IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Това питие с две функции - за напиване ш за парфюмиране.
    Наздраве, Мрънкало!

    П. П. Чета, пише, дето било най-скъпият коняк в света.
    За твойта стипца-натура дори за леко напомадване е скъпо. Но за Чичин не е. Той е мъж с две "ж" накрая. За натвърдване. Така че чекай от него за всека романтична утрин в Южна Портокалия една от тез бутилчици. За замайване и ново полягане. Така де, да не сте отишли на море, я. Наздраве, Дрънполегнало!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ще почерпя, що да не почерпя. Тука един го биха и го откараха къде Пирогоффф, пък забравиха багажа да му приберат. Та аз го прибрах. Поверявам ти го. Дръж се прилично и не изцоквай сичко наеднъж. Наздраве, Дрънпиянде!
      Това питие с две функции - за напиване ш за парфюмиране.
      Наздраве, Мрънкало!

      П. П. Чета, пише, дето било най-скъпият коняк в света.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Каки, имаш 18 г коняк ....
        Наздраве !
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Пиенето и еденето деля с приятел, даже кога е гърчав и немощен, му давам повече....
          Нооо, другата благинка в живота не е делкам...Ни дома, ни навън ( дето само с мерака си оставам.... )
          Кака затова пие 18 коняк, щот ме надцени и пофали.....
          Наздраве !
          пп Дръто за теб не е 18 г. коняк, а 18 годишно ...( да се чудиш да го заапеш или нахраниш...Дет се вика - бял слон ти подарявам....)
          И аз това викам, надцени те и те фърли в ръцете на Техно Светлейшество Модаратурата. Сега они ще обсъждат дали не си некой празвратник и дали твойте постове не требва се бележат с цървена точка. До там те докара онаа провокаторка Кака. Здраве да е!
          Last edited by Trakatrak; 17.09.2021, 12:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Маааалеееейййй, таа те прати право у реанимацията при ковидарите. Ше пъшкаш сред тях гипсиран и ще мълвиш в несвяст "Мила, ма не бий с дървото, нищо съм не вдигал и не мож го вдигна, ти най-добре знаеш. Аз съм стар, немощен, болен, а сега и бит. Господ да я тръшне онаа габроска проклетия, де ма наклевети!" Та така, време е да разпознаеш истинските си приятели, кои те прикриват и не се изпускат току-така. Наздраве с коняка за Кака!
            Пиенето и еденето деля с приятел, даже кога е гърчав и немощен, му давам повече....
            Нооо, другата благинка в живота не е делкам...Ни дома, ни навън ( дето само с мерака си оставам.... )
            Кака затова пие 18 коняк, щот ме надцени и пофали.....
            Наздраве !
            пп Дръто за теб не е 18 г. коняк, а 18 годишно ...( да се чудиш да го заапеш или нахраниш...Дет се вика - бял слон ти подарявам....)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Пак си недоразбрал. Нашият 4i40 не се заглежда по чуждите фусти, ами ги надига. Щото знае и може! После го отнася от леля, но както се казва - кефът цена няма.
              Ся, понеже те знам, дето те е здраво нагазила деменцията, надявам се, 4i40 да те съжали и да ти обясни действията си.
              Наздраве, Мрънкало!

              П.П. Черпи, като виден представител на Голямо село! Празник имате днес.
              Ще почерпя, що да не почерпя. Тука един го биха и го откараха къде Пирогоффф, пък забравиха багажа да му приберат. Та аз го прибрах. Поверявам ти го. Дръж се прилично и не изцоквай сичко наеднъж. Наздраве, Дрънпиянде!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Каки, имаш 18 г коняк ....
                Наздраве !
                Маааалеееейййй, таа те прати право у реанимацията при ковидарите. Ше пъшкаш сред тях гипсиран и ще мълвиш в несвяст "Мила, ма не бий с дървото, нищо съм не вдигал и не мож го вдигна, ти най-добре знаеш. Аз съм стар, немощен, болен, а сега и бит. Господ да я тръшне онаа габроска проклетия, де ма наклевети!" Та така, време е да разпознаеш истинските си приятели, кои те прикриват и не се изпускат току-така. Наздраве с коняка за Кака!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Пак си недоразбрал. Нашият 4i40 не се заглежда по чуждите фусти, ами ги надига. Щото знае и може! После го отнася от леля, но както се казва - кефът цена няма.
                  Ся, понеже те знам, дето те е здраво нагазила деменцията, надявам се, 4i40 да те съжали и да ти обясни действията си.
                  Наздраве, Мрънкало!

