IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ъхъ! Дамите, които си пият питието в Кръчмата са интелигентни и знаят, че след определена възраст мъжете това и правят - основно водят разговори за разни неща. Дет са вика, времето за действие отдавна е отминало.
    Наздраве, Мрънкало!
    Бааа, не така с острото де, ние, мъжете, не сме свикнали така. Пък и още рипаме, рипаме

    Тракич, болката е била за Солун (маляшки), да, но и за Охрид (сръбски), и за Одрин (айде, той си е у нас), и Костур (маляшки), и Битоля (сръбска), и... Та мисълта ми е, че ако го нямаше този третомартенски блъф, нещата щяха да се натъкмят и щяхме да прежалим Солун за Битоля, Охрид и Костур, ама с тоя пусти третомартенски блъф - нямаше как да стане.

    Абе Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ъхъ! Дамите, които си пият питието в Кръчмата са интелигентни и знаят, че след определена възраст мъжете това и правят - основно водят разговори за разни неща. Дет са вика, времето за действие отдавна е отминало.
      Наздраве, Мрънкало!
      Ми, това кръчма, не бар за запознанства. Ако ти се ще да се покажеш некъде за продан, ходи у демибар, ще рече смесена пивница за къси полички и фалше пияндета. Такива, де одят на кръчма, за да забършат нещо едрогърдо, не са за нашта достойна и почтенна Кръчма-та. Тук се пие и се спори, а дамите се ползват за пощипване. Така се прави в истинските кръчми. Наздраве, Дрънбардамо!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Не си прав. 1913 се запънахме за Солун и това ни изяде главата. Солун през 1878-а никой не ни го е давал. Ако се бяхме разбрали с гърците да им пуснем Солун и устието на Струма с планината Пангея, те щяха да кротуват и сърбите щяха да са отстъпчиви. Ама, залупеното си е залупено.
        П.п. Дамите им е време да разберат, че в кръчма се водят разговорки най-вече за казарма, политика, история, футбол и жени. Така че да си мълчат и да чакат да се присетим и за тях.
        Ъхъ! Дамите, които си пият питието в Кръчмата са интелигентни и знаят, че след определена възраст мъжете това и правят - основно водят разговори за разни неща. Дет са вика, времето за действие отдавна е отминало.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Които бяха проиграни точно защото са блъф! Ако знаехме какво искаме, а не да искаме всичко, щяхме да имаме поне 140 000 кв км територия и излаз на поне още едно море. Но блъфът и умопомрачението от победите през 1912 доведоха и до катастрофата от 1913, кактастрафа, за която на 90% сме си виновни само и единствено ние. Сори, но продължаваме да повтаряме същите грешки, като си мислим, че маляките и шумадийците са ни приятели, а мамалигарите не са ни конкурент, а основният ни враг са турците. Ми всъщност е точно обратното.

          Съжалявам за офтопика, но нали е кръчма, а в кръчмата се бистри (само на национален празник) и мъъъъничко политика. Пък и тук клиентелата е много интелигентна и ще ми прости забежката.

          Наздраве!
          Не си прав. 1913 се запънахме за Солун и това ни изяде главата. Солун през 1878-а никой не ни го е давал. Ако се бяхме разбрали с гърците да им пуснем Солун и устието на Струма с планината Пангея, те щяха да кротуват и сърбите щяха да са отстъпчиви. Ама, залупеното си е залупено.
          П.п. Дамите им е време да разберат, че в кръчма се водят разговорки най-вече за казарма, политика, история, футбол и жени. Така че да си мълчат и да чакат да се присетим и за тях.

          Коментар


          • https://m.youtube.com/watch?v=ZvbwUU6lA5E

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Блъф, който се превърна в национален идеал и програма.
              Които бяха проиграни точно защото са блъф! Ако знаехме какво искаме, а не да искаме всичко, щяхме да имаме поне 140 000 кв км територия и излаз на поне още едно море. Но блъфът и умопомрачението от победите през 1912 доведоха и до катастрофата от 1913, кактастрафа, за която на 90% сме си виновни само и единствено ние. Сори, но продължаваме да повтаряме същите грешки, като си мислим, че маляките и шумадийците са ни приятели, а мамалигарите не са ни конкурент, а основният ни враг са турците. Ми всъщност е точно обратното.

