IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Алооу, Хичкок!!! Трилърът чернобял или цветен го искаш?
    Наздраве, Мрънкало!
    Важното е да е хорър. Да се гоните с дървени ножове и кървясали очи, да се късат чаршафи, завеси, водата оцветена бавно да се излива в сифона на фона на бялата вана. После ти ще се люлееш в люлеещия се стол, а он подозрително ще те наблюдава през процепа на вратата. Не обещавам международни награди, ала възхитата на публиката не ви мърда. Наздраве, Дрънписък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Мола, картинките да са видео или серия снимки от натура с протяжни, сластни истории, та и аз да намажа окото. Двамата с Чиче ставате за окомуш актьоре, но все пак се явете на кастинг, за да получите тапия и да ви измерат талията, както и гръдната окръжност. Щото влизате в сериозен бизнес с правила и високи взисквания. Пожелавам успех и чекам с нетърпение да видя резултата. Наздраве, Дрънактьорче!
      Алооу, Хичкок!!! Трилърът чернобял или цветен го искаш?
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


        И аз съм така....Щот изпълнявам таз "молитва"....
        https://woman.bg/po-zhenski/tazi-mol...nti.75426.html
        Абе, дърто, ти вече въобще не мое да свършваш. А и почването ти е една мека мъка. Гушкай "меката топлина" и се радвай на живота. Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Обещаващо начало. Пиши, пък дано го довършиш. Лесно се почва, трудно де свършва.

          И аз съм така....Щот изпълнявам таз "молитва"....
          https://woman.bg/po-zhenski/tazi-mol...nti.75426.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение
            Юни месец бях писал,че започнах работа като нощен пазач на едно заведение на Бургаският плаж.Заведението се казваше-Остров Бали-и работата се състоеше в това да отида,да се наспя под монотонният шум на морските вълни,да посрещна изгрева и да си тръгна.Е,след 82 изгрева стана време да напусна-Остров Бали- и да се отправя към Есента.
            Всъщност работата е там,че трябва да продължа да пиша една книга-роман- който започнах миналата есен и чиято първа част завърших пролетта,точно преди да отида на-Остров Бали-.Това ще е втората ми и слава Богу последна книга,която обаче задължително трябва да напиша.
            Собственика на заведението много ме хареса и искаше да остана,но няма как,съдба.Все пак му обещах другата година пак да дойда,макар че парите които успях да спестя ще ми стигнат най-много за два-три месеца и после кой знае къде ще ме отвее вятъра.Но поне за тези два месеца трябва да се опитам да напиша втора част на книгата.
            На този етап книгата мисля да се казва-Какво е любовта-,а тази втора част ще се казва-Какво е смелоста-.
            Ето и как започва.

            -Втора част-

            -Какво е смелоста-

            Какво е смелоста?Всички знаем какво е страха,но какво е смелоста.
            Страхът е нещо което ни преследва цял живот,нещо което живее в нас непрекъснато.И докато има истинкта страх,който ни предпазва от това да не се нараним,да не си изгорим ръката в огъня например,има го и чувството страх.Само че докато истинкта страх е моментно изживяване,то чувството страх стои дълбоко загнездено в душата ни и постоянно ни тормози.Срахът какво ще ядем днес,утре,след една година,страхът дали ще има къде да живеем,дали ще имаме покрив над главата и топлина под този покрив.Страхът дали другите ще ни оценят такива каквито сме,дали ще оценят нашите способности за достатъчно добри за да ни приемат.Страхът дали ще има някой на този свят който истински да ни обича.Всички живеем в този срах,всеки ден мислим върху него,анализираме го,опитваме се да го подтиснем,а понякога,макар и много,много рядко се опитваме да го отхвърлим.
            И докато непрекъснато чувстваме и живеем за страха никога не ни идва на ум да помислим за смелоста,какво всъщност е смелостта.
            Може би защото е нещо безполезно,нещо което не само че е странно,но дори е и опасно.Приели сме,че смелоста е нещо анормално,нещо което правят само някакви странни хора които имат проблем с ума и затова вършат опасни неща.Неща които ги отличават от другите.
            Вярно тези неща са хубави и често са полезни за общото благо,но само за общото благо а лично за хората които ги извършват нямат никаква полза.Когато тези хора си рискуват живота за да извършат нещо което е в полза на всички другите ги наричат смели хора,благодарни са им и ги поздравяват.Но някъде вътре в душите си страхът им нашепва,че това са глупаци и наивници.Някакви наивни и малко глупави хора които няма да постигнат нищо в живота,защото не ги е страх.
            Обещаващо начало. Пиши, пък дано го довършиш. Лесно се почва, трудно де свършва.

