IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Преди седмица четох, че на-скъпата колекция от уиски е продадена за 2.5 млн долара...Всеки се надява на инвестиционно чудо....

    Аз си пазя едни 10 бутилки вино от 1972 г( ширпотреба) и 5 от 1998 ( избрана колекция...)

    пп Някой има ли идея, дали тези от 72 г , дето са били по 90 ст, имат стойност.....?
    Тези от 1972 г. имат безспорна стойност - носталгична. Пък другите от 1998 вземи ги изпий с некоя, дано те цапардоса с тех.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Хммм, ако нещата опират до задните джобове на Арахната, там оперативна намеса не е необходима. Коя да е девойка, с двуцифрено IQ съответстващо на негово, ще успее да извади ръцете му от там, за да намести своите.
      Наздраве!

      Къде, къде ги тез девойки? Много нахитряха напоследък. Явно са над стотарката на интелекта. Не си слагат току-така ръчичките в празни джебчета. Първо питат дали пък немаш пълна банкова карта, щом джебовете ти отдалек се види, дето не са издути. Ма, ше взема си купя една кесия и да подрънквам в нея звонкови. Здраве да е!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


        ......в задните джобове...

        Уточнявай локациите, че някой може да си помисли нещо за Тарантул...


        Хммм, ако нещата опират до задните джобове на Арахната, там оперативна намеса не е необходима. Коя да е девойка, с двуцифрено IQ съответстващо на негово, ще успее да извади ръцете му от там, за да намести своите.
        Наздраве!


        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Преди седмица четох, че на-скъпата колекция от уиски е продадена за 2.5 млн долара...Всеки се надява на инвестиционно чудо....
          Докато чакаме, животът си върви. И то към край, такава е хавата в природата. То ест парите трябва да се използват за живот и не обратното.

          Къде е по-голям кефа, от едно или наколко изпити с приятели двайс-трийс годишни вискита или от съзнанието, че ги имаш в мазето? И че като земеш да умиргаш, цената им вече ще е пет пъти по-висока?

          Коментар


          • Преди седмица четох, че на-скъпата колекция от уиски е продадена за 2.5 млн долара...Всеки се надява на инвестиционно чудо....

            Аз си пазя едни 10 бутилки вино от 1972 г( ширпотреба) и 5 от 1998 ( избрана колекция...)

            пп Някой има ли идея, дали тези от 72 г , дето са били по 90 ст, имат стойност.....?

            Коментар


            • Вижте в темата Уиски как някои искат да купуват пиенето и само да си го държат в мазето.
              Не ги разбирам таквиа работи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мрънкало, шта водя при професор Аспарухов. Виден наш ортопед. Да ти извади оперативно двете ти ръце, де са ти ръгнати отзад.
                Наздраве!

                П.П. Моят телефон питае нежни чувства към теб.
                Едва напиша "Наздраве" и в реда за проверка на правописа и довършване на изречението цъфва "Мрънкало".



                Той телефонът ти знае с кого да се чука за наздравица и кого трябва да почерпи. Деликатно те подсеща, що вече се черви заради теб и прословутата ти стиснатост. Та почерпи една бира "Корона" с все облизвацията от процедурата на Грую. Сега това е мексиканската вълна в консумацията на предпазни средства и други проимунитети.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  От днес официално съм юберменш с антитела и с унтерменши като вас, без антитела, не си хортувам. Мога само да пия по едно
                  Наздраве!
                  Честито! Не за корона-дозата, а за медсестричката, де ти я изпълнява.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                    Горкия сръчник...Отверките биват два вида + и -....Да не си се мъчил с обратната и си ползвал ноктите на палците...
                    Точно днес ли бре? Кога е студ, вятър и влага..... Приемам те в партията на тъпаните - аз съм пръв, тебе те пиша втори ....
                    Аз бях трети път с коронавирус и се мъчих 5 дни....Вчера бях ок и днес отидох до работата да посвърша изостанали неща....
                    Очаквам продължение,...
                    Препоръчвам:
                    1. Фервекс 1/2 опаковка с чай - сутрин и вечер.
                    2. През деня - Осцилококцинум - по две шишенца за деня , след хранене , през 1ч по 1/2 от количеството - държиш под езика до разтварянето.
                    3. Вечер - + аспирин 75мгр ( делкай си какъвто имаш ) и бромхексин

