IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    [ATTACH=CONFIG]n3725643[/ATTACH] Си сипа на мен червено , на tnm бяло и ще пусна и вефа
    https://m.youtube.com/watch?v=fzlT80jQ3lo

    Наздраве , на пиещите !
    А за мъжката компания какво остана? Да ви гледа сеира кога се напиете ли?



    П.п. Чиче, не се примъквай отзад с хищнически блясък в очите. Тия няма скоро да паднат. Ето за теб специална партида:


    Last edited by Trakatrak; 02.03.2021, 10:37.

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	файл.jpeg
Views:	1
Size:	13.0 КБ
ID:	3725643 Си сипа на мен червено , на tnm бяло и ще пусна и вефа
      https://m.youtube.com/watch?v=fzlT80jQ3lo

      Наздраве , на пиещите !

      Коментар


      • Ми днес, тъкмо влизам вкъщи и ми звъни на вратата да сляза. Почерпи и бутилка и си тръгна - нали е грипно време, ма пияниците требе да се уважаваме
        наздраве, Леля!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Мерси, Леля
          разбира се, че стисках, няма да се даваме старите пиянки, в смисъл опитните пиянки. Тъкмо един приятел донесе едно ирландско, до вратата ми го донесе, че имал рд - весел ден беше.
          наздраве
          Днес ли ?
          Наздраве !

          Коментар


          • Мерси, Леля
            разбира се, че стисках, няма да се даваме старите пиянки, в смисъл опитните пиянки. Тъкмо един приятел донесе едно ирландско, до вратата ми го донесе, че имал рд - весел ден беше.
            наздраве
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Лелче, аз пак да питам за какво трябваше да стискаме палце преди 2-3 седмици? Че ни почерпи, ни нищо
              Наздраве!
              Имах труден момент с лошо предчувствие за него и се породи нужда да знам , че ако помоля някой , да изрази подкрепа , дори само с виртуално стискане на палци , той ще го направи и аз ще се почувствам по-добре.
              Ти стиска ли ? Мисля , че почерпих , ма теб ще е персонално . За любопитството Click image for larger version

Name:	images.jpg
Views:	2
Size:	8.2 КБ
ID:	3725566

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                ама и ти не почерпи за 2ри(датата е според тнм), така че искането пада в съда Ние обаче се начерпихме тогава. Автобановете също тр. да се уважават.
                Пожелаваме здраве на всите посетители и кръчмодеятели и да земем да сменим интериорите по случай бабата
                [ATTACH=CONFIG]n3725446[/ATTACH]
                Мартеница прави също червена капачка с бял етикет. (че друго тематично не намерих). А тарантулчо ще забележи, какъв е берекет и да разлива щедро на кой какво му е на сърце. За здраве и късмет.
                Да, бе, ще разлива Тарантулчо от туй, де не пий, ама ше ви добавя пургативче, та да станете по-отворени и общителни. В малката стаичка. Фанахте го за..... жлъчката, ама жлъч да се не излее оттам. Наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Лелче, аз пак да питам за какво трябваше да стискаме палце преди 2-3 седмици? Че ни почерпи, ни нищо
                  Наздраве!
                  ама и ти не почерпи за 2ри(датата е според тнм), така че искането пада в съда Ние обаче се начерпихме тогава. Автобановете също тр. да се уважават.
                  Пожелаваме здраве на всите посетители и кръчмодеятели и да земем да сменим интериорите по случай бабата
                  Click image for larger version

Name:	-пазар-Малиново-вино1-580x460.jpg
Views:	1
Size:	67.7 КБ
ID:	3725446
                  Мартеница прави също червена капачка с бял етикет. (че друго тематично не намерих). А тарантулчо ще забележи, какъв е берекет и да разлива щедро на кой какво му е на сърце. За здраве и късмет.
                  Last edited by precakanoto; 01.03.2021, 16:41.

                  Коментар


                  • Лелче, аз пак да питам за какво трябваше да стискаме палце преди 2-3 седмици? Че ни почерпи, ни нищо
                    Наздраве!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Понеже Мрънкалото се спотаява в Габроу, се налага пак Тракалото да почерпи. По свой вкус. Що ше си го пие пред жадните погледи на цело Габроу. Та бело и червено се е разлело, па и синичко даже за седесарите, де навремето си връзваха синьо-бели мартенички. Наздраве за Бабата! Ама, не за таа от центъра на Бг, а за онаа от центъра на сърцата ни.

                      Ужаст! Далтонист.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	images (2).jpeg
Views:	1
Size:	11.5 КБ
ID:	3725412

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Добро утро и честита Баба Марта!
                          Мрънкалото веднага да сипи по една чаша с червено и бяло вино, че да уважим празника.
                          Наздраве!
                          Понеже Мрънкалото се спотаява в Габроу, се налага пак Тракалото да почерпи. По свой вкус. Що ше си го пие пред жадните погледи на цело Габроу. Та бело и червено се е разлело, па и синичко даже за седесарите, де навремето си връзваха синьо-бели мартенички. Наздраве за Бабата! Ама, не за таа от центъра на Бг, а за онаа от центъра на сърцата ни.

                          Коментар


                          • Добро утро и честита Баба Марта!
                            Мрънкалото веднага да сипи по една чаша с червено и бяло вино, че да уважим празника.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Честита Баба Марта! Здрави като Тракалото кога се излежава под пухения юрган, а на като заспалите на ладно запотени чичета! И да ви върви на бело и червено!
                              https://www.facebook.com/watch/?v=488682082009850

                              Коментар


                              • Добро утро !
                                За трети път съм с корона вирус тоз сезон....
                                Бях на вилата и поработих малко..
                                Навън 20 градуса, вътре с камина и печка - 5..Полегнах кът Тянка, кога е попа пожелал, но съм задрямал и се събуждам грохнал кът Тарантул...
                                На челото ми пише " Глупаците умират първи " ....
                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X