IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
    Рано било .....бе аз да си стопля чревцата и да ме отпусне,че така ме е треснало течението и ме стягат бъбреците ....ич не е рано

    А за "братчеда" -
    1.абе няма/липсва роднинска връзка бре.
    2.По-скоро бивша комшийска ....представата ми за теб е тип Джоан Уейли(Уоли) в "През диви поля",но реално те помня русолява(не руса) коса малко под раменете,не ниска ...по-скоро компактна
    3.Пцулютно съм У греЖка - най-веротният отговор
    1.Не мое да не сме братчеди
    Влизам в магазин за дрехи - продавачката братчедка /3, 4, 5, така и не разбрах/, ще купуваме цветя, продавача - братчед, сядаме на Фонтана да пием кафе - на съседните маси пълно с близки и далечни представители на родата
    2. В голяма грежка си - аз съм леко мургава, с къса тъмна коса, горе - долу съм компактна, щото съм по-лесна за прескачане, от колкото за заобикаляне ... и понеже ходя много пеша, имам здрави крака като на римски пехотинец от ІV Скитски легион
    3.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Рано е още за греана, братчед /пето коляно по мъжка линия/. Листа още са по дръвеата, Мечо не са е скатал у бърлогата ...

      Наздраве!
      Рано било .....бе аз да си стопля чревцата и да ме отпусне,че така ме е треснало течението и ме стягат бъбреците ....ич не е рано

      А за "братчеда" -
      1.абе няма/липсва роднинска връзка бре.
      2.По-скоро бивша комшийска ....представата ми за теб е тип Джоан Уейли(Уоли) в "През диви поля",но реално те помня русолява(не руса) коса малко под раменете,не ниска ...по-скоро компактна
      3.Пцулютно съм У греЖка - най-веротният отговор
      Страхът трудно се преодолява само със знания

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Уффффф ...
        Е ся се връщам от гръцко ...
        неска ш се яде ципура на скара ...
        ...
        МНОГО бело ВИНО ...
        дА !!!
        още ли е 25-30 градуса там
        Наздраве с едно студено червено, пак върви

        Коментар


        • Уффффф ...
          Е ся се връщам от гръцко ...
          неска ш се яде ципура на скара ...
          ...
          МНОГО бело ВИНО ...
          дА !!!
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
            Кат приплакнеш жизвето,тури една греана ...кххххххххгрррррхлъц
            Рано е още за греана, братчед /пето коляно по мъжка линия/. Листа още са по дръвеата, Мечо не са е скатал у бърлогата ...

            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Наздраве !!! Не знам как стават изкривени букви, дето човека може да ги познае, а компютъра не. Мъка !!!
              Спааааам!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • К'во има за обед?Питам аз и отговор не искам.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • В нет-а има всичко, но се губи време за доставката, а отказват и лед да доставят, щото щел да се разтопи.
                  Така че - само при Слепока, стига тоя серсемин да не се крие в склада тайно да си хортува с некое 18 годишно. Уиски бе, не това дето си мислите.
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • CAPTCHA (for Completely Automated Public Turing Test To Tell Computers and Humans Apart)

                    Намерих !!! В нета има сичко. Остава ся да разбера как да го инсталирам.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Ама нали си мечка, бре!!! Къв студ, кви 5 лефа!?
                      Наздраве!
                      Наздраве !!! Не знам как стават изкривени букви, дето човека може да ги познае, а компютъра не. Мъка !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        ...
                        на теб ш ти направя едно жезвенце...
                        добре
                        Кат приплакнеш жизвето,тури една греана ...кххххххххгрррррхлъц
                        Страхът трудно се преодолява само със знания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Без глупости ... шъ прайш кафе на джезве върху жарта от камината
                          ...
                          на теб ш ти направя едно жезвенце...
                          добре
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            АЙДЕЕЕЕ !!!

                            Отваряйки леко запотена старозагорска, метам първите кюфтета на скарата ...
                            ...
                            кафе-апарата е на профилактика в нацьоналния профилактичен сентер ...
                            без глупости ...
                            Вестниците са на масата до вратата ...
                            Без глупости ... шъ прайш кафе на джезве върху жарта от камината
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • АЙДЕЕЕЕ !!!

                              Отваряйки леко запотена старозагорска, метам първите кюфтета на скарата ...
                              ...
                              кафе-апарата е на профилактика в нацьоналния профилактичен сентер ...
                              без глупости ...
                              Вестниците са на масата до вратата ...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                През просото, ама у КАРЦЕРА е студено !!!
                                Ама нали си мечка, бре!!! Къв студ, кви 5 лефа!?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X