                    Ракията само на вълнен парцал върху гърдите....Вътрешно - не ! Фастум гел разтривка на гърдите и гърба (ако ти е трудно , викни Кака да помага.... )

                    Наздраве !
                    Какви отвертки? - Това е въпроЗът! Тоз тип стелажи се сглобяват с чук, дървен. Номерът е да му фанеш цаката. И ако не си разбрал, аз не съм землеоделски командирован като теб. Аз си живея на село и през зимата кога е що-годе топличко. Затова работата не я атакувам устремно като теб, а се приплъзвам покрай нея, докато не й писне и вземе да се свърши сама под мой надзор без много зор. Засега, слава Богу, короната не ме тормози, та си пий лековете и глей завистливо на младите момчета, дето го карат само с дрога за кръвното. Че им скача всеки път като видат некоя по-засукана. Не като вас, кои пият три аспирина при вида на некоя лелка, та горчиво да им напомни, дето една такава ги чака с точилката. Занзибар за теб, че дано пак ти се вържат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Какво се правиш, че не виждаш?

                      Щом като имаш специални изисквания (за необложено езиче) - това, с обложеното го остави за Грую, а ти гледай към отсрещната, с очилата...
                      Кака Данче..!?
                      Микрофонът е Ваш за дует.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Мрънкало, шта водя при професор Аспарухов. Виден наш ортопед. Да ти извади оперативно двете ти ръце, де са ти ръгнати отзад.....
                        Наздраве!

                        П.П. Моят телефон питае нежни чувства към теб.
                        Едва напиша "Наздраве" и в реда за проверка на правописа и довършване на изречението цъфва "Мрънкало".





                        ......в задните джобове...

                        Уточнявай локациите, че някой може да си помисли нещо за Тарантул...



                        Last edited by 4i40; 06.03.2021, 20:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Много му обложено езичето на тва дете....
                          Недохранено ми изглежда....То не може само 2 от 3 благинки...Трябва и едене....

                          Какво се правиш, че не виждаш?

                          Щом като имаш специални изисквания (за необложено езиче) - това, с обложеното го остави за Грую, а ти гледай към отсрещната, с очилата...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Вие като сте у центъра на географията, какво ви огря от това? Други си е да си на задника на планетата, де са й се смъкнали гащите и напича морно къснозимно слънчице. А тук пак студ, пак снег, че и се разкашлях, що сглобявах стелаж в мазата, пък то сложна работа за един средноинтелигентен тулуп. Това че съм среднист го сложих за авторитет. Иначе съм под средното ниво акъл и сръчност, щом два часа сглобявах, та простинах. Искам вече и тук водата да е 27 градуса, въздухът къде 30, а напитките 40, ма коктейлно разредени, че почна ми дотяга да жуля ракия. Здраве да е!
                            Мрънкало, шта водя при професор Аспарухов. Виден наш ортопед. Да ти извади оперативно двете ти ръце, де са ти ръгнати отзад.
                            Наздраве!

                            П.П. Моят телефон питае нежни чувства към теб.
                            Едва напиша "Наздраве" и в реда за проверка на правописа и довършване на изречението цъфва "Мрънкало".




                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Много му обложено езичето на тва дете....
                              Недохранено ми изглежда....То не може само 2 от 3 благинки...Трябва и едене....
                              Това е от раКурса
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Много му обложено езичето на тва дете....
                                Недохранено ми изглежда....То не може само 2 от 3 благинки...Трябва и едене....

                                Коментар

                                Working...
                                X