            Коментар


            • Юни месец бях писал,че започнах работа като нощен пазач на едно заведение на Бургаският плаж.Заведението се казваше-Остров Бали-и работата се състоеше в това да отида,да се наспя под монотонният шум на морските вълни,да посрещна изгрева и да си тръгна.Е,след 82 изгрева стана време да напусна-Остров Бали- и да се отправя към Есента.
              Всъщност работата е там,че трябва да продължа да пиша една книга-роман- който започнах миналата есен и чиято първа част завърших пролетта,точно преди да отида на-Остров Бали-.Това ще е втората ми и слава Богу последна книга,която обаче задължително трябва да напиша.
              Собственика на заведението много ме хареса и искаше да остана,но няма как,съдба.Все пак му обещах другата година пак да дойда,макар че парите които успях да спестя ще ми стигнат най-много за два-три месеца и после кой знае къде ще ме отвее вятъра.Но поне за тези два месеца трябва да се опитам да напиша втора част на книгата.
              На този етап книгата мисля да се казва-Какво е любовта-,а тази втора част ще се казва-Какво е смелоста-.
              Ето и как започва.

              -Втора част-

              -Какво е смелоста-

              Какво е смелоста?Всички знаем какво е страха,но какво е смелоста.
              Страхът е нещо което ни преследва цял живот,нещо което живее в нас непрекъснато.И докато има истинкта страх,който ни предпазва от това да не се нараним,да не си изгорим ръката в огъня например,има го и чувството страх.Само че докато истинкта страх е моментно изживяване,то чувството страх стои дълбоко загнездено в душата ни и постоянно ни тормози.Срахът какво ще ядем днес,утре,след една година,страхът дали ще има къде да живеем,дали ще имаме покрив над главата и топлина под този покрив.Страхът дали другите ще ни оценят такива каквито сме,дали ще оценят нашите способности за достатъчно добри за да ни приемат.Страхът дали ще има някой на този свят който истински да ни обича.Всички живеем в този срах,всеки ден мислим върху него,анализираме го,опитваме се да го подтиснем,а понякога,макар и много,много рядко се опитваме да го отхвърлим.
              И докато непрекъснато чувстваме и живеем за страха никога не ни идва на ум да помислим за смелоста,какво всъщност е смелостта.
              Може би защото е нещо безполезно,нещо което не само че е странно,но дори е и опасно.Приели сме,че смелоста е нещо анормално,нещо което правят само някакви странни хора които имат проблем с ума и затова вършат опасни неща.Неща които ги отличават от другите.
              Вярно тези неща са хубави и често са полезни за общото благо,но само за общото благо а лично за хората които ги извършват нямат никаква полза.Когато тези хора си рискуват живота за да извършат нещо което е в полза на всички другите ги наричат смели хора,благодарни са им и ги поздравяват.Но някъде вътре в душите си страхът им нашепва,че това са глупаци и наивници.Някакви наивни и малко глупави хора които няма да постигнат нищо в живота,защото не ги е страх.

