от центъра на сърцата ни.

        Ужаст! Далтонист.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	images (2).jpeg
Views:	1
Size:	11.5 КБ
ID:	3725412

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Добро утро и честита Баба Марта!
            Мрънкалото веднага да сипи по една чаша с червено и бяло вино, че да уважим празника.
            Наздраве!
            Понеже Мрънкалото се спотаява в Габроу, се налага пак Тракалото да почерпи. По свой вкус. Що ше си го пие пред жадните погледи на цело Габроу. Та бело и червено се е разлело, па и синичко даже за седесарите, де навремето си връзваха синьо-бели мартенички. Наздраве за Бабата! Ама, не за таа от центъра на Бг, а за онаа от центъра на сърцата ни.

            Коментар


            • Добро утро и честита Баба Марта!
              Мрънкалото веднага да сипи по една чаша с червено и бяло вино, че да уважим празника.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Честита Баба Марта! Здрави като Тракалото кога се излежава под пухения юрган, а на като заспалите на ладно запотени чичета! И да ви върви на бело и червено!
                https://www.facebook.com/watch/?v=488682082009850

                Коментар


                • Добро утро !
                  За трети път съм с корона вирус тоз сезон....
                  Бях на вилата и поработих малко..
                  Навън 20 градуса, вътре с камина и печка - 5..Полегнах кът Тянка, кога е попа пожелал, но съм задрямал и се събуждам грохнал кът Тарантул...
                  На челото ми пише " Глупаците умират първи " ....
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Чи кво ми остана, освен да се подмокрям от кеф като си представя как щета права на Кака Габрова. Това пък, де ви цъфнала ракията през Малък Сечко, ме навожда на изхода щото цела година без ракия ше я караш. И ше му ближеш на Чиче... ъъъ... подметките, те черпи една дюлевка. Много май ше е облизан и зализан чичето таз година.
                    Цъфнала тази, дето с най-ниско качество. Друга още не е чула.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мрънкало, запри се вече с тез мокри сънища. Не е полезно за преклонната ти възраст.
                      Наздраве!

                      П.П. Днес водих по-едрата 1/3-та да си нагледа дка у хабитатя. Оказа се, че ракията му на места е цъфнала.
                      Чи кво ми остана, освен да се подмокрям от кеф като си представя как щета права на Кака Габрова. Това пък, де ви цъфнала ракията през Малък Сечко, ме навожда на изхода щото цела година без ракия ше я караш. И ше му ближеш на Чиче... ъъъ... подметките, те черпи една дюлевка. Много май ше е облизан и зализан чичето таз година.
                      Last edited by Trakatrak; 28.02.2021, 16:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Значи ше чекаме нея да подариш на Кръчмата. Пуснах подписка кой иска да ни я припишеш. Списъкът ще служи за абонамент за следващите 30-40 лета. И още толкова ранни есени. Ти ще си гувернантката, пък и сервитьорката, готваачката, рецепционистката, та дори портиер и носач на багажа. Ще е голем атракцион да ти гледаме трудовите изяви. Ще събирам ваканционна атракционна такса. Наздраве, дрънпикола!
                        Мрънкало, запри се вече с тез мокри сънища. Не е полезно за преклонната ти възраст.
                        Наздраве!

                        П.П. Днес водих по-едрата 1/3-та да си нагледа дка у хабитатя. Оказа се, че ракията му на места е цъфнала.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                          O, 10, цели десет хиляди са като манна небесна на Албена. Тарантулата ще им се радва
                          Тези екземплярчета-бретони на снимката, са да ги изядеш от раз

                          Не вземай мъжко, хвърчат без мозък 4-5 години като хеликоптер а може и кола да го удари.
                          Наздравe
                          И добра ви вечер
                          Трай си, може пък да добави некоя илядарка отгоре по милост. Те бандюгите като се награбят, нещо им става и почват да раздават. Пък казват, прохода, де го държи под око и под ятаган, бил измежду най-доходоносните. Добре ще е да се поразтовари вече от натрупаните придобивания. Стига е трупала. Чекаме преразпределението.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Аз у Албена не инвестирам. Там си имам една вила и тя ми е свръх достатъчна Наздраве, Мрънкало!



                            Значи ше чекаме нея да подариш на Кръчмата. Пуснах подписка кой иска да ни я припишеш. Списъкът ще служи за абонамент за следващите 30-40 лета. И още толкова ранни есени. Ти ще си гувернантката, пък и сервитьорката, готваачката, рецепционистката, та дори портиер и носач на багажа. Ще е голем атракцион да ти гледаме трудовите изяви. Ще събирам ваканционна атракционна такса. Наздраве, дрънпикола!

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	00.jpg
Views:	1
Size:	38.0 КБ
ID:	3724675


                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	99.jpg
Views:	1
Size:	9.9 КБ
ID:	3724673


                                Коментар

                                Working...
                                X