IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Е, тва е, всичките за мен остават, начи. Знам аз как да го преметна старото Чиче. Груйчето по-ориентиран и искаше да отмъкне най-убавата, ма и него го финтирах. И сега всичко остана за мен - пет на брой, плюс онея двете от нашта кръчма, та благословена бройка седем. А Чичи да седи и гледа, ако довижда. Наздраве за късметлията!
    Не знам за lelq, ама аз съм поласкана. Радост е за мен, че ти действам като посреднощна болка при язва или пристъп от подагра.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      А за подаръка нема ли да благодариш покорно? Неблагодарник си ти! Не една, а три ти давам, млади, убавки, напращели, като им събереш годинките, на твойта възраст сборът отговаря. Ти май забърса подаръка, ма се криеш от другарите, за да не делиш? Осъзнай се, три са много, две са малко, така че прави групов купон "Чиче и приятели".
      Имаше една приказка в казармата ...
      - Добре !
      - Стария (войник) с мацка на море....
      - Много добре !
      - Стария с две мацки на море....
      - ООО, ти май искаш да умориш, стария....?!!

      Та и ти ли бре, Тарантуле, искаш да ми вземеш здравето..?

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Честит празник !
        Да сте здрави и силни !

        Наздраве !
        А за подаръка нема ли да благодариш покорно? Неблагодарник си ти! Не една, а три ти давам, млади, убавки, напращели, като им събереш годинките, на твойта възраст сборът отговаря. Ти май забърса подаръка, ма се криеш от другарите, за да не делиш? Осъзнай се, три са много, две са малко, така че прави групов купон "Чиче и приятели".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          И от мен честит празник - 103 години от Брест-литовския мирен договор, който създаде условията за връщане на цяла Добруджа към майка България! Последните дни, в които бяхме Народ!
          Груич, за да се стигне до Брест Литовск, 1918, трябва се мине през Сан Стефано,1878. Последователност има.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Честит празник тарантулчо!
            От връх св. Никола ли пишеш (както му кава понякога Тнм.) Било малко студено горе, духало вятър, -добре е който се качва, да носи павурче съгряваща течност
            Наздраве за празника
            Снощен съм от рожден ден, та се опитвам да доспивам между разните надниквания по новини и социалки. Празничните свирки обаче ме разбудиха вече. Даже сега гледам как е на върха. Студенко ми се види.

            Коментар


            • И от мен честит празник - 103 години от Брест-литовския мирен договор, който създаде условията за връщане на цяла Добруджа към майка България! Последните дни, в които бяхме Народ!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Честит празник !
                Да сте здрави и силни !

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Честит празник и наздраве да е!
                  Честит празник тарантулчо!
                  От връх св. Никола ли пишеш (както му кава понякога Тнм.) Било малко студено горе, духало вятър, -добре е който се качва, да носи павурче съгряваща течност
                  Наздраве за празника

                  Коментар


                  • Честит празник и наздраве да е!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Ко шъ ги праиш бре ..?
                      Пиене и ядене да им сервираш в Кръчмата ще се скапеш, пък камо ли да се помислиш за третото ....
                      За наблюдател ставаш .....Хеле пък от хамака ....
                      Наздраве !
                      Штъ дразня, бе. Шъ тъ права да умиргаш от завист, што около мен седем нимфи закръглени, с бели воали ще се ветреят, начело с Кака, а около теб само лелята с точилката ше ти прави ветър. С ритмичен замах. Малейййй, как ше те яде отвътре, а отвън направо ше си мумифициран. Ама, айде, от мен да мине, шти пусна гювеч ония тричките, да те отнесат като пух напънат от пролетния бриз да осеменява кротките тополки. Дано па мирнеш си мечтаеш за 40+. Тричките са баш такива и са по твой вкус. Знам те аз!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Е, тва е, всичките за мен остават, начи. Знам аз как да го преметна старото Чиче. Груйчето по-ориентиран и искаше да отмъкне най-убавата, ма и него го финтирах. И сега всичко остана за мен - пет на брой, плюс онея двете от нашта кръчма, та благословена бройка седем. А Чичи да седи и гледа, ако довижда. Наздраве за късметлията!
                        Ко шъ ги праиш бре ..?
                        Пиене и ядене да им сервираш в Кръчмата ще се скапеш, пък камо ли да се помислиш за третото ....
                        За наблюдател ставаш .....Хеле пък от хамака ....
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Тарантуле, май ще си менкаме капите....
                          Аз съм женски ценител и имам правила в живота ...
                          Жена, която пуши в движение и жена, която пие от бутилка я подминавам.....( сея вече те ме подминавт..., но кво да праиш - годинките ми натежават...)

                          Наздраве !
                          Е, тва е, всичките за мен остават, начи. Знам аз как да го преметна старото Чиче. Груйчето по-ориентиран и искаше да отмъкне най-убавата, ма и него го финтирах. И сега всичко остана за мен - пет на брой, плюс онея двете от нашта кръчма, та благословена бройка седем. А Чичи да седи и гледа, ако довижда. Наздраве за късметлията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Аааа, аз на Чиче съм ги нарочил. Ама, той нали немощен и едвам се мераклисва, та шти пусне гювеч предпразнично. Само го потупай по голото, напудрено теме с признателност.
                            Тарантуле, май ще си менкаме капите....
                            Аз съм женски ценител и имам правила в живота ...
                            Жена, която пуши в движение и жена, която пие от бутилка я подминавам.....( сея вече те ме подминавт..., но кво да праиш - годинките ми натежават...)

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Паяк, втората е супер - пу за мен - ще ме цуне на определено място и ще се превърна в каквото трябва
                              Наздраве!
                              Аааа, аз на Чиче съм ги нарочил. Ама, той нали немощен и едвам се мераклисва, та шти пусне гювеч предпразнично. Само го потупай по голото, напудрено теме с признателност.

                              Коментар


                              • Паяк, втората е супер - пу за мен - ще ме цуне на определено място и ще се превърна в каквото трябва
                                Наздраве!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X