                  П.П. Черпи, като виден представител на Голямо село! Празник имате днес.
                  Каки, имаш 18 г коняк ....
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Оно горкото го е ползвало този уред съвсем пасивно, с вдигнати ръце пред лице, над глава, зад врат и целият му спомен за употребата на уреда се съсредоточава върху страдателната му гърбина. То затова е така чувствително на тема старост, що му напомня за гърбицата, оформена от уреда, и за ужаса от дълголетния тормоз кога доблестно се е загледавал по нечия чужда фуста. Ето защо се прави на младо и право, ала като монах необладано от нечисти помисли, за да не му дооформят силует като на стар грешник и празвратник, щото още му се ще да лаже, че да намаже. Ти, Како, си на ред. Готви се. Наздраве, Дрънготованке!
                    Пак си недоразбрал. Нашият 4i40 не се заглежда по чуждите фусти, ами ги надига. Щото знае и може! После го отнася от леля, но както се казва - кефът цена няма.
                    Ся, понеже те знам, дето те е здраво нагазила деменцията, надявам се, 4i40 да те съжали и да ти обясни действията си.
                    Наздраве, Мрънкало!

                    П.П. Черпи, като виден представител на Голямо село! Празник имате днес.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Точилката ней земеделско сечиво. Но, за нейното предназначение и ползите, който носи употребата й, предлагам, да се доверим на експерта (4i40) Наздраве, Мрънкало!
                      Оно горкото го е ползвало този уред съвсем пасивно, с вдигнати ръце пред лице, над глава, зад врат и целият му спомен за употребата на уреда се съсредоточава върху страдателната му гърбина. То затова е така чувствително на тема старост, що му напомня за гърбицата, оформена от уреда, и за ужаса от дълголетния тормоз кога доблестно се е загледавал по нечия чужда фуста. Ето защо се прави на младо и право, ала като монах необладано от нечисти помисли, за да не му дооформят силует като на стар грешник и празвратник, щото още му се ще да лаже, че да намаже. Ти, Како, си на ред. Готви се. Наздраве, Дрънготованке!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Поне точилката си запази. Нали те тегли да си педагог. Наздраве Дрънучителко любима!
                        Точилката ней земеделско сечиво. Но, за нейното предназначение и ползите, които носи употребата й, предлагам, да се доверим на експерта (4i40) Наздраве, Мрънкало!
                        Last edited by tnm; 16.09.2021, 13:05.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          :Мотиката и другите земеделски сечива, благородно съм ги отстъпила на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. За мен - максимум химикалка ... и лафтоп, че да убивам скуката.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Поне точилката си запази. Нали те тегли да си педагог. Наздраве Дрънучителко любима!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ни са мешай в политиката и науката. Дръж се за мотиката. Там е истината. Здраве да е и здрава работа! За заслужилите.
                            :Мотиката и другите земеделски сечива, благородно съм ги отстъпила на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. За мен - максимум химикалка ... и лафтоп, че да убивам скуката.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Тежко му а на Арахната. Изтръпнал е в очакване и реди наполеонов пасианс. Братята македонци всеки момент ще извадят документ, от който е видно, че са българи по произход. Ама не съвсем.
                              Наздраве!
                              Ни са мешай в политиката и науката. Дръж се за мотиката. Там е истината. Здраве да е и здрава работа! За заслужилите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                +111`
                                Mислих си да го напиша, но щеше да бъде нахално, при положение, че Тарантул черпи....
                                Все пак, каквото такова, колкото толкова...
                                Наздраве !
                                А ти като черпиш дюлевка с пържени скакалци, некой дири ли ти кусури? Това си имал, това си сложил. Макар че тази трапеза със скакалците при теб бие на канибализъм. Здраве да е!

                                Коментар

                                Working...
                                X