IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Таз година за пръв път викнах ми докарат от гората пет кубика да се позапася. Ма, много ми дойде, що не съм закален в мазните борби с трупите и бичметата. И още повече се присещах, дето си минала на газове, което ме дълбоко травмираше. После обаче си припомних нови цени газови и си рекох, хак й е. Наздраве, Дрънгазировке!
    Ха, то па дървата много евтини, щото.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

      Ба! Тя като ме прегази, ше ме сложи изтривалка пред кръчмата, ба?!
      Нема лощо! Ше се отъркваш у нозете й. Чичи за такава чест половин Химимпорт дава. На цената му след година.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        окръглена...
        кого фане, на трошляк го прави...
        на валяк да те навие...

        Съберете се двамцата, чудеса ще свършите...
        Ба! Тя като ме прегази, ше ме сложи изтривалка пред кръчмата, ба?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Знаем, че цепиш дърва. Нали заради туй отначало те допуснахме в Кръчмата.
          Наздраве, Мрънкало!
          Таз година за пръв път викнах ми докарат от гората пет кубика да се позапася. Ма, много ми дойде, що не съм закален в мазните борби с трупите и бичметата. И още повече се присещах, дето си минала на газове, което ме дълбоко травмираше. После обаче си припомних нови цени газови и си рекох, хак й е. Наздраве, Дрънгазировке!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
            Развеяна ли каза?




            За гърлото – сурово яйце.



            От тази дупка се смуче, а отсреща също да пробие дупчица, та да влиза въздуа.

            Че да викне тя, да запее юнашки песни, хайдушки.
            Разсеяна, развеяна, се тая. Намират се разни да я ранят, та да е хубава жена, окръглена и да не може много да ни гони из кръчмата, що кого фане, на трошляк го прави. Гледам, ти също я глезиш с яйчица, за да те не докопа и на валяк да те навие, па да валира пред кръчмето, щото да се не препиня кога морна си тръгне от поредната алкообстановка, а паважа отпред й се види нанагорен, стръмен, та чак до челото извишен. Съберете се двамцата, чудеса ще свършите - единият ще ръси, другият ще клъвка, първият ще гепи, вторият ще трепи, ти ще мрънкаш, тя ще те кълца. Абе, добре ще си живеете. по хайдушки с хайдушки песни на уста. Наздраве за кооперацията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Една разсеяна кака,
              Развеяна ли каза?



              Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Сипи и нещо, че нещо го е закъсала с пресъхнало гърло.
              За гърлото – сурово яйце.



              От тази дупка се смуче, а отсреща също да пробие дупчица, та да влиза въздуа.

              Че да викне тя, да запее юнашки песни, хайдушки.
              Last edited by chan_tura_naga; 08.10.2021, 13:41.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Ти докато си играйкаш с птеродактилчетата на криеница и гоненица, аз дърва цепим, да има с какво да се озари пещерата. Верно, с чужда помощ ги цепим, но то сам бива ли? Я, викни и Чиче да си играете заедно с птеродактилчетата, що много са гладни, а и вие да си помагате, кога увиснете у некоя паст. Както знаеш, мъжете имат предимство, пускай го той да е пръв. Здраве да е!
                Знаем, че цепиш дърва. Нали заради туй отначало те допуснахме в Кръчмата.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !
                  Ко стаа туканка бре ...?
                  Я всеки да мъцне, за да преброим дивите зайци !

                  Наздраве и спорен ден !
                  Кви зайци ще броиш, бе? Все те тегли към развръзката на преброяването под дървото с папането и дамаджаните. Че после и един сън да му теглиш на открито. Ще ти се, ама нема вече броене. Преди пет дена откриха ловния сезон.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                    Тази тема е елитна, както казаха един път по Дарик-радио.
                    Тя блести не с количество, а с качество.

                    И тъй като елитът тук сте малоброен, нормално е темата понякога да не е толкова активна.
                    Къде виде елит? Една разсеяна кака, едно бавно съсредоточаващо се чиче и само аз може да се гордеем с елитна класа по излежаване и прозяване. Дори ти не може ме достигнеш. Ходи се надпреварвай с каката. Тя те има за неин човек, що си и според ръста и акъля. Сипи и нещо, че нещо го е закъсала с пресъхнало гърло.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Барни, от къде нет у пещерата, бре!? Скатал си се в най-далечния ъгъл, да не би някой саблезъб тигър да ти удари зъб в шийната обиколка.
                      Наздраве!
                      Ти докато си играйкаш с птеродактилчетата на криеница и гоненица, аз дърва цепим, да има с какво да се озари пещерата. Верно, с чужда помощ ги цепим, но то сам бива ли? Я, викни и Чиче да си играете заедно с птеродактилчетата, що много са гладни, а и вие да си помагате, кога увиснете у некоя паст. Както знаеш, мъжете имат предимство, пускай го той да е пръв. Здраве да е!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Ко стаа туканка бре ...?
                        Я всеки да мъцне, за да преброим дивите зайци !

                        Наздраве и спорен ден !
                        Скука ..., и карантина. Щабът пусна савака и не дава да влазяме у Кръчмата.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Да, ще има - птеродактили, кои ще отнасят старите вещерки към върховете, дето да забавляват малките птеродактилчета с хрускавите си, пукащи кокаляци. Еххх, какви филми имаше едно време! А сега само блудкава романтика: едно чиче с треперукащи ръце води на южен курорт на края на Фропата една отракана кака, ама друг път. Направо филм на ужасите за началото на войната, когато след денса чичетата се криеха по окопите, а каките чекаха окупаторите с отворени обятия. Цинически реализъм!
                          Барни, от къде нет у пещерата, бре!? Скатал си се в най-далечния ъгъл, да не би някой саблезъб тигър да ти удари зъб в шийната обиколка.
                          Наздраве!
                          Last edited by tnm; 07.10.2021, 10:04.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Тази тема е елитна, както казаха един път по Дарик-радио.
                            Тя блести не с количество, а с качество.

                            И тъй като елитът тук сте малоброен, нормално е темата понякога да не е толкова активна.

                            Коментар


                            • Добро утро !
                              Ко стаа туканка бре ...?
                              Я всеки да мъцне, за да преброим дивите зайци !

                              Наздраве и спорен ден !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                А фтиченца ще префърчат ли, за да клъвкат от време на време публиката /Мрънкалото/?
                                Наздраве!
                                Да, ще има - птеродактили, кои ще отнасят старите вещерки към върховете, дето да забавляват малките птеродактилчета с хрускавите си, пукащи кокаляци. Еххх, какви филми имаше едно време! А сега само блудкава романтика: едно чиче с треперукащи ръце води на южен курорт на края на Фропата една отракана кака, ама друг път. Направо филм на ужасите за началото на войната, когато след денса чичетата се криеха по окопите, а каките чекаха окупаторите с отворени обятия. Цинически реализъм!

                                Коментар

                                Working...
                                X