              Съжалявам за офтопика, но нали е кръчма, а в кръчмата се бистри (само на национален празник) и мъъъъничко политика. Пък и тук клиентелата е много интелигентна и ще ми прости забежката.

              Наздраве!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Има, така е, има и още един трети март - от 1886, когато сключване договор с шумадийците, след каро сме ги разбили през 1885, но и за него мълчим. А 03.03.1878 е един блъф и мит, нищо повече и е невъзможен без април 1876 и геният на Бисмарк, ма и за него си мълчум
                Блъф, който се превърна в национален идеал и програма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Когато се дарява, не се изисква благодарност, щото какъв подарък ще е ако е заплатено ?
                  Чи едната гола благодарност заплащане ли се води? Не знаех. Бая съм се охарчил с тея мойте притворни благодарности към Кака. Има да връща, значи. Ако може в звонкови. Хартийките са ми съмнителни откак некви и в е-мрежата се появиха.
                  Last edited by Trakatrak; 03.03.2021, 19:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Да . Благодаря !
                    Добре ти се получи .

                    Предлагам , да направите поименен списък на стискалите , за да мога персонално да благодаря на всеки . Да не се почувства някой ощетен
                    Аз, аз.... Каква е наградата? - Сухо или влажно, зелено или розово, шумолящо или дискретно? Давай награда, давай!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Лелче, Лелче...това се отнася за мен и за теб....
                      Тарантул ще ти прати подарък, който ти трябва да си платиш, но сърдечно да му благодариш в медиите и да му подариш подходящ подарък.....( поне 3 пъти по-качествен, количествен и скъпичък...)
                      Ко да го праиш - историк, материалист....

                      пп Аз да попипам - онези синини на палците, дето се появиха след 7 дни стискане, свършиха ли работа...?

                      Наздраве !
                      Да . Благодаря !
                      Добре ти се получи .

                      Предлагам , да направите поименен списък на стискалите , за да мога персонално да благодаря на всеки . Да не се почувства някой ощетен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Когато се дарява, не се изисква благодарност, щото какъв подарък ще е ако е заплатено ?
                        Лелче, Лелче...това се отнася за мен и за теб....
                        Тарантул ще ти прати подарък, който ти трябва да си платиш, но сърдечно да му благодариш в медиите и да му подариш подходящ подарък.....( поне 3 пъти по-качествен, количествен и скъпичък...)
                        Ко да го праиш - историк, материалист....

                        пп Аз да попипам - онези синини на палците, дето се появиха след 7 дни стискане, свършиха ли работа...?

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          А за подаръка нема ли да благодариш покорно? Неблагодарник си ти! Не една, а три ти давам, млади, убавки, напращели, като им събереш годинките, на твойта възраст сборът отговаря. Ти май забърса подаръка, ма се криеш от другарите, за да не делиш? Осъзнай се, три са много, две са малко, така че прави групов купон "Чиче и приятели".
                          Когато се дарява, не се изисква благодарност, щото какъв подарък ще е ако е заплатено ?

                          Коментар


                          • Честит празник

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Груич, за да се стигне до Брест Литовск, 1918, трябва се мине през Сан Стефано,1878. Последователност има.
                              Има, така е, има и още един трети март - от 1886, когато сключване договор с шумадийците, след каро сме ги разбили през 1885, но и за него мълчим. А 03.03.1878 е един блъф и мит, нищо повече и е невъзможен без април 1876 и геният на Бисмарк, ма и за него си мълчум
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Честит празник!
                                По-кльощавата 1/3 - та се чуди дали да се завлече по върховете на Балканя. Според мен ще е грешка, ама оно най-добре си знай.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X