              Състраданието не е добродетел

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Намерил кой да дава съвети...!? То, на теб картинки с последователност ще трябва ти изготвим.За 4i40 една схема ще е достатъчна - той инженер.
                Наздраве, Мрънкало!
                Мола, картинките да са видео или серия снимки от натура с протяжни, сластни истории, та и аз да намажа окото. Двамата с Чиче ставате за окомуш актьоре, но все пак се явете на кастинг, за да получите тапия и да ви измерат талията, както и гръдната окръжност. Щото влизате в сериозен бизнес с правила и високи взисквания. Пожелавам успех и чекам с нетърпение да видя резултата. Наздраве, Дрънактьорче!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Как да не му завидя на Чичи? На една крачка е да остане насаме с теб. Верно, бая дълга крачка - квалитетно коняче, но вече му се привижда романтичното свиждане. Още малко и ще попадне в обятията на омаята. Алкохолът не подвежда, той сваля прегради и катове парцалки. Да тренира със закопчалките. Угрижен съвет му давам. Наздраве, Дрънзамайо!
                  Намерил кой да дава съвети...!? То, на теб картинки с последователност ще трябва ти изготвим.За 4i40 една схема ще е достатъчна - той инженер.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Завиждаш, начи.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Как да не му завидя на Чичи? На една крачка е да остане насаме с теб. Верно, бая дълга крачка - квалитетно коняче, но вече му се привижда романтичното свиждане. Още малко и ще попадне в обятията на омаята. Алкохолът не подвежда, той сваля прегради и катове парцалки. Да тренира със закопчалките. Угрижен съвет му давам. Наздраве, Дрънзамайо!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Бира въобще не пия. От сега да го знаеш.
                      Наздраве!
                      Ето, виде ли - Кака рече и отсече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Kooo ?
                        Нееее!

                        Най скъпия коняк...? От мен...?
                        Ти си се объркАл.....

                        " Няма не искам бира ...."
                        Ти да не искаш това сосно, красно момиче с трици да го раниш и рехаво винце поиш? Кака е ценител. С претенции. И с познания. Тя има авторитет. И зарад теб да го захвърли в калта на Тежу. Нема да стане! Или се охарчваш и я водиш под ръка, или спестяаш и си я галиш на снимка. Чернобяла. Накъдрена отстрани. Да ти е ретро като спомен от младини. Па ти инак си пий бирата. Ала за нея ще се харчиш за скъп коняк. С кралско име.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Kooo ?
                          Нееее!

                          Най скъпия коняк...? От мен...?
                          Ти си се объркАл.....

                          " Няма не искам бира ...."
                          Бира въобще не пия. От сега да го знаеш.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            За твойта стипца-натура дори за леко напомадване е скъпо. Но за Чичин не е. Той е мъж с две "ж" накрая. За натвърдване. Така че чекай от него за всека романтична утрин в Южна Портокалия една от тез бутилчици. За замайване и ново полягане. Така де, да не сте отишли на море, я. Наздраве, Дрънполегнало!
                            Завиждаш, начи.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              За твойта стипца-натура дори за леко напомадване е скъпо. Но за Чичин не е. Той е мъж с две "ж" накрая. За натвърдване. Така че чекай от него за всека романтична утрин в Южна Портокалия една от тез бутилчици. За замайване и ново полягане. Така де, да не сте отишли на море, я. Наздраве, Дрънполегнало!
                              Kooo ?
                              Нееее!

                              Най скъпия коняк...? От мен...?
                              Ти си се объркАл.....

                              " Няма не искам бира ...."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това питие с две функции - за напиване ш за парфюмиране.
                                Наздраве, Мрънкало!

                                П. П. Чета, пише, дето било най-скъпият коняк в света.
                                За твойта стипца-натура дори за леко напомадване е скъпо. Но за Чичин не е. Той е мъж с две "ж" накрая. За натвърдване. Така че чекай от него за всека романтична утрин в Южна Портокалия една от тез бутилчици. За замайване и ново полягане. Така де, да не сте отишли на море, я. Наздраве, Дрънполегнало!

                                Коментар

                                Working...
                                X